moze li se "probiti" blokator?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Nisu mu oni nista napravili nego si je on sam pastu skuhao
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

Samo budi jaka..A on mora želeti sam sebi da pomogne-da bi mu iko mogao pomoći!
pozz

p.s. PEACE :D
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
maja2002
Posts: 26
Joined: Fri Jul 27, 2007 5:25 pm
Location: Beograd

Post by maja2002 »

Ljudi,u glavi mi je revolucija!!!Ama sigurna sam da mi se burazer radi nekim sranjem preko implanta.Danas ide na ugradnju jos jednog od 3 meseca,i zamislite,kada radi urin test nema nijednog tehnicara pored njega,kako bi ga kontrolisao.I ako neko zna,da li se testira samo na heroin?E pa,stvarno sam na muci!
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by joesspappa »

U principu ako je str8 na heroin i na opijate nema potrebe da se radi test na druge vrste droge, jer implant radi samo protiv opijata... ali ako izrazite sumnju moze da mu se odradi test i na ostale supstance... to i trazite od tehncara... i neka sa njim ide recimo cale u wc, poshto pretpostavljam da se tamo olakshava u bochicu. Ne verujem da ce bilo ko od tehnichara to da radi umesto njemu najblizih...
Pozzz... i ako je test negativan pohvalite ga jer njemu nije lako shto mu niko ne veruje, mada jeste, znam recices sam kriv za to... ali malo podrshke nije na odmet...
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Post by draguljce »

ej ja pijem REVIA tablete vec godinu dana i sad se ne zalim. dobro mi je sad. Doktor mi je rekao da nema price o prestajanju sa terapijom, samo me sad spusta na jednu tabletu na drugi dan. Sad imam osjecaj da su mu bitni samo onih 120€ koje mu dajem za kutiju.
ja bas i ne mislim da je REVIA "drzi vodu dok majstori odu", ipak pomazu, u mom slucaju mnogo su pomogli, cak mislim da su bolji od implanta, cak se u ovu godinu nisam uspio ni napiti, 5 piva i dalje nema sanse, znaci pomazu u tom da ne se prebacis sa jedne na drugu ovisnost!! jer najlakse je kad se samo presaltas na nesto drugo.
A sto se tice vjerovanja, meni moji ni dan danas ne vjeruju i kad god podjem vani, prati me ista prica, sad sam se i navikao na to :D

pozdrav iz cazina!! :)
maja2002
Posts: 26
Joined: Fri Jul 27, 2007 5:25 pm
Location: Beograd

Post by maja2002 »

Cao drugari!Iskreno se nadam da ste svi ok(nije me bilo skoro mesec dana,tako da nisam u toku).Sto se tice moje situacije,moja dva dilbera(brat i dever)se i dalje lece.Dever pije naloreks,pa me interesuje da li je moguce da ga kupimo po nekoj povoljnijoj ceni(trenutno ga nabavljamo po ceni od 7 000 din).Puno pozdrava i unapred hvala!
p.s.Coko,kako ti je klinac?Moj uskoro krece u jaslice,p o l u d e c u!
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by joesspappa »

U Bg u apoteci Igor preko puta crkve sv. Marka u Resavskoj br. 10 je tabla Nalorexa oko 1300 dinara... ili u kichevskoj

http://www.aladin.info/maps/index.php?i ... esavska%20
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
maja2002
Posts: 26
Joined: Fri Jul 27, 2007 5:25 pm
Location: Beograd

Post by maja2002 »

hvala ti dzo!
User avatar
xyx
Posts: 41
Joined: Tue Sep 18, 2007 12:07 am
Location: BGD

Post by xyx »

saša-ex wrote:Da je i jedna stvar od onog što je napisano o ovoj terapiji istinita, tvorci bi dobili Nobelovu nagradu a mi ne bi pisali po ovom forumu. Ne postoji magična tableta i ne postoji izlaz iz narkomanije bez dosta muke i borbe. To je realnost, sve ostalo su prevare i to skupe.
tachno tako... moja 2 ortaka iz CG su bila na toj klinici 21 dan i proshli full terapiju, kad su izashli, nije proshlo 2 dana i opet su se navukli bez ikakvih problema... nishta im se nije loshe desilo ko shto su im tamo najavljivali da ce biti ako opet posustanu...

shto se implanta tiche, on jeste delotvoran i onome kome uzme preko njega desice se pakao, ali zato ima jednu manu LAKO GA JE IZVADITI! i onda ko da nishta nije uradjeno...

sve je to pucanje para veloko i bezpotrebno, osim ako neka osoba stvarno ne veruje u to, ali takvih je malo...

NA SUVO je moja preporuka, nema druge, bol i patnja se mora istreti svakako, a tako ce najmanje trajati stisni zube i kreni... evo meni je vec 2. dan skidanja na suvo i verujem da ce se sve srecno zavrshiti :)
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Post by bojanol »

Evo brate meni je ovo vec skoro 17. mesec na suvo. Isteraj to. Pozdrav.
Post Reply