Adrafinil, Modafinil i sl....

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Adrafinil, Modafinil i sl....

Post by Frajla »

Citam jos uvek o njima pa cu da vidim sutra sta i kako.
Noel sta kazes ti?
VitaJana
Posts: 383
Joined: Sun Feb 11, 2018 1:26 pm

Re: Adrafinil, Modafinil i sl....

Post by VitaJana »

Frajla wrote:Citam jos uvek o njima pa cu da vidim sutra sta i kako.
Noel sta kazes ti?
Vidiš koliko sam nesmotreno pročitala da sam zaključila kako si ga već kupila. U žurbi sam bila
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: Adrafinil, Modafinil i sl....

Post by Ninocka »

Ma nema sanse da to u Cg ima!! Bas cu pitati.Frajla znam da si ti nedje u inostranstvu i ako je tamo 116 ovdje je 216!! Ako ga ima
Sto se tice kilaze, maloprije sam starijoj cerki rekla da bi vise voljela da bude malo " buckastija" da ima sve sto treba da ima, nego kost i koza kao ja :( Yasu bi se slozio 8-)
VitaJana
Posts: 383
Joined: Sun Feb 11, 2018 1:26 pm

Re: Adrafinil, Modafinil i sl....

Post by VitaJana »

Koliko vidim većina to naručuje preko interneta. Al mene frka ove naše lopovske carine.
Ima neka stranica Modafinil Hrvatska, 5 tableta 130 kuna, ali poštarina je 80 kuna :(
Znači, 210 kn, što ispada cca 30 eura. Za 5 tableta nije malo
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Adrafinil, Modafinil i sl....

Post by Frajla »

Ne bi bas takve stvari narucivala preko interneta.. citam narucuju iz Indije i Kine - haos

Ma ja sam iznenadjena da mi zenska spremna dati iako je na strogoj listi i samo uz lekarski recept.
Mozda svrnem sutra i uzmem cisto da ne propustim tako dobru priliku...:)
VitaJana
Posts: 383
Joined: Sun Feb 11, 2018 1:26 pm

Re: Adrafinil, Modafinil i sl....

Post by VitaJana »

Tješi se da je legalno. I da je to 'pametna' droga :D
VitaJana
Posts: 383
Joined: Sun Feb 11, 2018 1:26 pm

Re: Adrafinil, Modafinil i sl....

Post by VitaJana »

Frajlaaaa
Jesi čvaknula što? :)
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Adrafinil, Modafinil i sl....

Post by Frajla »

[quote="VitaJana"]Frajlaaaa
Jesi čvaknula što? :)[/quote


Bila kod moje doktorke koja mi preposuje moje ad i pitam ja nju za to uz obrazlozenje da ga mogu dobiti bez recepta. Prvo se slogirala sto mogu da ga dobijem i krenulo je objsnjenje da bi mi za kratko vreme smrdalo mozak nerve i ostalo i da mi ga nikako ne preporucuje, a namerno sam navela konstantan umor. Sto je ona povezala sa mojom stitnom zlezdom i da treba na njoj da radim. Sto i jeste, hormoni su mi poludeli posle bupa

Tako da necu nista od toga, nastavljam ove moje pretrage hormonske pa cu valjda da se izbalansiram sa njima
VitaJana
Posts: 383
Joined: Sun Feb 11, 2018 1:26 pm

Re: Adrafinil, Modafinil i sl....

Post by VitaJana »

Frajla wrote:
VitaJana wrote:Frajlaaaa
Jesi čvaknula što? :)[/quote


Bila kod moje doktorke koja mi preposuje moje ad i pitam ja nju za to uz obrazlozenje da ga mogu dobiti bez recepta. Prvo se slogirala sto mogu da ga dobijem i krenulo je objsnjenje da bi mi za kratko vreme smrdalo mozak nerve i ostalo i da mi ga nikako ne preporucuje, a namerno sam navela konstantan umor. Sto je ona povezala sa mojom stitnom zlezdom i da treba na njoj da radim. Sto i jeste, hormoni su mi poludeli posle bupa

Tako da necu nista od toga, nastavljam ove moje pretrage hormonske pa cu valjda da se izbalansiram sa njima
Jel piješ ti što za štitnjaču? Možda bi ti to stvarno pomoglo...

Ja bila nedavno vaditi hormone, i navodno sve ok :shock:
Nekako sam bila uvjerena da neće biti dobri
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Adrafinil, Modafinil i sl....

Post by Frajla »

Pijem pijem, sve se izgleda uzj...lo posle bupa
Post Reply