...

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
*ICE*
Posts: 12
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:04 pm

Post by *ICE* »

...
Last edited by *ICE* on Sat Oct 03, 2009 11:35 pm, edited 1 time in total.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

ICE srecno....ta pesma mi uvek izmami suze....pozdrav
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
*ICE*
Posts: 12
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:04 pm

Post by *ICE* »

...
Last edited by *ICE* on Sat Oct 03, 2009 11:36 pm, edited 1 time in total.
User avatar
*ICE*
Posts: 12
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:04 pm

Post by *ICE* »

...
Last edited by *ICE* on Sat Oct 03, 2009 11:37 pm, edited 1 time in total.
{RUBIN}
Posts: 35
Joined: Fri Sep 01, 2006 1:29 pm

Post by {RUBIN} »

Prijatno si me iznenadila...
Nismo culi nista od tebe skoro 2 meseca, nisam ocekivao da ces se vratiti...
Pricaj nam, kako je sada, koliko si cista, da li si se odvojila od decka ili ne...

Hallucinoman, koji je inace bio u slicnoj situaciji kao i ti, ima dara za pisanje, nekada je pisao na nekim forumima koje sam posecivao, mada nisam prcitao prozu u leru...daj nam link pa da vidimo i to...
Cessante causa cessat effectus.
User avatar
*ICE*
Posts: 12
Joined: Thu Dec 28, 2006 10:04 pm

Post by *ICE* »

...
Last edited by *ICE* on Sat Oct 03, 2009 11:38 pm, edited 1 time in total.
User avatar
dee
Posts: 1
Joined: Wed Apr 04, 2007 4:47 pm
Contact:

Post by dee »

novi clan!svimavelika aloha
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

dee wrote:novi clan!svimavelika aloha
Aloha i tebi. Ako nam želiš nešto pisati o sebi, započni novi topic.

I dobro nam došla!
User avatar
Nancy In Black
Posts: 49
Joined: Thu Jul 24, 2008 12:46 am
Location: Beograd

Re: Pomagajte...

Post by Nancy In Black »

Ma sta bre Hallucinoman - ja ga znam iz nekih prica, idiot koji skuplja klince na gajbi i drogira se sa njima....Za njega znam da je provereni idiot. Mozda gresim....Ako gresim - jbg...Ima jedan lik koji se predstavlja kao Hallucinoman na netu, ako je to isti lik onda je budala na kvadrat.
Oprostite ako kvarim temu, slucajno naleteh i nisam mogla a da ne odgovorim.
Btw, Ice, to sto se tvom decku desavalo da prica nepovezane stvari i sve to sto si napisala, to se desilo i mom bivsem kad se odradio preko bloka...Ne znam, citam posle da idete na terapiju zajedno, meni se to ( licno ) ne dopada jer tako ne ide, po svim pravilima i po svim iskustvima to ne ide ma koliko mi sebe lagali da moze i da se dva narkomana mogu uspesno izleciti kada su zajedno....A tek ako ste se drogirali zajedno a sada se lecite zajedno - izvini na surovoj istini ali od toga nema nista. Cinjenica, bolna istina i surova realnost je da cete i kada vas skinu sa blokova uvek vuci jedno drugo na dno i to totalno nesvesno....Zato je najbolje da se odvojite na neko vreme, pa kada oboje budete sposobni i ako se i tada budete voleli kao i u vreme dok ste se gudrali i skidali - e onda mozete da nastavite da se volite kao zdravi ljudi....
Mozda sam i promasila temu, vidim dugo niko nije pisao....Ma nema veze, ja sam rekla to sto sam imala...
It's not a matter of luck it's just a matter of time!
Post Reply