Lexaurini, Aparini ?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Post Reply
PsYchO
Posts: 79
Joined: Tue Nov 15, 2005 9:40 am

Lexaurini, Aparini ?

Post by PsYchO »

Ev, ebiga, nekih 4-5-6 mjeseci sam na hexu, neznam ni ja kolko, brzo mi je proslo.

Krize imam, znaci urokam se dobro navece, sutra oko 8 navece mi pocne kao.. temperatura, gripa.
Hladno mi je, vruce mi je, smrdim sam sebi, znojim se nekim hladnim znojem.. nemam snage ni za shta, samo zjevam, samo mi se spava, tesko gledam, sve mi je bezveze, nervoze.. su jake.ž

Sad, vjerovatno to nije kriza kakve ste vi imali, al pitam se, bil mi pomoglo da svake noci, et ta 3-4 dana kolko ove fizicke traju gutnem po 5-6 lexova il apaurina, svejedno sta. Onda, kad sam imo te temperature, znao sam uzet i po 4-5 analgina i od jednom, i psihicki mi je bilo malo lakse, nekak sam se bolje osjeco.

Pa.. sta kazete o lexovima na skidanju ?

Ajd, brzo molim vas.
..all that is gold does not glitter..
Ludonja
Posts: 19
Joined: Tue Dec 06, 2005 6:24 pm
Location: grad-slučaj

Post by Ludonja »

Malo će te smirit,ali ne očekuj čudo.Možda i ubiješ koji sat sna na krizi uz pomoć njih.
Tramali+Apaurini je dobra kombinacija,naročito ako nisi žestoko navučen.Naravno,sve to ima smisla max. tjedan dana(ne vjerujem da će ti kriza od dopa duže trajati),duže gutat te tablete,naročito -azepame(Apaurin,Lexaurin,Normabel,Xanax.Helex...),vodi u ovisnost o -azepamima,a to vjeruj mi ne želiš doživjeti.
U zatvoru sam pio 3,5mj. Xanax,dan kad sam izašao,navečer sam išao spavat...
Ono što sam proživio te noći,i danas mi ježi kožu.Tresenje,grčenje,panika da umirem,da ne mogu disat.Sreća moja dr. je znala nešto o tome,pa mi je dala Apaurine(isto -azepami),i nakon 5 dana minimalnih količina(veće količine bi samo odgodile taj užas od krize),prestalo je.
Sretno
nikad ne reci nikad
Post Reply