Buprenorfin - Skinuti se, kako ili Ne, nikako?

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Buprenorfin - Skinuti se, kako ili Ne, nikako?

Post by Frajla »

Nesa_neske_01 wrote: Tue Dec 24, 2019 11:04 am [quote=Frajla post_id=149204 time=<a href="tel:1577168725">1577168725</a> user_id=12211]
[quote=Nesa_neske_01 post_id=149203 time=<a href="tel:1577151495">1577151495</a> user_id=13044]
Morator wrote: Pozdrav ljudi... 5god sam na bupu, otisao na skidanje u bolnicu, skinuo se... Trenutno sam opet poceo, na 0,5mg sam dnevno i sta sad da radim... Kako da batalim? Hvala
Pozdrav Morator.
Ako ti naleti bolji odgovor od ovoga ti prihvati.
Probaj naci temu: OFF TOPIC FORUMI OPĆE DISKUSIJE O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima
Mislis da bi mu trenutna tema tamo bila od pomoci za njegov problem?
Ili?
[/quote]
Zelim da se prikljuci nekako. Zato pise "Ako ti naleti bolji odgovor od ovoga ti prihvati."
To znaci ako ti stigne pomoc(resenje) od nekog drugog ti prihvati.

Nemoj da me bijes, nisam uradio nista lose! Zelim da se covek ukljuci u razgovor!
[/quote]

Neske, relax, niko te ne bije.. ne stavljaj se u ulogu zrtve

Pitam da li bi mu tema o kojoj se pise ovih dana tamo pomogla u njegovo slucaju ili bi pomogla nekom drugom?

Ja smatram da je jako ruzno i egoisticno od tebe, da navodis ljude u problemu trenutno na onu temu
Kada se strasti smire onda je druga prica
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Buprenorfin - Skinuti se, kako ili Ne, nikako?

Post by Nesa_neske_01 »

Frajla wrote: Tue Dec 24, 2019 12:03 pm
Nesa_neske_01 wrote: Tue Dec 24, 2019 11:04 am
Frajla wrote:

Mislis da bi mu trenutna tema tamo bila od pomoci za njegov problem?
Ili?
Zelim da se prikljuci nekako. Zato pise "Ako ti naleti bolji odgovor od ovoga ti prihvati."
To znaci ako ti stigne pomoc(resenje) od nekog drugog ti prihvati.

Nemoj da me bijes, nisam uradio nista lose! Zelim da se covek ukljuci u razgovor!
Neske, relax, niko te ne bije.. ne stavljaj se u ulogu zrtve

Pitam da li bi mu tema o kojoj se pise ovih dana tamo pomogla u njegovo slucaju ili bi pomogla nekom drugom?

Ja smatram da je jako ruzno i egoisticno od tebe, da navodis ljude u problemu trenutno na onu temu
Kada se strasti smire onda je druga prica
Dobro. Ne mesam se!
Last edited by Nesa_neske_01 on Sat Dec 28, 2019 2:48 pm, edited 1 time in total.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Buprenorfin - Skinuti se, kako ili Ne, nikako?

Post by Frajla »

MinistarPfc post wrote: Sidata je od 50 mg i ima je, ima keva recept, to je njoj terapija, a rivotrile, verovala ili ne, jos uvek dobijam na izvestaj star devet godina, mada keva iz uzima iz apoteke gde zna gazdaricu pa joj ne prave problem.
Da, definitivno izbacujem bendzose, samo me umrtve, ujutru nisam ni za sta, sve od njih, ne znam ni sto sam ih pio... Danas idemo, 2 mg bupa, samo mi dilema da li da uzmem sve od jednom ili da pola sad pola veceras....a verujem u cuda, desice se i ovo, videcete 🐫
Kod zolofta je vazno da pocnes polako dizati dozu, ako grunes 100 mg iz prve, zna da bude neprijatno

Ja sam na zoloftu bila 3-4 puta i svaki put mi je pomogao.
Pocinjala sam sa 25 mg( prepolovis tabletu) nekih 7 dana, pa podignem na 50 mg. Osetis ako nema promene nakon par nedelja i podignes ili spustas dozu
Ali najsirgurnije je ostati nekoliko meseci na njima
User avatar
ManMan
Posts: 202
Joined: Mon Mar 12, 2018 10:52 pm
Location: Belgrade / Serbia

Re: Buprenorfin - Skinuti se, kako ili Ne, nikako?

