Ibogain

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Ibogain

Post by Ramona »

..
Last edited by Ramona on Fri Dec 16, 2005 5:54 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Jelena
Posts: 122
Joined: Sun May 08, 2005 2:09 pm

Post by Jelena »

nije mi se dalo citati cijeli tvoj post jer nisam narucila cisti Ibogain, vec mljeveni korjen Iboge, koji je puno slabiji. Planiram ga uzimati onih dana nakon krize da mi da snage da se pomaknem iz kreveta, niti iz jednog drugog razloga. Mozda sam trebala izabrati nesto drugo, ali ne znam nista sto bi me diglo a da nije droga ili neke tablete tipa Prozaka ( a i to mi nece dati energiju ) , dakle opasnost za novu navlaku. Koliko shvacam, Iboga sama po sebi ne moze stvoriti ovisnost.

Ipak, hvala na dugom odgovoru... procitati cu ga cijelog kada budem imala vremena.
User avatar
Jelena
Posts: 122
Joined: Sun May 08, 2005 2:09 pm

Post by Jelena »

procitala sam post.. jos jednom, hvala na trudu. Inace, stigle mi kapsule danas u posti, dakle sve je ok...
Nego, u vezi mog posta iznad.. Dali se moze Iboga uzimati tako, ful mala doza, cisto da ti da snage da izdrzis one dane NAKON krize?
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

..
Last edited by Ramona on Fri Dec 16, 2005 5:54 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Jelena
Posts: 122
Joined: Sun May 08, 2005 2:09 pm

Post by Jelena »

Stigle su ti u pošti, kad si u Londonu - a nisi ti ni pitala za London, nego da mora prijeći ove tri 'naše' granice.


ovdje je Iboga 100% legalna, firma se i nalazi u Engleskoj. Inace ovdje je link pa pogledaj sta sam tocno narucila jer ja vise nista ne kuzim : http://www.herb-a-list.co.uk/iboga.html

Koliko tih kapsula bi trebala uzeti da me barem malo digne? Ma nemam pojma, ovo vec postaje jako komplicirano... Sjecam se pred dosta vremena da si pisala ( ako si to bila ti ) da si narucila neke gljive, trave pa su ti zapljenili u posti? Kontam da si to bila ti... Spominjala si passionflower, pa daj mi reci jesi ga na kraju dobila i dali uopce vrijedi kupiti? Ovdje je sve to legalno, gljive, salvia, iboga... u principu sve sto mozes ubrati i to do trenutka dok nesto ne napravis sa time, odnosno dok ne spremis za konzumaciju.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

..
Last edited by Ramona on Fri Dec 16, 2005 5:54 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Jelena
Posts: 122
Joined: Sun May 08, 2005 2:09 pm

Post by Jelena »

ajde postaj molim te ovdje stvari koje ne smijem jesti ni piti, i ako nije problem da mi posaljes ( ili postas ovdje ) e-mail od tog tipa u Sloveniji. Koliko kosta 'inicijacija' kod njih?
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

..
Last edited by Ramona on Fri Dec 16, 2005 5:55 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

E svašta ne smijes piti,ne smijes jesti,ne smijes se sexsati pa sta smije s i kakav je to lijek.Fakat ,nemojte me pogresno svatiti ali ja pojma nemam o tom iboganu ,neki su mi rekli da je bolji od metadona ačli ja vjerujte ljudi jedino vjerujem hepu,on mi je spasio glavu i polako me vratio u život bez obzira sto ga drugi kinje i govore da je sintetički heroin.Da se razumijemo,heroin je heroin i tu nema dvojbe.Evo,da li mlijeko u prahu može biti isto kao pravo mlijeko ili jaje u prahu kao ptavo jaje.Ne može naravno i zato mene to jako nervira kad neko kaze to je isto,eee nije isto i nikad nece biti.Izvinjavam se malo sam ispao iz teme,ali me samo interesuje,da li je taj IBOGAIN dobra stvar i dali stvara ovisnost???.
PUNO POZDRAVA OD VASEG DRUGA OMARA 8)
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

..
Last edited by Ramona on Fri Dec 16, 2005 5:55 pm, edited 1 time in total.
Post Reply