Buprenofin skidanje kraj!

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by Caty »

Frajla wrote:Silom nateran se niko skinuo sa gudre nije, da pojasnim skinuo se jeste, al se nakon par dana vrati istom poroku. Sile i zabrane ne vrede kod zavisnika, jer uvek nadjemo put do bilo cega.
Jaka volja, a ta jaka volja i odlucnost se odmah vidi kod forumasa. Mislis da je Vitajana morala da se skine? Pa lakse je doci do bupa u Irskoj cim se zaposli i to legalnim putem nego kod nas, mogla je da ponese zalihe kao i njen muz i da ima dok se ne zaposli. Noel, Tamara, Hope i ostali su se skinuli jer im je dopizdeo bup i nije bilo svrhe ga vise uzimati. Ista stvar je i kod mene bila... niko mi ga nije zabranio ili me naterao da ga ne uzimam.
Nemoj traziti izgovore, sad ispade da je nemoguca misija se skinuti ako ne moras.
Yasu, pobogu ne brisi lepe komentare:)
Pa ne znam meni deluje da je mnogima odskocna daska bila ta neka sila prilike, kao.npr ninocki to sto vise nije mogla da ga zavrsava na crno kao pre, vita jana da se njje selila.mozda joj to.jos ne.bi palo na pamet, a onih par na koje sam mislila da su se skinuli svojom voljom jer im je dozlogrdilo ste ti, tamara i noel, hope takodje.
Ja imam vec gomilu razloga ali sta se desava i zasto to ne uradim do kraja, ne znam. Valjda hocu, radim sad na spustanju svakako samo kad bih mogla dvojke da nabavim da mogu lakse da isparcam kad dodjem do malih doza. Sve ja znam sto se procesa spuštanja i skidanja tice sve sam.to vec prosla ali kao sto rekoh onaj deo ostati cist je problem a to jos nisam iskusila.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by Nesa_neske_01 »

.
Last edited by Nesa_neske_01 on Tue Jun 19, 2018 2:32 pm, edited 1 time in total.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by sanela »

Nesa_neske, ako nastaviš brisati postove koje si ranije pisao, ukinuću ti mogućnost da edituješ postove. Brišući postove gubi se tok diskusije. Ili nemoj ništa pisati ili kad napišeš ostavi da je napisano.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by Nesa_neske_01 »

.
Last edited by Nesa_neske_01 on Tue Jun 19, 2018 2:32 pm, edited 1 time in total.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by yasujirozu »

nešo, kaj misliš da i s nama podjeliš malo tog na čem si, vidim radi odlično, a?

ne budi cicija
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by sanela »

Nesa_neske_01 wrote:... Ili nemoj ništa pisati ili kad napišeš ostavi da je napisano.
-- Da, nista necu ni pisati.
Mozes, tvoj forum tvoja pravila. Tako isto i ja imam svoja pravila.
Mozes me samo oterati odavde takvim pristupom i to je to.
Meni ni iz dzepa, ni u dzep. Izvini, ali tako ce biti.
Moja glava, moji prsti koji kucaju, moja pravila.
Pozzz.
(Guglaj sta je GDPR)? Da li si u okviru GDPR? Sta mislis?
O čemu bolan ti govoriš? Kakva zaštita ličnih podataka? Prvo, ovo je javni forum i svako ima mogućnost da čita ono što je napisano. Drugo, na forumu su napisane upute da se ne pišu lični podaci upravo da se zaštite oni koji pišu. I treće, obrazložila sam ti zašto ne možeš brisati postove. Gubi se tok diskusije. Veliki broj ljudi čita što piše. Čitaće i za pet godina. Sadržaj na forumu je nešto što stoji.
Ako ti ne odgovara ovo što sam napisala, a ti se lijepo pozdravi sa svima i svojim putem.
Ovo je virtualna zajednica na kojoj postoje pravila kojih se svi koji pišu trebaju pridržavati.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by Nesa_neske_01 »

.
Last edited by Nesa_neske_01 on Tue Jun 19, 2018 2:32 pm, edited 1 time in total.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by Frajla »

Caty wrote:
Frajla wrote:Silom nateran se niko skinuo sa gudre nije, da pojasnim skinuo se jeste, al se nakon par dana vrati istom poroku. Sile i zabrane ne vrede kod zavisnika, jer uvek nadjemo put do bilo cega.
Jaka volja, a ta jaka volja i odlucnost se odmah vidi kod forumasa. Mislis da je Vitajana morala da se skine? Pa lakse je doci do bupa u Irskoj cim se zaposli i to legalnim putem nego kod nas, mogla je da ponese zalihe kao i njen muz i da ima dok se ne zaposli. Noel, Tamara, Hope i ostali su se skinuli jer im je dopizdeo bup i nije bilo svrhe ga vise uzimati. Ista stvar je i kod mene bila... niko mi ga nije zabranio ili me naterao da ga ne uzimam.
Nemoj traziti izgovore, sad ispade da je nemoguca misija se skinuti ako ne moras.
Yasu, pobogu ne brisi lepe komentare:)


Pa ne znam meni deluje da je mnogima odskocna daska bila ta neka sila prilike, kao.npr ninocki to sto vise nije mogla da ga zavrsava na crno kao pre, vita jana da se njje selila.mozda joj to.jos ne.bi palo na pamet, a onih par na koje sam mislila da su se skinuli svojom voljom jer im je dozlogrdilo ste ti, tamara i noel, hope takodje.
Ja imam vec gomilu razloga ali sta se desava i zasto to ne uradim do kraja, ne znam. Valjda hocu, radim sad na spustanju svakako samo kad bih mogla dvojke da nabavim da mogu lakse da isparcam kad dodjem do malih doza. Sve ja znam sto se procesa spuštanja i skidanja tice sve sam.to vec prosla ali kao sto rekoh onaj deo ostati cist je problem a to jos nisam iskusila.
Znas dobro zasto ne mozes, sve smo ti vec napisali sto puta. Ne trazi laksi put jer ga nema. Procesljaj temu ponovo jer su ti svi odgovori vec tamo. Da ti ponavljamo jedno te isto a ti da se ne potrudis je malo bezveze
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by sanela »

Nesa_neske je banovan s foruma.
Don Dop
Posts: 171
Joined: Mon Jul 08, 2013 8:14 pm

Re: Buprenofin skidanje kraj!

Post by Don Dop »

sanela wrote:Nesa_neske je banovan s foruma.

Ime najlepse. Upozorio sam (cim sam primetio pisanje banovanog,) sve dame koje posecuju ovaj forum da obrate paznju sta, kako i sa kim vrsljaju. Skrenucu paznju da psihopate uglavnom vrbuju zrtve iz grupacije koja je u emotivnom diskursu sa zivotom. Psihicko zlostavljanje, fizicko zlostavljanje, zloupotreba droga i alkohola itd... su kategorije ljudi kojih ima masa na ovom nasem balkanu, a prisutni su na ovom i ostalim forumima slicnih tematika.
Ponavljam. Budite jako obazrive.

Pozdrav.
Ja sam Bog
Post Reply