Post by ManMan »

Morator wrote: Tue Dec 24, 2019 11:30 am
ManMan wrote: Tue Dec 24, 2019 8:13 am
Morator wrote: Mon Dec 23, 2019 7:07 pm Pozdrav ljudi... 5god sam na bupu, otisao na skidanje u bolnicu, skinuo se...
_______________
Resili su me za 14 dana.
Lorazepam 3x1mg??
Tritico trecina pre spavanja
Belbien, novalgetol za bol po potrebi..
_________________

E, drug Morator?
Pročitah šta si napisao kako su te skidali u Drajza..
NISI MI NAPISAO DA LI SU TI U DRAJZA, DAVALI PO MALO BUP-a u POČETKU, DA BI TE POSTEPENO SKIDALI SA VISOKIH DOZA
ILI SI DOŠAO KOD NJIH, LEGAO I VIŠE NISI DOBIO NI MILIGRAM BUP-a??

To mi je jako bitno da znam.. Jer ako te "preseku" sa, npr. 4 ili više miligrama, na rez, na suvo.. to je jebeno zajebano!!?
Koliko god da ti lekova za bolove davali, to nije baš prijatan način.


Zato imam nekoliko pitanja:

1. Lorazepam 3 puta po 1mg? Koliko znam, one plave tablete Lorki su od po 2mg. možda grešim, ali to i nije bitno
Da li je BAŠ LORAZEPAM BITAN ILI MOŽE NEŠTO DRUGO? Bensedin, Xalol, itd..??

2. TRITICO??? ŠTA JE TO TAČNO? Da li je TRITICO pravi, fabrički naziv, koji piše na kutiji?
Kolika miligramaža tog leka?
Kažeš 1/3 pred spavanje, znači da je neki lek za spavanje+smirenje?


3. NOVALGETOL IMAM i znam šta je, ali BELBIEN nisam nikad čuo!? ŠTA JE BELBIEN? KOLIKA DOZA TI POKRIVA BOL?
Ja sam trošio Trodone jedno 10-tak dana i mogu ti reći da sam se i na njega navukao već posle 4-5 dana!
Zajeban je Trodon mnogo. Mislio sam da probam Metadonom, ali je to još gora opcija!

4. Posle 14 dana si se osećao KAKO? Jesi li izašao iz Drajza, skroz pokriven i bez bolova ili si morao da nastaviš
kući još neko vreme da piješ lekove za bolove i smirenje?


5. Da li si dobijao redovne infuzije, svaki dan i koje količine i naravno, ŠTA KONKRETNO?
Jer, kad sam se skidao sa dopa u jednoj klinici, 2005-te godine, davali su mi dosta infuzija u koje su ubacivali po 3-4 šprica
razno-raznih lekova.. Te infuzije sam dobijao 2 puta na dan, išao kući da spavam, pa svako jutro i popodne odlazio u kliniku
da mi nastave sa čišćenjem. Moj Ćale je bio garancija da se neću izdrogirati u međuvremenu i nisam, bio sam dobar pacijent!

6. Ovom logikom ti i nije potrebna Drajzerova, ako imaš discipline da se sam skineš ovim načinom i ako imaš pristup
i mogućnost da ove lekove nabaviš sam?!


ZAHVALJUJEM PUNO NA ODGOVORIMA, AKO IH BUDE?!!
Pozz, ManMan
JUST BE THE MAN, `Cuz, That`s All You Can!
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Buprenorfin - Skinuti se, kako ili Ne, nikako?

Post by Frajla »

ManMan post wrote:
Manman, trittico ti je antidepresiv koji sam ti spominjala i pije se pred spavanje

Tableta od 150 mg koja moze da se prepolovi na tri dela, pa se pije 50 mg pred spavanje

Trittico mozes naci pod tim imenom u apotekama
Morator
Posts: 4
Joined: Mon Dec 23, 2019 6:40 pm

Re: Buprenorfin - Skinuti se, kako ili Ne, nikako?

