Kako da se spremim za blok?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
HomeBoy
Posts: 10
Joined: Sat Apr 21, 2007 12:55 pm
Location: Beograd

Kako da se spremim za blok?

Post by HomeBoy »

Pozdrav svima!

Pročitao sam skoro ceo forum...dosta korisnih informacija. Molim nekog da mi konkretno odgovori na moje pitanje:

Peglam se pajdom i heptanonima. Imam 30 godina. Inače sam iz BG, ali imam kombinaciju za hep u HR pa je koristim maximalno. Ubo sam se sve ukupno u zadnjih 15 godina 15 puta. Ali na nos brate šleperi...i taj prokleti heptanon koji ima zikru koja ne pušta posle 10 dana.

Odlučio sam se za Lorijen, skupio soma evra. E sada dolazi putanje:

Ako 7 dana pre njih spustim na 2 hepa dnevno i onda 3 dana pred njih po 1 hep, da li mogu za 7 dana njihove infuzije ili transfuzije da ugradim blokator od 3 meseca? Da li si dok primaš te koktele na krizi?

Da li imaju neki test ili može da mi se desi da me pukne zikra ne opevana
jer jednom sam bio strejt 5 dana od pdoa a 4 dana od hepa i kada sam popio pola Nalorexa samo što nisam riknuo u sopstvenoj pegli. Da me nije drugar čuvao 2 dana, našli bi me ispovraćanog ko zna kad...

Pozdrav svima i hvala u napred!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Posle njivih 7 dana mozes da ugradis inplant naravno, krize ne bi trebalo da ima ,mozda nesto minimalno u toku tih terapija, pre svakog inplanta radis test to je obavezno tako da te nece zikra puci od njega,pozovi ih i raspitaj se to vezano za hep...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
HomeBoy
Posts: 10
Joined: Sat Apr 21, 2007 12:55 pm
Location: Beograd

Post by HomeBoy »

Da...raspitao sam se već i zvao sam ih ali oni imaju manje ljudi na heptanonu a više na metadonu...a nisam siguran da li se hep i met mogu tretirati isto...ja met nisam u životu ni video.

U svakom slučaju hvala na odgovoru. Jbg, kad čovek nije pametan sam.
User avatar
HomeBoy
Posts: 10
Joined: Sat Apr 21, 2007 12:55 pm
Location: Beograd

Post by HomeBoy »

I još nešto...jel zna neko sastav tih koktela?
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pa znas sta niko ti nece reci sastav tih koktela,ali predpostavka je da se sastoje od dosta sedativa i nekoh sranja za bolove,ima i nesto za jezenje i tome slicno ,meni su treapije bile skroz ok,neki se zale da im ne valjaju mislim...kao i svuda jebiga,tebi ce morati da odrede dobru terapiju da bi ti bilo ok posto si na hep-u i tome slicno trebalo bi da malo povedu racuna o terapiji koju ce ti dati,u svakom slucaju vredi probati meni licno su mnogo pomogli,ajde pa se javi da vidim sta si uradio...srecno
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
HomeBoy
Posts: 10
Joined: Sat Apr 21, 2007 12:55 pm
Location: Beograd

Post by HomeBoy »

Daj Bože da sve prođe OK,
planiram to sve za jedno 10ak dana, pa ako uspem postaviću post i zatvoriti ovu temu.

Ne znam sada da li da se regularno peglam pajdom ili da ostanem na hepu...jer lakše će me očistiti od pda nego od ovoga. U svakom slučaju javiću.

Pozdrav
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Bolje ti je da budeš samo na dopu.
User avatar
HomeBoy
Posts: 10
Joined: Sat Apr 21, 2007 12:55 pm
Location: Beograd

Post by HomeBoy »

A šta radim....dete kreten?

U utorak sam popio zadnja 4 hepa. I od onda nisam pio hep jer sada za weekend treba da se sredim i u ponedeljak zovem Lorijen a sa koktelima počinjem u utorak.
Biće 7 dana "čišćenja" od hepa, to bi trebalo da pomogne.
Količine pdoa nisu neke ekstra, možda polutka during the day a uveče alkohol etc.

Soma jevreja na stolu ispred mene...2x500. Još samo ja falim.

Ne ljutite se što kasnim sa postovima...i još nešto.
Da li neko ima noviju informaciju o cenama blokatora, mislim za mesec, dva ili tri.
Jer 450 e za blokator mi je extremno skupo, imam kutiju nalorexa na gajbi ali kada je pod kožom, malo je opuštenije.
Prosto ne mogu da verujem da toliko košta

Pozdrav
User avatar
hermiona
Posts: 131
Joined: Fri May 12, 2006 9:26 am

Post by hermiona »

360e za sedmonedeljni
450e za tromesecni

U Mikolsicevoj moze na 3 rate, potpisujes ugovor sa njima.
User avatar
HomeBoy
Posts: 10
Joined: Sat Apr 21, 2007 12:55 pm
Location: Beograd

Post by HomeBoy »

@ Hermiona:

Hvala na informaciji.

Da slučajno ne znaš da li imaju oba u Lorijenu?

Pozdrav
Post Reply