moze li se "probiti" blokator?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by MasacreEnElDiscoBar »

zeleni wrote:ee, koja je fora za taj recept za blok? jel to u drajzerovoj uzimas il moze kod lekara opste prakse? daj malo detaljnije...
Nisam nikad uzimo, al se dobiva isto ko kod ovisnosti o opijatima Subutex..Recept za 1-2tjedna terapije, jer nema nikakav rad ko i Revija(naloxon) kod opijata...Samo je besplatan...i znash da nesmijesh popit nishta, dok sam bio u vinogradskoj u zg u bolnici, pocheli su djelit taj antabus, da kao nebi neko imo alkohol, i davali ga ljudima...normalno ja sam ga ispljunuo, jer mi nije padalo na pamet uzimat alkohol a, i nisam alkoholichar....
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by zeleni »

masacre, u beogradu se to nije do sada dobijalo uopste na recept. sta vise, nije se cak ni prodavao legalno, nego ispod pulta u apotekama. pa me bas zanima koja je fora s receptom, jer kutija kosta skoro 50 jura.
gile, druze, podeli tajnu... :D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by MasacreEnElDiscoBar »

zeleni wrote:masacre, u beogradu se to nije do sada dobijalo uopste na recept. sta vise, nije se cak ni prodavao legalno, nego ispod pulta u apotekama. pa me bas zanima koja je fora s receptom, jer kutija kosta skoro 50 jura.
gile, druze, podeli tajnu... :D
U hr. se izdaje na recept.....neverojatno da tako nije i u sr...
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by Gile »

Od skora se izdaje na recept, tako su mi rekli u Drajzerovoj, samo znaci od lekara specijaliste i kao sto rekoh trebaju tri pecata lekara, ali ja nisam imao tu srecu, jer sam bio popodne na kontroli i nisu radila jos dva lekara
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by winston85 »

Ma njih ces tesko izvijati. Jbs njih. Jel su ti korigovali terapiju?
Probaj sa cajevima. Bar pokusaj, ne moze da skodi... :)
E, a sto se tice blokatora, ja sam pio trecinu posle 2.meseca, i duze mi je trajalo a i odradjuje svoj deo posla za iste pare. I tako neko vreme :)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by Gile »

Najbolje, ali ne znam, da li sme da pijem npr. pola nalorexa i kupim esperal i njega, zbog alkohola. Ujutro pijem ceo plus zoloft. Rivotril samo kada se tresem i imam grceve, a ksalol retko, jer nemam problema sa spavanjem. Spavam preko 10 sati, valjda umor od posla ili depra, ne bitno
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by zeleni »

gile, pio je neki moj drugar nalorex i tetidis zajedno. to je valjda isto sranje ko esperal. znaci, moze da se mesa, al brate, jetra ce da ti vrisne. bolje da pitas neke doctore, a?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by Gile »

Pa ocu, samo sam hteo vase praktikume
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by sunrise »

sta bi ja dala za 6 sati sna......a kamoli onih preporucenih 8sati
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by Dreamer »

Kakvo bre probijanje blokatora?! Ovo je forum o oporavku
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
Post Reply