BLOKATORI VS AMFETAMINI, PSYCHODELICI...?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Leela
Posts: 2
Joined: Tue Nov 21, 2006 2:15 pm
Location: Ns-Zr

BLOKATORI VS AMFETAMINI, PSYCHODELICI...?

Post by Leela »

TO JE ONO STO ME ZANIMA. SVOJOM VOLJOM SAM RESILA DA SE SKIDAM SA PAJDE JER MI JE UPROPASTIO ZIVOT. IZGUBILA SAM SEBE, POSTALA PRAZNA I BLEDA KAO SILUETA... A POVREDILA SAM I MNOGE MENI DRAGE OSOBE. SADA SAM NA TERAPIJI. UPRAVO SAM POCELA SAM BLOKATORIMA. A POSTO PRATIM RAVE PARTYJE, ZANIMA ME DA LI PREKO BLOKATORA MOGU UZIMATI DROGE KOJE NE SPADAJU U OPIJATE?[/b]
Turanga Leela
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

sa pajde si se odlucila skidati jer ti je unistio zivot, uzeo sve te si postala silueta a s bombona se ne mislis skidati jer ce ti oni dati dobro zdravlje, srecu, zdravlje itd. Jel ti vidis sta pises? Pogledaj malo po forumu i vidi sta radi kemija od ljudi?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Ej Leela!

Ja sam se iz zbog bombona i spida i poceo dopati...dan nakon, napetost, tijelo ko da ga je valjak pregazio...i tako otisao kod frendova u stan koji su tek krenuli s eksperimentiranjem...i tada, od prve crte, blazenog osjecaja...pocela je prica koja traje vec 8 godina! Nemoj si to radit, Sun ti je sve rekla... Ajd puno srece ti zelim, razmisli malo o svemu, imas veliku priliku pred sobom, nemoj je sjebati!

Pozdrav od Stvora :twisted:
My lost...and here we go again...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

I ja sam tako zapocela, nakon partija da se opustim, smirimo, zaspim, da bolje uzivamo u jutarnjoj kavi na terasi itd. moja prica ima sad eto 10 godina i tek sad dolazim pameti
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Eto vidis, sve price s dopom pocinju slicno a exeri poprilicno sjebu mozak koji nakon spustanja vapi za smirenjem, ugode bez grcenja vilice i ogromnih zjenica, depresije koja je neizbjezna dane nakon bombardiranja... (mislim da bi riknuo da mi neko sad uvali bonkas, ne bi mogao to izdrzat)

Evo jos jedna potvrda od Sun kako sve pocinje na isti nacin vise manje...
Ajmo, samo hrabro, dosta smo si mozak isprzili :roll:
Pozdrav!!!
My lost...and here we go again...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Heh dal je moguce da su svi poceli od exera i takvih sranja.....ili sam ja mrcina koja je volela da sve bude mirno i polako.....jednom recju heroin.....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
brat_narkomana
Posts: 30
Joined: Tue Nov 14, 2006 12:36 pm

Post by brat_narkomana »

I moj brat je odmah poceo sa heroinom. I ja sam tako poceo ali prestao sam sa tim, na vreme. Kada sam shvatio da nijedna droga ne moze da mi pruzi zadovoljsto ako imam prave prijatelje, sa kojima mogu da se opustim i bez droga.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Hvala Bogu a i cini mi se da sad nakon sto si se nagledao svega kroz svog brata nece ti pasti na pamet nipod razno bilo sta opet uzeti
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
brat_narkomana
Posts: 30
Joined: Tue Nov 14, 2006 12:36 pm

Post by brat_narkomana »

Ma ni napamet mi ne pada da uzmem nesto. Imam cist primer ispred sebe i ne zelim da priredjujem svojoj majci nesto tako.
Leela
Posts: 2
Joined: Tue Nov 21, 2006 2:15 pm
Location: Ns-Zr

Post by Leela »

ja nisam pocela sa dopom da bih iskulirala amfetamine. mada bilo je i toga. pitam se samo: da li jednom u 3, 4 meseca, kada odem na party, mogu uzeti crtu speeda ili tako nesto preko blokatora? ne mislim ja sad da se svaki dan odvaljujem od psychodelica...
Turanga Leela
Post Reply