moze li se "probiti" blokator?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by zeleni »

uplasena, poslala sam ti pp. al evo i ovde da ti napisem. postoji taj tzv. blokator za alkohol. ima razna imena, tetidis, antabus, levo desno... izguglaj.
ali, taj lek ne sme da se uvaljuje nekom krisom, bez njegovog znanja. probaj sa nekim lekarom o tome da porazgovaras, ne smes na svoju ruku takve stvari da radis.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by sanela »

zeleni wrote: ali, taj lek ne sme da se uvaljuje nekom krisom, bez njegovog znanja. probaj sa nekim lekarom o tome da porazgovaras, ne smes na svoju ruku takve stvari da radis.
Ovo je vrlo važno.
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 1:00 am, edited 1 time in total.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by sunrise »

e,pa ako ovako jednostavno objasnjavanje nikome ili dovoljno upozorenje onda jebes ga............Voyo ima svoju teoriju,mene se osobno ne tice ali da se decko ili muskarac trudi pomoci i posavjetovati sta jes jes...........volite ga mrzite too je vase pravo,kao i moje misljenje o njemu.....no,to je samo moje
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Zmaj
Posts: 59
Joined: Wed Nov 03, 2010 5:11 pm

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by Zmaj »

Voyager objasnio!!!!!Sine kao prvo nemoj da razmisljas o probijanju blokatora,nikad!!!Zaista mozes da umres,ja sam imao veliku srecu pre 10 god i jedva ostao ziv....Znaci ne sali se ozbiljno,a ovo prvo,pa pomesao si svasta,a Flormidal ne ide bas sa rakijom. I ja ga pijem 13-14 god PP....mozes= lekar ceo zivot da ti ga prepise kao lek koji te uvodi u san...
zevs
Posts: 20
Joined: Mon Sep 19, 2011 2:09 am

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by zevs »

Njega moze heroin samo da pipne malo zbog blokatora, tako da moze da se desi da pretera sa kolicinom i over.. nedaj boze. A blokator se probije i tramadolima i slicnim jakim sranjima..
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by malic »

teodora4 wrote:
nepopravljiv wrote:ja sam probao sve moguce nacine sto su mi pali napamet i sto sam cuo da probijem blokator NEMA SANSE NE MOZE DA SE PROBIJE,probao sam alkohol,tablete,dop preko blokatora ne moze da se probije bar ja nisam mogo a ako ga je neko probio svaka mu cast.
ili moze ili mnogi po Nbg lazu :-D
Tesko,jako tesko! nIKAKO,ALI JE BESPREDMETNO O TOME PRICATI,OVAJ CE RECI JA JESAM UZ TRODONE ,NA SVAKIH TOLIKO TOLIKO KOMADA,AP ONDA POSLE PONOVO........

Ali,bre ljudi kakva vam je ovo prica-probijanje blokatora???????????????????????????????
Sto ga uzimate i bacate pare i igrate se sa zivotom.
Ili se drogirajte ili ne ! Znam da nisam nista pametno rekao ali je tako!
Ili treba da vam u okolini poumiru njih nekoliko,da bi ukapirali?

To me podseti na najnoviju foru ljudi koje poznajem,na zalost nisu to oni isti ljudi,bas kao sto ni ja nisam onaj isti,ali bar sebe ne zavaravam parolom SVE SEM HEROINA MOZE!
kAKAVA GLUPOST.............
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by Gile »

Glupa tema kao što reče malic, ali moram da dodam da nisam ni pokušavao, jer toliko mozga još imam, ALI pio sam alkohol više, sada me i ne vuče, pošto Nalltrexone-Nalorex deluje na opidne receptore tj, ta sranja neću ni pominjati, ali i na ALKOHOL i valjda je i toliko opasan. Znam lika koji nije u ovoj priči, bio na ratištu, bla, bla i bio mu je prepisan pomenuti blok uz antidepresive. I naravno da je posle toga potpuno postao normalan, ugojio se i izbavio od psst-a ili kako se već zove trame ratovanja, a i pretpostavljam, pošto sam bio u vojnoj školi i VBS-u, znam da se barem u to vreme MNOGO cirkalo u vojsci, a oficiri pogotovo. Samo mi i dalje ne razumem zašto nije na pozitivnoj listi, kada ga drajzerova prepisuje godinama, zašto u evropi košta 18e, a kod nas 50e i zašto ga moram piti 2 god?! :drinkers:
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by zeleni »

zašto ga moram piti 2 god?
gile, druze, ako ne pravis planove kako da uhvatis krivinu i da se gudriras, sta ti pa smeta da svako jutro zines i progutas to govance?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: moze li se "probiti" blokator?

Post by malic »

:D
Post Reply