...

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
*ICE*
Posts: 12
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:04 pm

...

Post by *ICE* »

...
Last edited by *ICE* on Sat Oct 03, 2009 11:34 pm, edited 1 time in total.
I don't want to waste another day living in the shadow of my mistakes.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Da traje oko 2 meseca...kako daga sprecis? Izvini ali verovatno nikako :? a kako sebe da sprecis? Pa razmisli malo sta gubis a sta dobijas ako se uradis,posto koristis sve osim dopa samosi ga zamenila sto znaci d ti odluka nije bas stabilna,potrudi se malo vise radi sebe,njega(vas) i vase okoline,pozdrav i izvini ako sam malo gruba...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...odluka "ne" i snažna volja...
Jedino tako!!!
uvekza
Posts: 81
Joined: Sun Nov 26, 2006 7:29 am
Location: Vojvodina
Contact:

Post by uvekza »

Ali skoro identicna situacija kao i kog mene. Doduse ja sam bio na tabletama blokatora, i bio sam solo, tj. nisam imao pratioca poput tebe. Ja sam bezao od kuce, nagovarao kevu da se jos jednom uradim, pljuvao blokatore na najneverovatnije nacine... Posto mi je sloboda na prvom mestu blokatori su mi bili prava robija, verovatno je tako i tvom decku...
Kod dopa postoji "medeni mesec", mislim da svi znaju sta je to, e pa mene su prekinuli u sred toga, a znao sam da moram da zavrsim do kraja. Kada je prosao medeni mesec, sabrano sam se suocio sa zikrom i nastavio sa blokatorima. Pijem ih vec 4-5 meseci kontinuirano i vec mogu da kazem da mi je ok. ali picu ih bar jos toliko da bi bio siguran da sam potpuno, sa obe noge, krocio na novu stazu, ozbiljnu zivotnu stazu.

Radikalni potezi nisu uvek najbolje resenje.

pozz
I love you, but I don`t like you.
User avatar
*ICE*
Posts: 12
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:04 pm

Post by *ICE* »

...
Last edited by *ICE* on Sat Oct 03, 2009 11:34 pm, edited 2 times in total.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Mislim da ne možeš tražiti od nekog da ostvari nešto za šta ti sama nemaš snage da uradiš. Bez čvrste odluke, sve je to samozavaravanje. Želim vam oboma da nađete snagu i da uspijete. Sretno!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Naravno da je tesko ICE ali ako stvarno zelis izaci iz take vrste sveta i zivota moras se potruditi nema ti druge,a jos je teze ono sto ide posle,ne znam sta da ti kazem vidim da se cepas manje vise (razmisljas o tome da prekines) ali ....ne mozes ti zahtevati da on prestane a ti da nastavis....to nikako ne ide jedno uz drugo jebiga.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
*ICE*
Posts: 12
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:04 pm

Post by *ICE* »

...
Last edited by *ICE* on Sat Oct 03, 2009 11:40 pm, edited 1 time in total.
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Post by oxo »

ne moze niko da pomogne ni tebi ni njemu ako sami sebi ne zelite da pomognete.dzabe ste bacali pare na implant,ako prvo niste rashcistili neke stvari sami sa sobom.
{RUBIN}
Posts: 35
Joined: Fri Sep 01, 2006 1:29 pm

Post by {RUBIN} »

ICE - jedino resenje za tebe je da pobegnes od svih njih...ali pre toga moras doneti odluku da ne zelis vise tim putem da ides...

Covek se radi preko blokatora...to ti je dovoljan znak pobogu...

Zasto vec nisi otisla od njega? Volis ga, pa ti je zao i zelela bi da mu pomognes jel tako, a ne zelis pomoci ni sebi ... ja bi pre rekao da i ti cekas da mu se istrosi blokator, uzmete zajedno, i eto opravdanja za novu turu pakla, kao nisam ja htela ali on navalio i te price...ali to su prazne price...

Sto je najgore, time sto si prestala dop da radis nisi nista ucinila, jer si nastavila sa speedom i ostalim sranjima...krvni sudovi u glavi ce se oduseviti...prvo se skupljali, a sada se konstatno sire...jos samo speedballove da radis...cuo sam da je to jako zdravo za pritisak...

Devojko, baci telefonsku karticu u djubre, obrisi ceo imenik na mobilnom, zaboravi na decka(kako je to pogresan naziv boze boze...kao vole se, a ustvari vole gujdru...), drustvo izbrisi iz glave...jer koliko vidim, ekipa ti je creme de la creme...

Devojko, bezanija sto pre, poslednji voz uskoro krece iz Rajskog grada (ako ti sada tvoje okruzenje vidis tako, pogledi nam se razlikuju)
Ako i njega propustis, nestajes.

Good luck,
{RUBIN}


P.S. Ukrcas li se na voz, javi nam se. Taj voz je uvek pun putnika koji su
krenuli istim putem kao i ti, sa kojima ce taj dug put mnogo brze proci. Onda, u vozu ces naici i na neke poput mene, koji ce biti tu za bilo kakvu pricu, koji ce se radovati tome sto se trudis, i sto ides napred...
Cessante causa cessat effectus.
Post Reply