Buvidal buprenorfin

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Flo
Posts: 3
Joined: Sat May 25, 2019 6:18 am

Buvidal buprenorfin

Post by Flo »

https://mediately.co/hr/drugs/RtEEN04is ... lobadanjem

Ima li netko iskustva ili saznanja o Buvidal buprenorfinu? Postoji li klinika u RH ili drugim našim državama koji liječe tom metodom? Molim vas ako imate bilo kakvih saznanja ne budite lijeni iznijeti ih ovdje.
User avatar
Flo
Posts: 3
Joined: Sat May 25, 2019 6:18 am

Buvidal buprenorfin

Post by Flo »

Molim sve koji imaju bilo kakva iskustva ili saznanja o Buvidal buprenorfinu. Nedavno je odobren u EU. Radi se o injekcijama buprenorfina sa produljenim oslobađanjem. U početku se daje jedna injekcija tjedno,kasnije jedna mjesečno.
Ako idete na kontrolu ili savjetovanje u centar za ovisnost pitajte svoje doktore,psihologe, savjetnike kada će takva terapija biti dostupna kod nas,pa podijelite ovdje svoja saznanja.
User avatar
Dzoks
Posts: 27
Joined: Wed Dec 26, 2018 2:13 pm

Re: Buvidal buprenorfin

Post by Dzoks »

Flo wrote: Sun May 26, 2019 2:38 am Molim sve koji imaju bilo kakva iskustva ili saznanja o Buvidal buprenorfinu. Nedavno je odobren u EU. Radi se o injekcijama buprenorfina sa produljenim oslobađanjem. U početku se daje jedna injekcija tjedno,kasnije jedna mjesečno.
Ako idete na kontrolu ili savjetovanje u centar za ovisnost pitajte svoje doktore,psihologe, savjetnike kada će takva terapija biti dostupna kod nas,pa podijelite ovdje svoja saznanja.
Ja mislim da ce ovo da bude prava stvar za sve nas koji smo u ovom problemu
Jednom nedeljno kod lekara i to je to.
Da se izbaci navika uzimanja necega svaki dan. Ja mislim da ce ova metoda na napravi revoluciju u lecenju, mada ce kod nas u srbiji malo kasnije da stigne nego u ostalim delovima sveta cekamo pa sta bude
Post Reply