Post by Morator »

ManMan wrote: Wed Dec 25, 2019 7:39 am
Morator wrote: Tue Dec 24, 2019 11:30 am
ManMan wrote: Tue Dec 24, 2019 8:13 am
_______________
Resili su me za 14 dana.
Lorazepam 3x1mg??
Tritico trecina pre spavanja
Belbien, novalgetol za bol po potrebi..
_________________

E, drug Morator?
Pročitah šta si napisao kako su te skidali u Drajza..
NISI MI NAPISAO DA LI SU TI U DRAJZA, DAVALI PO MALO BUP-a u POČETKU, DA BI TE POSTEPENO SKIDALI SA VISOKIH DOZA
ILI SI DOŠAO KOD NJIH, LEGAO I VIŠE NISI DOBIO NI MILIGRAM BUP-a??

To mi je jako bitno da znam.. Jer ako te "preseku" sa, npr. 4 ili više miligrama, na rez, na suvo.. to je jebeno zajebano!!?
Koliko god da ti lekova za bolove davali, to nije baš prijatan način.


Zato imam nekoliko pitanja:

1. Lorazepam 3 puta po 1mg? Koliko znam, one plave tablete Lorki su od po 2mg. možda grešim, ali to i nije bitno
Da li je BAŠ LORAZEPAM BITAN ILI MOŽE NEŠTO DRUGO? Bensedin, Xalol, itd..??

2. TRITICO??? ŠTA JE TO TAČNO? Da li je TRITICO pravi, fabrički naziv, koji piše na kutiji?
Kolika miligramaža tog leka?
Kažeš 1/3 pred spavanje, znači da je neki lek za spavanje+smirenje?


3. NOVALGETOL IMAM i znam šta je, ali BELBIEN nisam nikad čuo!? ŠTA JE BELBIEN? KOLIKA DOZA TI POKRIVA BOL?
Ja sam trošio Trodone jedno 10-tak dana i mogu ti reći da sam se i na njega navukao već posle 4-5 dana!
Zajeban je Trodon mnogo. Mislio sam da probam Metadonom, ali je to još gora opcija!

4. Posle 14 dana si se osećao KAKO? Jesi li izašao iz Drajza, skroz pokriven i bez bolova ili si morao da nastaviš
kući još neko vreme da piješ lekove za bolove i smirenje?


5. Da li si dobijao redovne infuzije, svaki dan i koje količine i naravno, ŠTA KONKRETNO?
Jer, kad sam se skidao sa dopa u jednoj klinici, 2005-te godine, davali su mi dosta infuzija u koje su ubacivali po 3-4 šprica
razno-raznih lekova.. Te infuzije sam dobijao 2 puta na dan, išao kući da spavam, pa svako jutro i popodne odlazio u kliniku
da mi nastave sa čišćenjem. Moj Ćale je bio garancija da se neću izdrogirati u međuvremenu i nisam, bio sam dobar pacijent!

6. Ovom logikom ti i nije potrebna Drajzerova, ako imaš discipline da se sam skineš ovim načinom i ako imaš pristup
i mogućnost da ove lekove nabaviš sam?!


ZAHVALJUJEM PUNO NA ODGOVORIMA, AKO IH BUDE?!!
Pozz, ManMan
Na suvo da, bilo je jebeno, ali nije tako strasno zivota mi... Belbien je za spavanje... Nije se toliko teško skinuti vec kasnije ne lupati... Od 18sam zavisnik sada 36ipi imam i skoro sam uspeo... Odo sutra u bolnicu, drzavna je besplatna, ne bih detaljisao koja je, strah me eto... Samo volja i zelja bukvalno... A tesko je... I da se nisam ozenio otisao bih u zemlju zivih
:|
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Buprenorfin - Skinuti se, kako ili Ne, nikako?

