moze li se "probiti" blokator?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

ivica

Re: moze li se "probiti" blokator?

Postby ivica » Sat Jan 28, 2012 12:39 am

sunrise wrote:sta bi ja dala za 6 sati sna......a kamoli onih preporucenih 8sati

Ajde još malo i brzo će.. samo se ti drži zraka...
ignorance is bliss!

naija

Re:

Postby naija » Fri Jul 06, 2018 4:48 am

maja2002 wrote:Nesreca ne ide nikada sama,brat mog supruga je takodje u problemu.Godinu dana je pio naloreks,posle njega je bio strejt 6 meseci,i evo, pre 15 dana je ponovo uzeo dop.Medjutim,krece da se skida na suvo pre 7 dana,i sve je proslo iznenadjujuce dobro(tako kazu njegovi roditelji),bez ikakve posebne krize.Danas mu daju polovinu naloreksa,i nastaje haos,bolovi,bolovi,bolovi!Vode ga kod lekara,dobija nekakvu injekciju,ali bolovi ne prolaze.Posto ne zivimo u istom gradu,dakle nemamo nikakvu kontrolu,mislimo da je sve vreme lagao roditelje,i da nije bio cist kada je popio naloreks.Da li je moguca takva reakcija,ako nije bio strejt?

Reakcija je uoravo takva jer tih 7 dana nije bio cist,nebitno kolio puta je uzeo u 7 dana. Pre uzimanja naloreksa miiinimum 7 dana ne uzeti biko kakav opijat inace nastaje haos,havarija,kriza gora od bilo koje a moze doci i do smrtnog ishoda
Pre 12 godina ( toliko ima kako sam se skinuo) ja sam napravio istu glupost bio cist samo 3 dana(na kraju me je hitna pomoc spasavala)
Ljudi ne pravite se pametni ne mozete proci ne kazNjeno u slucaju da radite protiv propisanog.
Jedan drugar je tako overio,bio je pod naloreksom 3 meseca.Neko ga nalozio da ako 3 dana uzima po kedan trodon od 100mg ili 2 po 50mg da cetvrtog dana moze da se uradi.Cetcrtog dana skuva kvoter i utripuje oho malomme cacka tu sam.Pricu znam od drugara koji je to posmatrao.
Posle pola sata skuva jos jedan kvoter i izmesta zabode,dok je hitna pomoc stigla preostalo ke samo da konstatuju smrt.

Ig

naija

Re:

Postby naija » Fri Jul 06, 2018 4:54 am

xyx wrote:
saša-ex wrote:Da je i jedna stvar od onog što je napisano o ovoj terapiji istinita, tvorci bi dobili Nobelovu nagradu a mi ne bi pisali po ovom forumu. Ne postoji magična tableta i ne postoji izlaz iz narkomanije bez dosta muke i borbe. To je realnost, sve ostalo su prevare i to skupe.

tachno tako... moja 2 ortaka iz CG su bila na toj klinici 21 dan i proshli full terapiju, kad su izashli, nije proshlo 2 dana i opet su se navukli bez ikakvih problema... nishta im se nije loshe desilo ko shto su im tamo najavljivali da ce biti ako opet posustanu...

shto se implanta tiche, on jeste delotvoran i onome kome uzme preko njega desice se pakao, ali zato ima jednu manu LAKO GA JE IZVADITI! i onda ko da nishta nije uradjeno...

sve je to pucanje para veloko i bezpotrebno, osim ako neka osoba stvarno ne veruje u to, ali takvih je malo...

NA SUVO je moja preporuka, nema druge, bol i patnja se mora istreti svakako, a tako ce najmanje trajati stisni zube i kreni... evo meni je vec 2. dan skidanja na suvo i verujem da ce se sve srecno zavrshiti :)

Znaci od svega je istina da implant ima ono dejstvo a koje je namenjen,da te dop ne radi preko njega a ako uzmes dozivis pakao....ostale price su sranje

Don Dop

Re: Re:

Postby Don Dop » Sun Aug 19, 2018 3:37 am

naija wrote:
xyx wrote:
saša-ex wrote:Da je i jedna stvar od onog što je napisano o ovoj terapiji istinita, tvorci bi dobili Nobelovu nagradu a mi ne bi pisali po ovom forumu. Ne postoji magična tableta i ne postoji izlaz iz narkomanije bez dosta muke i borbe. To je realnost, sve ostalo su prevare i to skupe.

tachno tako... moja 2 ortaka iz CG su bila na toj klinici 21 dan i proshli full terapiju, kad su izashli, nije proshlo 2 dana i opet su se navukli bez ikakvih problema... nishta im se nije loshe desilo ko shto su im tamo najavljivali da ce biti ako opet posustanu...

shto se implanta tiche, on jeste delotvoran i onome kome uzme preko njega desice se pakao, ali zato ima jednu manu LAKO GA JE IZVADITI! i onda ko da nishta nije uradjeno...

sve je to pucanje para veloko i bezpotrebno, osim ako neka osoba stvarno ne veruje u to, ali takvih je malo...

NA SUVO je moja preporuka, nema druge, bol i patnja se mora istreti svakako, a tako ce najmanje trajati stisni zube i kreni... evo meni je vec 2. dan skidanja na suvo i verujem da ce se sve srecno zavrshiti :)

Znaci od svega je istina da implant ima ono dejstvo a koje je namenjen,da te dop ne radi preko njega a ako uzmes dozivis pakao....ostale price su sranje

Greska. Preko implanta mozes da se drogiras koliko hoces i nece te uraditi bez posledica. Preko naloreksa (tablete) mozes da uzmes drogu, ali posle droge ne smes da popijes naloreks (tabletu) iscepace te neka kriza, ono zvaces hitnu. Naloreks tableta je blokator koja se pije svaki dan. Ja znam kako se probija implant, ali Vam necu reci. Naloreks tableta blokator nema sanse da se probije.
Ja sam Bog

Return to “TERAPIJA ANTAGONISTIMA”