Ibogain

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

Ramona,covece....kad citam ovo kao da sam otvorila neku stranicu od Kastanede... :roll:
znam da si dosta pisala o ovome(cini m se i na starom forumu??),a sad ja(sorry!)ne mogu sve iznova da citam a zanima me,posto si napisla da si sad na metadonu,koliko dugo si posle inicijacije bila clean(i od dopa i od svih drugih 'supstanci')?Kontam jel' to stvarno deluje kod svakoga tako da mu resetiranjem mozga potre zelju za dopom?(znam da je jaka volja prvo i osnovno itd.)Mislim,sta je to,u cemu je bila greska koja te ponovo vratila na met.?
ufff...ja gomilu pitanja imam..al' 'ajde za pocetak ovo...
ciao PDT_Love_01
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

..
Last edited by Ramona on Fri Dec 16, 2005 5:55 pm, edited 1 time in total.
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

a 'di si..Ramona.. :roll: ??
jel' te dop posle iboge radi isto,ili...sta,kako..?
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

..
Last edited by Ramona on Fri Dec 16, 2005 5:55 pm, edited 2 times in total.
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

tek sad nista ne kontam :smt017 ...'ajd,procitacu sve ispocetka..mozda postanem pametnija :!:
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

..
Last edited by Ramona on Fri Dec 16, 2005 5:57 pm, edited 1 time in total.
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

hehe,ne bi' ga nikad prepoznala..a sta ti je ono gore desno,lici mi na gigantske trodone :shock: (mora biti da je to ''kucica',tj.kapsula od iboge,jel'?)
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

pa dajte ljudi... :smt085 pa nije napisala nista cime bi propagirala uzimanje droge,postavila je sliku;kako izgleda iboga,koliko se secam,na proslom forumu je bila ''uslikana'' svaka droga,eto da ljudi znaju kao izgleda...Katarina je takodje postavila fotografije-na jednoj od njih je sa spricem u ruci maltene...ovaj,nisu mi jasni kriterijumi-zasto se neke slike ostavljaju a druge brisu?kakva je razlika u slici koju je evo sad,na primer postavila Ramona i onoj koju je postavila Katarina?
iskljucivanje sa foruma...razmislite kome ce to biti od najvece koristi a kome od najvece stete? :( :(
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

..
Last edited by Ramona on Fri Dec 16, 2005 5:57 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Igla.U.Plastu.Sijena
Posts: 76
Joined: Wed Jun 01, 2005 11:21 pm

Post by Igla.U.Plastu.Sijena »

blago onom ko dovijeka zivi, imao se rasta i roditi

:-D :-D
Post Reply