Post by Nesa_neske_01 »

Morator wrote: Wed Dec 25, 2019 2:58 pm
ManMan wrote: Wed Dec 25, 2019 7:39 am
Morator wrote: Tue Dec 24, 2019 11:30 am Na suvo da, bilo je jebeno, ali nije tako strasno zivota mi... Belbien je za spavanje... Nije se toliko teško skinuti vec kasnije ne lupati... Od 18sam zavisnik sada 36ipi imam i skoro sam uspeo... Odo sutra u bolnicu, drzavna je besplatna, ne bih detaljisao koja je, strah me eto... Samo volja i zelja bukvalno... A tesko je... I da se nisam ozenio otisao bih u zemlju zivih
E moj ManMan. Ti bi kuci da se skines kao u bolnici?
Preskocio si me gore u postu, ti bolnice ne zelis da vidis ocima?
Ko zna, mozda je momak u pravu. Nikada se ne zna.
Vidi sta je Zemlja Zivih.
User avatar
ManMan
Posts: 202
Joined: Mon Mar 12, 2018 10:52 pm
Location: Belgrade / Serbia

Re: Buprenorfin - Skinuti se, kako ili Ne, nikako?

Post by ManMan »

Nesa_neske_01 wrote: Thu Dec 26, 2019 3:55 am
E moj ManMan. Ti bi kuci da se skines kao u bolnici?
Preskocio si me gore u postu, ti bolnice ne zelis da vidis ocima?
Ko zna, mozda je momak u pravu. Nikada se ne zna.
Vidi sta je Zemlja Zivih.
[/quote]
__________________________
Pa da Neške,
znaš (sećaš se) da sam pisao da više nikad u bolnicu neću otići da bi me oni mrcvarili.
Moje loše-preloše iskustvo sa Drajzerovom je razlog svemu tome. Umesto da me "ohrabre" i nagovore da dođem i legnem
da bi me skidali, dobio sam samo tešku aroganciju, popreke poglede kao da sam silovatelj dece, hiljadu nekih uslovljavanja, itd..
NE, NIKAD VIŠE KOD NJIH!!

"ZEMLJA ŽIVIH".. Da, znam.. Komuna za pomoć narkomanima..
Misliš li da bih išao i u komunu? Neee, nažalost NE..
TRENUTNO I SADA - NE
, jer ako odem i isključim se iz regularnog života na 2-3-4-6 meseci,
to je moje "poslovno samoubistvo".
Ovaj posao na kome sam, je jedan od poslednjih u mome gradu Beogradu, koji mogu da obavljam
bez previše uložene energije, itd.. Situacija u sektoru filmografije i televizije je takva, da posla nema (bar za mene, nema)!
Ja, ako odlučim da odjebem posao i baš se zainatim, posvetim sebe i sve vreme koje imam - skidanju, onda sam sebi napravio
"medveđu uslugu".. Znači bye-bye mesečni prihodi, ponovo kod keve "na kazan", žickanje za pljuge i generalno loša atmosfera
u familiji. A, "atmosfera" u mojoj glavi još gora! Znaš da ne možeš da se osećaš normalno, kada te neko izdržava mesecima,
kada ne možeš da doprineseš nikako, kada nemaš ni 500din. da odeš sa nekim na kafu, itd, itd..
NE - NE ŽELIM DA SE VRATIM "NA KAZAN" KOD MATORE!
NE - NE ŽELIM DA MRZIM SAMOG SEBE I DA NE VREDNUJEM SVOJU LIČNOST, jer nisam sposoban da se izborim sa mesečnim računima,
ishranom, itd..
Ja se u tim situacijama osećam baš-baš loše i to u stvari, samo još dodatno pritisne ovu ludu glavu!!
Ako treba, radije ću biti na 2-4mg. još godinama, nego da se osećam i budem klošar od 45god.!

Može se nekako, već sam sa 8-10mg. uspeo da siđem na 4mg. (nije baš da mi dan traje dugo, već oko 16-17h se raspadnem)
i sa tom dozom mogu ići na posao i zarađivati. Nastavljam da spuštam dozu, pa ćemo videti na koliko ću zaglaviti..
Možda uspem da se svedem na 1mg/dan, da se naviknem na "raspored rada" Bupa i da tako funkcionišem neko vreme.
Jednostavno, nemam ni 2 meseca fore da bacim u vetar (u smislu posla), jer sledeći posao mislim da ne postoji!
Zadržaću ovaj, nije meni tamo loše, ljudi du mi skroz OK i imaju dovoljno razumevanja za moje, povremene
izostanke.. Znaju da sam prošao kroz 6 meseci pakla od Anti-Hep.C terapije i to mi je "kupilo" donekle naklonost
i mogućnost da se povremeno vadim i izostajem, itd.. Sasvim dovoljno da mogu da radim, zarađujem, a opet i da
ne odem na posao 2-3-5-- koliko treba dana, kad mi bude svega preko glave i dođe sLoš!
Bolje od ovoga u mom sadašnjem psiho-fizičkom stanju ne bih ni mogao da radim i obavljam, tako da ću se
"čvrsto držati" ovog posla, da grizem kad treba, a i da izostajem kadgod meni treba pauza od par dana..

