Ibogain

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

..
Last edited by Ramona on Fri Dec 16, 2005 5:58 pm, edited 1 time in total.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Hvala Ramona na objašnjenju,ja ne pijem ni antidepresive ne pijem ništa ponekad rivotril zbog treskavice znaš ono tresu mi se ruke pa i celo telo ponekad tako da sam ja skroz završila i sa lekovima,pijem vitamin c i bebipleks i to je to...a za ibogu sam pitala jer volim snove ali po tvojoj priči mene je i onda i sad strah od tih svesnih snova,a i mislila sam da ti nekako mozak očisti tipa blage amnezije hehehhe,baš sam pametna a :-D ?Ja bih to volela da mogu da o dopu ne razmišljam ali borba sa mojim mozgom je vrlo zajebana kao da u meni ima dve ličnosti jedna polovina me proganja a druga je kao zdrav razum tipa ne ponovo štaće mi to u životu i tako nekako uvek taj zdrav razum prevlada na svu sreću :D Puno pozdrava i tebi Ramona a i ti se čuvaj nemoj tamo juriti kokoš i sl. :-D Drago mi je da si mi odgovorila na moje pitanje,ljubi te Zvrky
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

..
Last edited by Ramona on Fri Dec 16, 2005 5:59 pm, edited 1 time in total.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pa pretpostavila sam ja da si me sa pepeljugom pomešala kad si rekla da pijem antidepresive ali nisam ja pepa ja sm Zvrky,a ona pije terapije svakodnevno to jeste,znači da ne iskušavam sreću?nema zaborava? Pih jedino da idem negde da mi pamćenje izbrišu ali onda ni rođenu majku neću poznavati hehehehe,valjda neću poblesaviti,nadam se,ajojjjjjjjjjjj sloboda...eh... :? NEĆUUUUUUUUUUUUU DA POKLEKNEM :!: :!: :!: Hehehee koje promene hoću neću ali NEĆUUUUUUUUU!!!Pozdravljm te Ramona car si ;-)
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

I need tips !

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 12:17 am, edited 1 time in total.
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

Ne bih ti preporucila da radis to sto ste naumili. Ibogain nije igracka. Za njegovu primenu potrebno je ozbiljno iskustvo.

Moj savet ti je da na linkovima i resursima nadjes i upotrebis link za ustanovu iboga u Sloveniji i stupis u kontakt sa covekom koji vodi zajednicu. On se zove Marko, ima ogromno iskustvo i mislim da ce ti dati objektivno misljenje o svemu sto te interesuje.

Jos jednom, NE IGRAJTE SE SA IBOGOM - IBOGAINOM, nije naivno.

Pozdrav
persona_non_grata
Posts: 12
Joined: Thu Sep 22, 2005 5:18 pm

Post by persona_non_grata »

Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

Iz osobnog iskustva, ibogain je sranje! Droga kao svaka druga. Mozda sam ga krivo uzimala, ali nije mi pomogao - cak sam osjecala neku vrste krize nakon prestanka uzimanja (tjedan dana). To je sve sto znam.
neno22m
Posts: 1
Joined: Wed Jan 17, 2007 10:20 pm

Re: Ibogain

Post by neno22m »

Ramona wrote:..
kako da dođem do tvog izvornog članka
biserka76
Posts: 1
Joined: Tue Apr 24, 2007 7:43 pm

Re: Ibogain

Post by biserka76 »

neno22m wrote:
Ramona wrote:..
kako da dođem do tvog izvornog članka
:cry:


ja više ne znam kuda, glavom kroz zid. čula sam tek za ibogain i to je jedino od terapije što nisam pokušala. uzimala sam i subutex i kombinacije tableta i na suvo i heptu, čista i opet nazad, ma dop je iz pakla doša, nemam drugog objašnjenja za svoju glupost i vraćanja nakon toliko skidanja i patnje i opet. sad sam na hepti, ali kad sam pročitala o ibogainu-pa nemam što izgubit jer ovo i nije život. zanima me je li neko bio u Sloveniji i proša to? pomozite...
Post Reply