Benzo-diazepami & Blokator

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
svejedno
Posts: 66
Joined: Sun Jan 08, 2006 1:46 am

Benzo-diazepami & Blokator

Post by svejedno »

Interesuje me sledece - da li se moze odmah posle 6-7 dana bensedinske terapije, dakle malo blaze terapije koja ne ukida bolove u potpunosti, popiti blokator?

Dakle, posle trodona ne sme, posle meta ne sme, subotexa i td, ali interesuje me moze li odmah posle bensedina ili dijazepama?

Hvala unapred.
User avatar
kia
Posts: 29
Joined: Sat Nov 19, 2005 5:31 pm
Location: zagreb

Post by kia »

...
Last edited by kia on Thu Aug 31, 2006 8:18 pm, edited 1 time in total.
lost soul...
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Moze.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

da moze...samo morash cekati barem 7 dana. smrtonosna kombinacija benzo+blokator...eto vidi i sam na netu....
ako stignem naci cu ti ja pa cu postaviti....
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 12:22 am, edited 1 time in total.
User avatar
svejedno
Posts: 66
Joined: Sun Jan 08, 2006 1:46 am

OVO MI JE VAZNO

Post by svejedno »

Da, tacno je to sto Voyager prica, moze dijaz preko bloka, sad, mene interesuje sledece.

Napravio sam dakle, veliko sranje.

Zgutao sam blok drugog dana krize.

I stigao me pakao, ali onaj strasni pakao, znaci srao, pisao i povracao po sebi nekih 7 sati.

Prznojio se preterano, izgubi kilo-dve za par sati.

Sad, to sam vec jednom uradio, i bol je prestao posle-6-7 sati, ali ovog puta, iako sam polako poceo da slazem smislene recenice, bol nikako da prestane.

I roknem se ja posle 10-ak sati od uzimanja bloka sa pola grama, nije me 'odradilo' nisam osetio flesh niti bilo sta, ali je bol prestao.

Sad me interesuje, posto sam se jutros probudio ok, popio dva dijazepama, da li sada smem da nastavim sa blokovima ili ne, posle te lutke u venu preko bloka juce?

Da li sam time ponistio blok ili sam samo smanjio bol, posto me nije odradilo?

Stvarno NISAM mogao da prolazim kroz 7 dana ovoga, pokusao sam, ali ne mogu vise.

Sve u svemu, ne preporucujem, ali molio bih odgovor.
Last edited by svejedno on Mon Sep 11, 2006 12:45 pm, edited 1 time in total.
FuckedUp
Posts: 16
Joined: Wed Aug 30, 2006 7:19 pm

Post by FuckedUp »

E moj ti-svejedno
Nije mi jasno sto uopste pijes te blokatore i bezveze trosis paree na njih, a i dalje se rokas.
Ali da ne ispadne da ti ja sad tu nesto s...m, pio sam i ja Reviu, pa onda smuvam da je ne popijem 2 dana (iako ona ima dejstvo 72 sata), i uradim isto sto i ti. Naravno da nisam nista osetio, malo mi bilo muka, preznojavao se i tada odlucio da zajebem bacanje para na dop, nego lepo da nastavim da pijem te blokatore, STO I TEBI SAVETUJEM.
Dakle mozes slobodno nastaviti da pijes blokator i zajebi vise taj dop preko njega, jer se sledeci put moze zavrsiti kobno.
E sad, to sto sam ja posle 8 meseci (zadnja 2 meseca sam pio po pola) uzimanja blokatora i tu i tamo ponekog bensedina i maprotina-antidepresiv, opet poceo, to je druga prica....
Sve najbolje, nemoj da se zeznes kao ja, jer sad mi je jedino preostalo da idem kod Branislava (posto ni 3 puta sa metadonom nije pomoglo), pa makar me tukao svaki dan...
User avatar
svejedno
Posts: 66
Joined: Sun Jan 08, 2006 1:46 am

Post by svejedno »

Ma nije trip u dopu, uradio sam ga SAMO da smanjim bolove, i uspelo mi je.

Sada mi je trip da li posle toga od juce mogu danas da progutam blok.

Posto HOCU da nastavim sa blokovima.
User avatar
svejedno
Posts: 66
Joined: Sun Jan 08, 2006 1:46 am

Post by svejedno »

E, da - i fuck Prti BG, samo rovare ;)
FuckedUp
Posts: 16
Joined: Wed Aug 30, 2006 7:19 pm

Post by FuckedUp »

Ne znam, ali mislim da sam ja tada odmah sutradan nastavio sa blokatorom.
Mada ni to nije sigurno, ako bi mogao da se iskuliras bar 2-3 dana uz pomoc nekih lekova, pa onda da nastavis, to bi bilo najsigurnije...
Sve najbolje, drzi se, nemoj da posustajes, a za vreme dok uzimas blokator probaj da radis na jcanju svoje volje i snage da se suocis sa "normalnim" zivotom, koji btw nije nimalo ruzicast, samo nemoj da pomislis, kao ja da bi ponovno navlacenje na hors resilo probleme, koji su, kad sad pogledam, bili mnooogooo, mnoogoo mali u odnosu na ovaj sa dopom.
Pozz :D
Da, Fuck Prty :wink:
Post Reply