caj od maka????

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

schraff

Re: caj od maka????

Postby schraff » Mon Dec 22, 2014 12:26 pm

Ne znam da li je bitno, ali dodaću da sam godinama na istoj 'dozi' - oko 1 l čaja dnevno.

schraff

Postby schraff » Mon Jan 05, 2015 4:46 am

Još, jedanput da probam - molio bih nekoga upućenog za pomoć oko odabira vrste terapije za spuštanjne sa čaja od maka. U postu iznad ukratko sam opisao životne okolnosti u kojima se nalazim. Siguran sam da među vama ima onih koji mi savetima mogu pomoći. Zahvaljujem unapred dobronamernima.

zeleni

Postby zeleni » Sat Feb 06, 2016 6:46 pm

30 godina se gudriras i pitas za savet :D

najbolje bi bilo da se skloniš neko vreme. bolnica, komuna, zatvor. to odlažeš jer misliš da možeš sam. čudno koliko ništa ne naučimo kroz život, no dobro... navuci se na dop mesec dana, pa se s dopa skidaj. to ima veće šanse za uspeh. ili spuštaj čaj, nedeljno po pola šolje. al za to moraš da budeš mnogo motivisan, ko što nisi, ko što niko nije, da budemo realni, jer da jesi već bi se skinuo. kako god okreneš, čeka te loš period. koji će da prodje doduše.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima

Param-parcad

Postby Param-parcad » Wed Mar 09, 2016 5:20 pm

tako je zelena,istakni još nešto očigledno,npr nebo je plavo,zemlja je okrugla i meni je dosadno...

zeleni

Postby zeleni » Wed Mar 23, 2016 11:23 pm

Nebo nije plavo po sebi, ubogi loznički valjaču trave na sitno, ti ga vidiš kao plavo. isto kao što iz nekog slabo dokučivog razloga vidiš sebe kao sega giga mega zanimljivog lika.

Param-parcad

Postby Param-parcad » Sat Jun 04, 2016 12:58 am

Šta je zelena,ja se malo našalih a ti na uvrede odmah...Da li sam ubog,sitan ili krupan diler bio uopšte nije bitno,bitno je da imam tri godina robije zbog svoje gluposti i nije tačno...Uopšte sebe ne doživljavam kao interesantnog,giga-ultra-tera...Mada ako ti na osnovu sranja koje pišem ovde po forumu,tačnije,pisao sam drogiran,analiziraš me kao takvog,neka ti bude...Ionako te ne poznajem a i zabole me zbog toga...

zeleni

Postby zeleni » Mon Jun 13, 2016 11:54 pm

pa jebiga, parame, ja dodjem posle dve godine na forum, ti me sacekas na volej i sad mi jos udaras na savest sto vracam.

ajmo iz pocetka. eo mali prst.
:)

Jajajajaisamoja

Postby Jajajajaisamoja » Sat Sep 16, 2017 12:16 pm

kakvi su danas ljudi. kad bi covjek sa cakijom krenuo u polje neko bi pricao kao da je krenuo ubiti. umjesto da se pije iz fildzana oni iz krigle.
ta oni znaju, kina dvaput pala k'o param
merhaba zeleni :lol:
Kad sve što droge, bolesti ovisnosti uključujući i nove tehnologije daju i uzimaju, sabereš i oduzmeš na kraju dobiješ da izabereš ON i OFF

rogi mash

Postby rogi mash » Sat Oct 07, 2017 4:11 pm

ovako da ti uporedim heroin je beba naspram chaja

ja sam bio zavista od njega.skidanje sa heroina traje 7do9 dana aod chaja 2 meseca. neka bezi od toga

za dodatna pitanja o chaju slobodno cimaj

Return to “TERAPIJA ANTAGONISTIMA”