BLOKATORI VS AMFETAMINI, PSYCHODELICI...?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Cao Leela!
Mozes uzeti, blokator zaustavlja samo opijate ali cemu to?
Pa vratit ces se opet na pocetak...pa ako do kad nisi skuzila da spid i exeri najvise sjebaju mozak ne znam sta bih ti vise rekao.
Ja sam sada bice bez osjecaja i tek se polako vracaju nakon zestokog partijanja po 3-4 dana tjedno...
Nemoj si to raditi. Stvarno nema smisla, a nakon depre dan, dva nakon spida proradit ce crvic ili ce se majmun probuditi i reci kako je nervozan ili depresivan pa bi bas malo hrane :?

Sretno
Stvor :twisted:
My lost...and here we go again...
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

A zasto joj uopste dajete savjete kako da nastavi da se puca? Pa valjda nam je svima jasno da nema teorije da ostane iskljucivo na spidu i bobama...(kao da je to pozitivno u pm)...Uostalom ovaj sajt bi trebao da pomaze u prevenciji a ne da djeli savjete tipa "gudriranje za neiskusne" i to...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Zona Sumraka
Vidis da smo joj svi od reda na pocetku rekli na svojim primjerima i iskustvima sta je ceka ako to stvarno zeli. Na kraju, ona opet, ne reagira na te stvari nego govori kako bi ona "samo" tu i tamo i ONO joj je rekao. Mislim i ja da joj nije trebao to reci. Ja nisam i ne bi joj rekla da li moze i sta moze uzeti jer ova stranica jest namijenjena prevenciji i za pomoc ljudima u drogi. A, ne za savjete sta se moze uzeti povrh blokatora, no ONO je novi na forumu i malo je kiksao s tim prebrzim odgovorom. Mi koji smo duze tu, nismo to ucinili. No, ono, sta ja znam, mozda ce on sam prepravit svoj post ili makar ce sad skuzit da je mozda trebao presutjeti. S druge strane to moze saznati na puno drugih mjesta i foruma, mada ne bas na upravo ovom
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

To se ustvari i odnosilo na njega...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ma znam da se odnosilo na njega ali sam pokusala sagledati stvari s njegova gledista

Sve najbolje :)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Tek sam se sad ukljucio opet na ovu temu, jebiga...
veliko SORRY sta sam napisao to sta sam napisao, al stvarno, nisam razmisljao o tome sto pisem pa sam eto, ukucao to sto jesam...no excuses.
Bio sam u istim govnima, na bloku, i takoder sam se htio, ako nista, malo necim "odobrovoljiti" ali vec u uputstvima za upotrebu blokova sam procitao da blokira samo opijate. Jebiga, greska... Ispricavam se svima kojima sam odmogao. Sorry, sorry, sorry!!!
My lost...and here we go again...
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

e jarane, sve je ok...fino od tebe sto si se izvinuo
User avatar
xyx
Posts: 41
Joined: Tue Sep 18, 2007 12:07 am
Location: BGD

Re: BLOKATORI VS AMFETAMINI, PSYCHODELICI...?

Post by xyx »

vidim da je stara tema, ali ipak vredi napisati...

svako ima svoj izbor... pitanje je da li sme, a ne da li bi trebalo (naravno da ne bi trebalo i da nije na bloku)

svaki blokator (bilo nalorex, revia, bilo implant) utiche samo na heroin (za kokain nisam siguran, mislim da ne)...

poshto sam isti sluchaj, posecujem rave party-je non stop, mogu da koristi hemiju preko bloka bez problema (trenutnih, a za posledice ne znam)
spid, ex, acid, gandza, sve to moze preko bloka... meni je gandza chak i "lek" protiv depresije, smatram da je bolje nju da pushim nego da se kljukam nekim antidepresivima ili sedativima...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: BLOKATORI VS AMFETAMINI, PSYCHODELICI...?

Post by saša-ex »

Pa naravno da se moze preko bloka ali si sa tim i dalje dzankoza, ne razumem koja je onda svrha svega toga...
A ovo za vutru si me stvarno nasmejao,ti bre ko da duvas samo godinu dana, pa trava samo moze da ti pospesi depresiju.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: BLOKATORI VS AMFETAMINI, PSYCHODELICI...?

Post by adam* »

Hm............. ne slazem se bas za travu i depresiju..............THC je psihodelik i pojacava ti momentalno emotivno stanje.......tako da jako zavisi kako se osecas u datom trenutku.Taj ko je u depresiji - nema sanse da mu trava dobro padne niti alkohol niti bilo sta drugo!!

P.s. doovam pola zivota.........
cucla cucla cuclica
Post Reply