moze li se "probiti" blokator?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by Gile »

zeleni wrote:
zašto ga moram piti 2 god?
gile, druze, ako ne pravis planove kako da uhvatis krivinu i da se gudriras, sta ti pa smeta da svako jutro zines i progutas to govance?
Ma ja osecam gadjenje prema ... i ne nameravam da hvatam krivine, a za tih 50e mesecno ustvari 18e-da sam u Nemackoj, produktivnije bih ulozio finansije, a ne davao kintu i nasim prvo lopovima, pa onda multifarmaceutskim kompanijama. Dosta je sto im dajem za Zoloft. Kada i njega dokusurim, prelazim na kantarion, koji je mnogo uspesniji za depru, a nema nuspojava. Kako ja da imam normalan sexualni zivot sa svim tim smecima, jedino da uzimam jos i Vijagru, samo ne znam da li smem uz sve ovo, pa da i tu zaradjuju. Postavih ja pitanja o tome i niko mi ne odgovori. Bas zaj. situacija, moguh vam reci. Samo se javljaju problemi i problemcici :rolleyes:
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by zeleni »

cek bre, zoloft na recept kosta nesto simbolicno...
kapiram ja sve to sto ti kazes i sve to stoji, al jebo sad tu pricu. pusti farmaceutsku mafiju, stranu&domacu, nego gledaj sebe vadi iz cabra. 50 evra, jebiga, jeste skupo, al kad bi se opet navuko, koliko bi ti onda trajalo tih 50 evra?
uzgred, posle izvesnog vremena ce da ti smanje taj blok na pola, pa ce ti kutija trajati dva meseca.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by winston85 »

Da, da... Cuo sam i ja da se placa ucesce na zoloft nekih 500.kinti, tako nesto. I ja sam ga pio. Godinu ipo dana, nisam ga uopste placao. Dobar je zoloft.
A taj predlog sa kantarionom ti je genijalan. Uvece pred spavanje skuvas sebi caj, poklopis ga pola sata i polako ispijes. Uz malo fizickih aktivnosti i caj od kantariona i ujutro nanu recimo za umirenje, je sigurica za cupanje iz depresije.
I ja pijem kantarion uvece i ujutro posle kafe caj od nane, uopste nema one letargije i depresije. Skroz opusteno. Samo i tu da bi osetio boljitak moras kontinuirano da ga pijes isto kao i lek, posle odredjenog vremena (malo sporije nego AD) stizu rezultati.
AD pocinju da deluju nakon nekih 14.dana, i vise, dok se uskladi hemija u mozgu.
Caj malo sporije, mada je to individualno, ali budi uporan, i sam sebi odredjuj dozu, nemoj preterivati, ne valja kao i kod lekova... Kafena kasikica mozda malo jaca za pocetak na 2.dcl. kljucale vode.
Pozdrav Gile i javi rezultate. :)
I da, koliko pijes zolofta? on je bese od 50.mg.? Ja sam pio jedan ujutro...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by Gile »

jedan ujutro od 50 i to vec 7 meseci, sutra idem u bg na kontrolu pa cemo videti sta dalje.Posto sljakam, cinimi se da mi nista vise ne treba, a pogotovo blok.
Poz
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by sanela »

Gile wrote:jedan ujutro od 50 i to vec 7 meseci, sutra idem u bg na kontrolu pa cemo videti sta dalje.Posto sljakam, cinimi se da mi nista vise ne treba, a pogotovo blok.
Poz

A šta je s alkoholom?
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by MasacreEnElDiscoBar »

sanela wrote:
Gile wrote:jedan ujutro od 50 i to vec 7 meseci, sutra idem u bg na kontrolu pa cemo videti sta dalje.Posto sljakam, cinimi se da mi nista vise ne treba, a pogotovo blok.
Poz

A šta je s alkoholom?

Za alkohol ima Antabus! Koji isto kao kod opijata za kojji se koristi naloxon blokira receptore i samo ti moze bit loshe uzet alkohol na njega, i jako opasno...
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by sanela »

MasacreEnElDiscoBar wrote:
sanela wrote:
Gile wrote:jedan ujutro od 50 i to vec 7 meseci, sutra idem u bg na kontrolu pa cemo videti sta dalje.Posto sljakam, cinimi se da mi nista vise ne treba, a pogotovo blok.
Poz

A šta je s alkoholom?

Za alkohol ima Antabus! Koji isto kao kod opijata za kojji se koristi naloxon blokira receptore i samo ti moze bit loshe uzet alkohol na njega, i jako opasno...
Znam ja to, nego pitam Gileta šta je s njim i s alkoholom. :)
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by MasacreEnElDiscoBar »

sorry..
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by Gile »

ne pijem vec par dana. juce bio na kontroli. da mi je dr radila pre podne mogli su da mi napisu recept za blok, ali sa pecatom 3 dr i onda mi je 30% jeftinije
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by zeleni »

ee, koja je fora za taj recept za blok? jel to u drajzerovoj uzimas il moze kod lekara opste prakse? daj malo detaljnije...
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Post Reply