Buprenofin skidanje kraj!

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by Ninocka »

Neske, pogledacu za ovu kremu, ne kosta puno pa se moze. E sad, vezano za ove vjetrenjace koje pominjete...Hm, hm, pazi sad , vjerovatno zvuci pretenciozno ali ni u jednoj stavki se ne pronalazim!! :D :D :D :D Odma me na lomacu ;)
Nikad nisam u tom tripu da uvijek budem u pravu, bas se trudim da postujem tudja, razlicita misljenja, cak ponekad i previse dajem prostora za razmjenu...Onda sta ono ide trece...Aha, ovdje ne projektujem lose raspolozenje, samo ponekad zakukam jer mi treba tudja pomoc, misljenje.U stvarnom zivotu bukvalno kad sam lose volje sjedim kuci. Onda fokusiranje na tudje probleme da bi izbjegla svoje , ma daj pa ja se toliko vrtim oko svojih dq sam se svima popela na glavu, i nikad nemam problem da priznam svoje greske i poraze...Savjete kad dajem , uvijek pricam o onome sto sam prosla, i uvijek ali uvijek se ogradim i kazem ljudima da je to moje licno misljenje i da ne mora biti ispravno...itd itd itd...Da ne duzim vise.
Ne bi se ovoliko bavila ovim vjetrenjacama da se nije nekoliko puta u nekoliko postova naslo.Tako da, nisam savrsena , ali bas ovih navedenih tripova kod mene nema. Ali vidis sad kada sam u proslom postu pisala da treba pazit sta se ovjde pise upravo mislim na neke od navedenih stavki iz " borbe sa vjetrenjacama" Samo treba polako citati svaki post, ima ovdje dosta ljudi koji cini mi se sqmo prelete postove pa onda dodje do tenzije, cak i svadje.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by Nesa_neske_01 »

.
Last edited by Nesa_neske_01 on Sat May 26, 2018 6:08 pm, edited 1 time in total.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by Frajla »

Tenkju
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by Nesa_neske_01 »

.
Last edited by Nesa_neske_01 on Sat May 26, 2018 6:09 pm, edited 1 time in total.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by Nesa_neske_01 »

.
Last edited by Nesa_neske_01 on Sat May 26, 2018 6:09 pm, edited 1 time in total.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by Frajla »

Kad su misli u pitanju - ledja nikad ne prolaze.[/quote]
Neske I ja sam dugo tako razmisljala dok nisam naisla na doktorku koja me je skinula sa zolofta ( jesam pila bas malu dozu) i resila da trazi uzroke napetosti misica i tezinu u ramenima.
Procitaj malo o adrenal fetigue i hormonskom disbalansu nadbubrezne zlezde koja luci adrenalin, kortizol itd i sta se desava nakon prestanka sa opijatima
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by Frajla »

Ah zaboravih da te pitam, jesmo danas fino, ili malo da se svadjamo prvo pa da nastavimo
Cmokic
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by Nesa_neske_01 »

.
Last edited by Nesa_neske_01 on Sat May 26, 2018 6:09 pm, edited 1 time in total.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by Nesa_neske_01 »

.
Last edited by Nesa_neske_01 on Sat May 26, 2018 6:09 pm, edited 2 times in total.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by Frajla »

Nemam sada puno vremena da trazim na poslu sam, ali evo prvi link


http://www.rehabcenter.net/addiction-recovery-fatigue/
Post Reply