info o metadonskom tretmanu

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Joj, Saci, razocarati cu te, ali ako tebi stalno dop pada na pamet, nije ti dovoljna doza. Jebi ga, ali radje ti pici stabilnost nego sigurnost. Bolje pa malo ali sigurno nego brze a da padnes. Ja sam mislila da si ti stabilna, makar sam tako skuzila kroz tvoje price ali dok god ti sanjas dop i imas onu divljacku zvijer u sebi gledaj da si stabilna.

Cedevita? Zbog vitamina i dobro smeka! :) Meni ovdje mijesaju sa nekim jebenim turbo kacom koji ti otvara apetit i jaca pa sam se bila popravila full ali sam sad opet spala na svoju normal tezinu, hvala Bogu. Danas sam bila sva sretna kad sam isla u shoping i kupila jeans svoj stari broj, 27/32 (komada 3, skromna sam :-D )
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pa ti si isto mrsa...heheh. i ja nosim 27 farmerke mada...ponekad moram u butik za decu hehehehhehehhe
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Jesam ja stabilna, mislim mogu super da funkcionisem.
Mogu sve da radim , nista mi nije tesko. Ali i kad sve to radim, meni pada na pamet. Ali brzo prodje jer sam ovde gde jesam i toga ovde nema.
A jeste, kad sam pila vece doze, padalo mi je i onda na pamet ali ne toliko.
I sta sada da radim? Da ne povecavam dozu, nego da je ipak smanjujem kako sam i planirala?
Ali tog crvica ne mogu da izbacim iz glave...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

ma crvica ce uvek biti samo "vreme" je potrebno da se on sve manje javlja u tvojoj glavi ! Po mom misljenju smanjuj ti to ali nemoj pasti molim te kad vidis da si previse smanjila ti stani iskuliraj neko vreme i tako laganica na dole...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Pa to, tako sam i mislila...
Pa ako vec mogu ovako, spustacu se polako ka dole...

Ja inace nosim 26,he,he,he....
sve smo mrse izgleda...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ma, u pravu ste, nek spusta po malo. Ja sam tako reagirala jer je Jeca rekla da joj je dop stalno na pameti ili sam ja tako skuzila. No, ok je sve. Stara po malo ali sigurno pici dolje.Kao smo smo ti savjetovale.

Ja sebe ne vidim kao turbo mrsavicu a i po kilama nisam bas mrsavica no po svemu ostalom jesam. Majce XS ili S (75B), hlace 27/32 a imam nekih 57kg, makar mislim jer se nisam opet vagala, no mogu dobro procijeniti.
Ovaj mjesec cu se upisati u teretanu pa cu se dovesti u red.
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Pa jeste meni dop stalno u glavi...ali jebi ga....moram da se naucim da zivim sa tim...
Spustacu pa ako ne bude dobro, lako ja sebi mogu vratiti tih par kapi..
ali naravno, moram pokusati...
rekla sam mojima to da rade ,ne znam da li su poceli ali ako nisu-uskoro ce.
Ma moram probati!

Sunrise, koliko si visoka?
J sam 170-171, e sad, koliko imam kila? Pa zadnji put kad sam se merila imala sam 50, a sada?-pa verovatno isto toliko...
To je i moja idealna kilaza ali ja nikada o tome nisam vodila raduna.
I to sto sad vezbam, to radim zbog kondicije, da bi se lepse osecala a ne zbog izgleda.
Kiss!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Jeco, sta je s tobom? Gdje si nestala? Sve ok?
Evo, da te malo utjesim. Spustila sam jos 5mg, te sam sad na 25 i nema beda ni sekunde. Znaci, tvoje kapi nema sanse da osjetis da ti fale.

Visina, isto kao ti nekako. !.70cm
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Ma tu sam ja, skoro uvek....hehe.
Sve je ok, delimicno. Kako si mi ti? Znaci dobro podnosis spustanje? Svaka cast! Samo napred!
Ja sam malo smorena. Ne znamda li znas, ali vec sam negde spominjala onog mog bivseg decka, sa kojim je i pocelo ovo sranje. I sad je opet poceo da se javlja, laze da je cist( a ja ga uvek provalim jer mu se promeni boja glasa kad je narokan), naravno nije hteo da prizna. I juce zove i kaze da je bolestan(vidim laze). Ja mu kazem da mi slobodno moze reci da krizira. I prizna on to, pocne da me moli da opet budemo zajedno, da se vratim kod njega. I mene pocne busiti crvic u glavi, dolaze secanja, ma hvata me neka nervoza, grozno. I nisam znala kako da to prekinem i ja se kao fol zestoko posvadjam sa njim( samo da to prekinem) i posle mi nesto postade zao, zelja da mu pomognem i td.
Ali znam da jos nisam toliko spremna da bi njemu pomagala.
Bas se nekako bezveze osecam....
Naravno on i dalje zivka, izvinjava se....A toliko mi je sranja doneo u zivot i ucinio da je to strasno...

Veeliki kiss!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Jeco ja ti ne bi preporucila da se sad opet spetljas sa njim,verovatno ti je jasno sta ce uslediti nakon toga ,nisi dovoljno spremna da to istrpis,srecno !!!!!!!!!!!!!!!!
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply