Kako da se spremim za blok?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
hermiona
Posts: 131
Joined: Fri May 12, 2006 9:26 am

Post by hermiona »

Srecno!
arhandjel
Posts: 34
Joined: Thu Apr 26, 2007 4:23 pm

Post by arhandjel »

Bas mi je drago za tebe , samo napred!!!
Ako treba nesto posalji mi private ili mail
pozdrav!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

=D> :smt023
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
HomeBoy
Posts: 10
Joined: Sat Apr 21, 2007 12:55 pm
Location: Beograd

Post by HomeBoy »

Hvala za čestitke svima!

Evo danas 14 dana "straight ko skate" što bi reko moj ortać.

Pijem pola nalorexa u toku pre podneva, objasnio sam svima u ekipi da mi ne odgovaraju ni u zikri ni kad jedva govore.
Je%&ga, sad but true.

Malo me još noge boluckaju, a pilseva mi ostala gomila, kuliram ih jer neću da se trujem ako mi ne treba.

Istina, stigne te po neki put "neizdrž" ali ne više pajdomanski.
Malo se provozam, smorim po nekada buxnu i to je to.

A kako se osećam, brate mili ko da sam se rodio ponovo.

Pre neki dan radim generalno spremanje gajbe i znoj kaplje sa mene...
A kada sam počeo sa 15 - 16 dina da experimentišem imao sam znoj koji ne smrdi, jednostavno takav je. Neko smrdi kada se uznoji neko ne.

I tako ja u goloj vodi (pre par dana kda je bilo 35C u BG-u),
izvalim da mi se VRATIO moj stari znoj a heptanonski smrad (ili ne daj Bože onaj od čaja) zauvek nestao u hodnicima Lorijena.

Znam da svako ima svoju pamet i iskustvo, ovo je samo moje.

Sada još mi treba 3 negativa (B,C,HIV) pa da opušteno zaboravim jedan deo mog života.

I nije mi žao. Moj lajf, moja stvar.

Ae pa da ste mi živi i zdravi svi redom.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: Kako da se spremim za blok?

Post by heroinapg »

jer jednom sam bio strejt 5 dana od pdoa a 4 dana od hepa i kada sam popio pola Nalorexa samo što nisam riknuo u sopstvenoj pegli. Da me nije drugar čuvao 2 dana, našli bi me ispovraćanog ko zna kad...

ISTO MI SE DESILO
Imala sam umrijet..a pila sam "samo" trodone
ali kad dodju u "sukob..
Najbolje da uradis testove 1. jer nalorex zna da bude gadan
Nikajlo

Re:

Post by Nikajlo »

arhandjel wrote:P.S> Ne znam zasto ljudi bacaju pare na skupe klinike (tipa cist si za 48h)
kad postoji dobar metod koji primenjuje svaki lekar koji leci zavisnost. Samo treba izdrzati 5-7 dana , pa blokator , jedna kutija (28 tableta) je 5700din.

e, samo mi jos reci kako da izdrzim tih pet do sedam dana. ovo je bilo pitanje liseno svake ironije..
da znam kako, sada bih vec bio maximala opusten, jer bi me u utorak sacekali blokovi a ja se iz dana u dan radim i produzavam agoniju.
naravno da cu se i navuci ponovo, a tek sam se skinuo, tako da cu ponovo biti u govnima i preko guse!
Post Reply