Kad se svedem na 1mg. onda možemo dalje da razmatramo situaciju. Sad sa ovih 4mg. koji me puštaju u 16-17h
nemam šta da tražim na nekom drugom poslu ili da uopšte i tražim ikakav, bolji posao!
Ušablonio sam ovakve dane, guram ih, gunđam sebi u bradu, malo se svađam sa Gradskim Prevozom i Enormnim
gužvama, bivam nervozan, ali kad se dokopam moje kućice-slobodice tada je sve OK. Opustim se, odmorim, izbacim
tu negativu i agresiju, pa se resetujem i sutradan sam spreman za novi dan..
Po mrvicu manje, svako jutro. pa mic-po-mic
JUST BE THE MAN, `Cuz, That`s All You Can!
User avatar
ManMan
Posts: 202
Joined: Mon Mar 12, 2018 10:52 pm
Location: Belgrade / Serbia

Re: Buprenorfin - Skinuti se, kako ili Ne, nikako?

Post by ManMan »

Frajla wrote: Wed Dec 25, 2019 9:10 am
ManMan post wrote:
Manman, trittico ti je antidepresiv koji sam ti spominjala i pije se pred spavanje

Tableta od 150 mg koja moze da se prepolovi na tri dela, pa se pije 50 mg pred spavanje

Trittico mozes naci pod tim imenom u apotekama
_________________________

Hvala frajlo!
Evo, nađoh ceo PDF fajl o Trittico leku i nuspojavama, itd..
A-JAOJ?!! Pa, sem što navodno radi kao AD, on te sjebava samo tako!
Ima loša svojstva po jetru (a, moja je sveža od terapije i nije baš u punoj snazi), mislim baš-baš loš po jetru!
Navlakuša, koja te malo diže, a malo i spušta i pomaže kod nesanice, itd..
Mislim da nije nikako dobar izbor za moje telo.. Zoloft je mnogo manje opasan, a koristio sam ga ranije i može da pomogne
donekle kao AD, iako je slabašan. Treba ga samo uvrstiti u dnevno doziranje lekovima, a Zoloft će ipak pomoći makar malo.
Hvala ti, svakako, na "ideji" i preporuci, ali nije Trittico za mene
Realno je malo šta za mene sada..
Jetru "držim kao žumance u šaci", migolji se, hoće da isklizne i padne na pod,
teško je za kontrolu.. E, tako se osećam i o tome baš moram da vodim računa.. jer, ako uzjebem jetru još više,
nećemo još dugo četovati, nego će grobari da "preuzmu staranje" o meni.. Tako da moram biti ultra pažljiv.

Prestao sam i da pijem po neko pivo, kad i ako izađem negde.. Ostale su još samo cigarete i odvratni Bup
koji mi narušavaju zdravlje jetre.. Bupa se rešavam polagano, a cigarete još uvek nisam u stanju da ostavim, nažalost!
JUST BE THE MAN, `Cuz, That`s All You Can!
User avatar
ManMan
Posts: 202
Joined: Mon Mar 12, 2018 10:52 pm
Location: Belgrade / Serbia

Re: Buprenorfin - Skinuti se, kako ili Ne, nikako?

Post by ManMan »

ManMan wrote: Thu Dec 26, 2019 5:14 am
Nesa_neske_01 wrote: Thu Dec 26, 2019 3:55 am
E moj ManMan. Ti bi kuci da se skines kao u bolnici?
Preskocio si me gore u postu, ti bolnice ne zelis da vidis ocima?
Ko zna, mozda je momak u pravu. Nikada se ne zna.
Vidi sta je Zemlja Zivih.
__________________________
Pa da Neške,
znaš (sećaš se) da sam pisao da više nikad u bolnicu neću otići da bi me oni mrcvarili.
Moje loše-preloše iskustvo sa Drajzerovom je razlog svemu tome. Umesto da me "ohrabre" i nagovore da dođem i legnem
da bi me skidali, dobio sam samo tešku aroganciju, popreke poglede kao da sam silovatelj dece, hiljadu nekih uslovljavanja, itd..
NE, NIKAD VIŠE KOD NJIH!!

