Stoka iz drajza,pomozi te mi

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

rogi mash
Posts: 27
Joined: Sat Jun 01, 2013 10:10 pm

Stoka iz drajza,pomozi te mi

Post by rogi mash »

koga da ttrzim od dr. jer novakovickeva je luda
ima stoka=e u drajzu.da negresim dushu ima divnih ljudi ali ja dobio novakovicku kojoj kazem od 13 sa vutrom a od 15god sa opijatima a samo dop i met od 17te a sada cu 37god,a za svo to vreme kada se swe sabere ja nemam 9 meseci str8-ta kada se sve sabere
ona meni ja cu tebe da izlechim kakav met ili bup za 2ipo godine si ko nov.ja joj kaze veza-buduci brak,posao,vratio se kod matoraca dazivim a dok sam bio na bupu koji sam kupovao na crno zivio sam 2 godine bez icega chak i vutre.
i kucha pocela na majku da mi se dere,sreca sto je majka bila pored,ubio bih je. koja je najbolja dr. da trazim opet da menam doktora jer su me sada u petak odjebali a ja bih kod dr. miljane ama dushe od devojke i da pomogne i da popricha,ali ona radi samo na pinu i inu
ko bi dao bup pomagaj te opet
cica glisa
Posts: 34
Joined: Thu Aug 12, 2010 5:49 pm

Re: Stoka iz drajza,pomozi te mi

Post by cica glisa »

Ah, muke vaskolike.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Stoka iz drajza,pomozi te mi

Post by yasujirozu »

sarkazam kada je netko u banani, baš i nije adekvatan...
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Stoka iz drajza,pomozi te mi

Post by Caty »

Pa zar u Bg bup može SAMO u drajzerovoj da se odobri?! Ja sam mislila da je to vreme proslo no cak i tamo moraju da vam prepisu ako trazite narocito sa tolikim stazom. Sta se nje tice dal ces da se skidas, ako hoces supstituciju to je tvoje pravo.
rogi mash
Posts: 27
Joined: Sat Jun 01, 2013 10:10 pm

Re: Stoka iz drajza,pomozi te mi

Post by rogi mash »

samo drajz. moze te u privatnu kliniku ali vas oderu ko daste rokfeler.yr te rzgovor od 4000din do 50 evra,te da legnesh kod njih i to je minimum par stotki evra,
A privatne klinike prodaju bup po ceni od 1 evro po miligramu ,da(ja sam se smejao) 2000 dinara 8mg jeda druga kliika
a da najsmesnije otisao sam u drajz i posto je nachelnica na odmoru oni me poshalju kod druge dr, necu je imenovati.
ja joj kazem da sam 2002 bio u lorijenu,ali da su ubavezi da chuvaju kartone do 5 godina ako se nevratite vishe, i kazem joj ewo vam broj lorijena pozovi te posto sam video da radi te tamo moze te proveri te kako je pochela da vrishti i urla. a na sajtu stoji njena ogromna slika. i nije htela da me saslusha izbacila me..
a da sam ja njoj izbacoi 500 ewra napisala bih mi i 32mg bupa
e ko nas lechi. i sutra treba da idem opet, neka mi je bog u pomoci jer vidim niko drugi nece
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Stoka iz drajza,pomozi te mi

Post by Caty »

Sve jeje to mafija, bas me cudi jer kazem pouzdano za manje gradova u Srbiji dakle sve je besplatno osim lekova u apoteci, a i to je jeftino, i do recepta se dolazi prilicno brzo i lako. Ne znam zasto su svuda poceli da komplikuju toliko.
rogi mash
Posts: 27
Joined: Sat Jun 01, 2013 10:10 pm

Re: Stoka iz drajza,pomozi te mi

Post by rogi mash »

joj koji su to gov. na konzilijume odbili i izvredjali (novakovic) dala mi dnevnu bolnicu. 2 puta dnevno po 2xtrodon,bensedin i diklofen kao inekcija. a ja u transu nepijem chaj i met vishe ali sam na 18mg bupa samo ono da jedva budem normalan

Sta sada da radim,par puta sam ishao u krizi po tu inekciju,ma to je ko dim trave dati choveku u teshkoj krizi. Tako na mene deluje,ko da popijete brufen u krizi. i ja molim kazem owo doktorka neprestaje,stace za koji sat,naravno eto mene povracam ispred drajza gledaju me ovi iz obezbedjenja uvode,a ona istu prich. i sadaopet to. pa ja cu se ubiti

jer zna neko kako doci do substicione terapije,jer ovo je mucenje a da pri tome vuchem majku BolesVu zenu od 71god. jer moram imati pratioca
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Stoka iz drajza,pomozi te mi

Post by Frajla »

Pa koliko ti treba bupa da bi bio normalan bez jedva?
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Stoka iz drajza,pomozi te mi

Post by yasujirozu »

o,jbt, drama queen

skupi malo muda...
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Stoka iz drajza,pomozi te mi

Post by Frajla »

Ma coveku pruzena sansa sa dnevnom bolnicom da se skine ali ocigledno da ne zeli, nego zapeo za supstituciju i jos mu 18 mg malo. Nisu ni oni pali sa marsa, moze dobar biznis da se napravi sa 18 mg bupa.
Cuj otisao par puta u krizi po terapiju.... niti si im prvi niti poslednji sa povracanjem ispred i pricom koju imas.

i da, budi srecan sto su uveli i trodon, ja kad sam isla dobijala sam bensedin diklofenak i jebeni vitamin b pa ti vidi
Post Reply