info o metadonskom tretmanu

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Titanik1

Post by Titanik1 »

Svaka cast-samo tako nastavi,i daj Boze dragi,da svi mi krenemo tim putem i zavrsimo sretni,ozenjeni,udati,u normalnom zivotu i medju normalnim narodom!Pozdrav.
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Voyager brate moj, mnogo mi je drago zbog tebe! Nisi svestan koliko sam srecna! Samo tako nastavi i nemoj da posustajes.
Ljubi te tvoja drugarica! :D
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re:

Post by Dreamer »

Voyager wrote:Ja cu izgleda u Novi Sad u ovaj novi Metadonski centar...izgleda da mi kura Metadonske detoksikacije od 12 dana nije pomogla....sv eteze i teze kontrolisem zelju za dopom i dilaudidom, a evo proslo je vec 4 nedelje.
Ukupno 2 recidiva za to vreme, kontam da ce ih biti jos ako nesto ne preduzmem...

Molim te reci mi kako si ti to otisao tamo,kako to da su te odmah primili, ima li neka procedura? jesi li lezao u bolnici ili su ti ga davali ambulantno? gde je zapravo metadonski centar-u sastavu poliklinike ili...? Please, jako mi je vazno da znam......

Hvala!
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: info o metadonskom tretmanu

Post by bojanol »

Novi si Zoye, tražiš odgovor na postove od pre 5 godina.
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: info o metadonskom tretmanu

Post by Dreamer »

Znam, vidim.........ali valjda ljudi citaju, neko ce mi znati reci....Voyager je i dalje aktivan na forumu a sve je to vec prosao, pa mozda ce se prisetiti kako je bilo? Ili neko drugi slicnog iskustva? :(

Ocajnicki mi treba ta info.

I da-ja sam devojcica! PDT_Love_06 :wink:
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
toto-rina

Re: info o metadonskom tretmanu

Post by toto-rina »

Ne zezajte mi ljude koji traze Metadon!
Buduci pacijenti, apstinenti,...
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: info o metadonskom tretmanu

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 1:20 am, edited 1 time in total.
User avatar
Gile
Posts: 145
Joined: Mon Apr 20, 2009 10:50 pm
Location: Bgd

Re: info o metadonskom tretmanu

Post by Gile »

Moze li mi neko pomoci dati savet.Cekao sam od juna za metadonski program u DZ Savski Venac i tada nije bilo nikakvog uslovljavanja tipa zdravstvene knjizice(koju imam, ali nije overena,privatnik sam i dugujem), da bi me juce zvali i rekli da je moram imati overenu?! i naravno kada to obavim da tek onda dodjem.
Poz
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: info o metadonskom tretmanu

Post by Voyager »

x
Post Reply