Kako se izboriti?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Deiimos
Posts: 2
Joined: Mon Mar 02, 2020 1:31 pm

Kako se izboriti?

Post by Deiimos »

Evo, ovako. Sinoc sam proveo pola vremena na ovom forumu i chini mi se jako zanimljiv.Razlog tome mozete i sami pretpostaviti, da, navuchen sam na Bup.Danas mi je treci dan apstinencije i svi verovatno koliki je to bullshit! Kichma boli ko tudja,Sve otkida od bola, koncetracija minimalna, suicidalne misli.... E sad dosta mi je bilo toga i danas odem kod lekara, dobijem inekciju diklofenaka i bensedina jer nema mesta da me smeste u bolnicu! E to je josh jedna dilema, kako sam chuo ako te hospitalizuju shanse da nadjesh posao nikakve jer imam 11.2 dijagnozu, da li je to istina? Jel sam pogreshio ovim mojim postupkom, ali nisam znao kako vishe da se izborim! Zeleo bi da josh pitam vas neshto iskusnije, kako da prezivim dok me ne hospitalizuju!
Koristio sam 8mg dnevno , jel to puno?Hvala ako ste ovo prochitali dobri ljudi i molim vas slobodno mi iznosite zamerke,preporuke savete itd. Vas nadam se u skorijoj buducnosti cleen komshija!!!
Post Reply