"ZEMLJA ŽIVIH".. Da, znam.. Komuna za pomoć narkomanima..
Misliš li da bih išao i u komunu? Neee, nažalost NE..
TRENUTNO I SADA, MA NIKADA - NE
, jer ako odem i isključim se iz regularnog života na minimum 12-24 meseci, koliko ljudi tamo bivaju,
to je moje "poslovno samoubistvo".
Ovaj posao na kome sam, je jedan od poslednjih u mome gradu Beogradu, koji mogu da obavljam
bez previše uložene energije, itd.. Situacija u sektoru filmografije i televizije je takva, da posla nema (bar za mene, nema)!
Ja, ako odlučim da odjebem posao i baš se zainatim, posvetim sebe i sve vreme koje imam - skidanju, onda sam sebi napravio
"medveđu uslugu".. Znači bye-bye mesečni prihodi, ponovo kod keve "na kazan", žickanje za pljuge i generalno loša atmosfera
u familiji. A, "atmosfera" u mojoj glavi još gora! Znaš da ne možeš da se osećaš normalno, kada te neko izdržava mesecima,
kada ne možeš da doprineseš nikako, kada nemaš ni 500din. da odeš sa nekim na kafu, itd, itd..
NE - NE ŽELIM DA SE VRATIM "NA KAZAN" KOD MATORE!
NE - NE ŽELIM DA MRZIM SAMOG SEBE I DA NE VREDNUJEM SVOJU LIČNOST, jer nisam sposoban da se izborim sa mesečnim računima,
ishranom, itd..
Ja se u tim situacijama osećam baš-baš loše i to u stvari, samo još dodatno pritisne ovu ludu glavu!!
Ako treba, radije ću biti na 2-4mg. još godinama, nego da se osećam i budem klošar od 45god.!

Može se nekako, već sam sa 8-10mg. uspeo da siđem na 4mg. (nije baš da mi dan traje dugo, već oko 16-17h se raspadnem)
i sa tom dozom mogu ići na posao i zarađivati. Nastavljam da spuštam dozu, pa ćemo videti na koliko ću zaglaviti..
Možda uspem da se svedem na 1mg/dan, da se naviknem na "raspored rada" Bupa i da tako funkcionišem neko vreme.
Jednostavno, nemam ni 2 meseca fore da bacim u vetar (u smislu posla), jer sledeći posao mislim da ne postoji!
Zadržaću ovaj, nije meni tamo loše, ljudi du mi skroz OK i imaju dovoljno razumevanja za moje, povremene
izostanke.. Znaju da sam prošao kroz 6 meseci pakla od Anti-Hep.C terapije i to mi je "kupilo" donekle naklonost
i mogućnost da se povremeno vadim i izostajem, itd.. Sasvim dovoljno da mogu da radim, zarađujem, a opet i da
ne odem na posao 2-3-5-- koliko treba dana, kad mi bude svega preko glave i dođe sLoš!
Bolje od ovoga u mom sadašnjem psiho-fizičkom stanju ne bih ni mogao da radim i obavljam, tako da ću se
"čvrsto držati" ovog posla, da grizem kad treba, a i da izostajem kadgod meni treba pauza od par dana..

Kad se svedem na 1mg. onda možemo dalje da razmatramo situaciju. Sad sa ovih 4mg. koji me puštaju u 16-17h
nemam šta da tražim na nekom drugom poslu ili da uopšte i tražim ikakav, bolji posao!
Ušablonio sam ovakve dane, guram ih, gunđam sebi u bradu, malo se svađam sa Gradskim Prevozom i Enormnim
gužvama, bivam nervozan, ali kad se dokopam moje kućice-slobodice tada je sve OK. Opustim se, odmorim, izbacim
tu negativu i agresiju, pa se resetujem i sutradan sam spreman za novi dan..
Po mrvicu manje, svako jutro. pa mic-po-mic
JUST BE THE MAN, `Cuz, That`s All You Can!
Post Reply