Buprenofin skidanje kraj!

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Post Reply
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by Nesa_neske_01 »

.
Last edited by Nesa_neske_01 on Sat May 26, 2018 6:04 pm, edited 1 time in total.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by Frajla »

Auuu meni ovo mirise na paranoju
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by Nesa_neske_01 »

.
Last edited by Nesa_neske_01 on Sat May 26, 2018 6:04 pm, edited 1 time in total.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by Frajla »

Nesa_neske_01 wrote:
Frajla wrote:Auuu meni ovo mirise na paranoju
Frajla želim ti svako dobro u životu. Sve najbolje.[/quote

Do sutra ;)
Pa ces opet da me mrzis pre podne, posle podne ces da popustis i uvece ces da mi zelis sve najbolje:-)
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by Ninocka »

Slusaj, ovdje se dosta ljudi tj svaki drugu kaci za Frajlu. Na pocetku dok samo citala ove postove, mene je nesto kod Frajle iritiralo...E sad, kasnije sam shvatila. Iritantan je zaista neciji uspjeh, posebno ako je put do njega trnovit!! Shvatila sam da joj samo " zavidim" Nije to ona zavidna klasnicna ljubomora , nego " hocu i ja tako" Poslije me vise nista kod nje nije nerviralo...I ja nista od ovoga sto ti pises kod nje ne primjecujem. :shock:
E da, ja nikad nisam imala utisak da ovdje komuniciram sa nekim klasicnim dzankijima!! Bas nikad!! Ovi ljudi sa kojima pisem vec skoro godinu dana, meni sasvim "djeluju " kao i svaki drugi sa kojima se druzim svakodnevno...Imalo je tu par nekih padobranaca ali oni vise ne svracaju ovdje.Eto.
Pozdrav Neske, i samo guraj
VitaJana
Posts: 383
Joined: Sun Feb 11, 2018 1:26 pm

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by VitaJana »

Ninocka wrote:
E da, ja nikad nisam imala utisak da ovdje komuniciram sa nekim klasicnim dzankijima!! j
Niti ja.
Prvenstveno zbog toga jer sebe odavno ne smatram đankijem.
Ljudi koji su na subu već godinama, rade, brinu se za obitelj, napreduju ne mogu uspoređivati sa bilo kojom drugom ovisnošću.
A naročito što se ovdje većina ljudi skida sa suba i trudi se ostati normalna
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by Frajla »

Ninocka wrote:Neske. Pocela sam da se plasim za tebe...Ranije sam mislila da si na dobrom putu, sada tako ne mislim. Zapitaj se zasto? Nebitno da li ja grijesim ili ne, ponekad je dobro preslisati se, i zapitati...
Sve si ovdje znao posavjetovati, bez obzira da li si bio u pravu ili ne..nekako si znao.
Sad to sve pokusaj sa sobom!
Sve si ovde napisala, zato nisam ni zelela da se prepirem i igram igru jer je njegovo stanje alarmantno, previse svega i svacega. Haos
Luka718
Posts: 161
Joined: Tue Nov 21, 2017 9:05 am

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by Luka718 »

Ljudi moji
Hajde pomognemo sebi i drugima
Se izvučemo iz ovih priča i cao...

Svi smo ovde imali ili imamo jedan isti, zajednicki problem... tome treba da nam služi ovo jbt...
Ne treba “pomagati” drugima u nečemu sto ne postoji ili taj neko nije tražio pomoć za to nešto drugo...
...... ili tragati za problemima drugih koji postoje ili ne postoje, svejedno...

Imamo-imali smo realan problem zbog koga treba i zbog koga jesmo tu... i držimo se toga((

Pozz
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by Nesa_neske_01 »

.
Last edited by Nesa_neske_01 on Sat May 26, 2018 6:04 pm, edited 1 time in total.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by Frajla »

Tvom selektivnom umu je trenutno tama draga! Totalni pesimizam


Neske nisi u poziciji da drzis predavanja i propovedi ovde! Bori se sam sa sobom kako znas i umes ali pusti druge na miru,ne uvlaci nas u svoj pakao

Kao sto Luka rece ne nudi pomoc ako ti pomoc trazena nije. Koncentrisi se na sebe a ne na druge jer je tebi pomoc potrebna. Razumem i tvoju potrebu da mracis jer si u toj situaciji trenutno ali ajde prihvati savet koji nama redovno upucujes “ nemojte pisati nista neko duze vreme” :) master of manipulation
Post Reply