HITNO,pitaNje zivita ili smrti

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

rogi mash
Posts: 27
Joined: Sat Jun 01, 2013 10:10 pm

HITNO,pitaNje zivita ili smrti

Post by rogi mash »

Nisam koristio dugo metadoN i ewo pre par ssati,oko 23h u subotu zvekNem celu NeotvoreVu flashu meta I TO NE IZ DRAJZA VEC HEMOFARM SVE SA KUTIJOM NERASPAKONANO.posle koliko mogu uzeti bup??
da INache sam se par daVa zezao za dopom i daNas met. a u utorak za maNje od 56h idem u drajz da dam uzorak mokrace.
Nema shaNse da podvalim jer me jedaN smrad odrukao tako da mi gleda u peNis,da budem kulturaN.
MOLIM VAS POMAGAJ TE
rogi mash
Posts: 27
Joined: Sat Jun 01, 2013 10:10 pm

Re: HITNO,pitaNje zivita ili smrti

Post by rogi mash »

molim vas pomagajte
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: HITNO,pitaNje zivita ili smrti

Post by yasujirozu »

met se duže od 56h zadržava, ergo, zajebo si se...
User avatar
Jajajajaisamoja
Posts: 79
Joined: Sun Jan 22, 2017 3:17 pm

Re: HITNO,pitaNje zivita ili smrti

Post by Jajajajaisamoja »

i ?
Kad sve što droge, bolesti ovisnosti uključujući i nove tehnologije daju i uzimaju, sabereš i oduzmeš na kraju dobiješ da izabereš ON i OFF
rogi mash
Posts: 27
Joined: Sat Jun 01, 2013 10:10 pm

Re: HITNO,pitaNje zivita ili smrti

Post by rogi mash »

joj ostal JE OD SUBOTE DO SREDE.
a stoka u drajzu.da negresim dushu ima divnih ljudi ali ja dobio novakovicku kojoj kazem od 13 sa vutrom a od 15god sa opijatima a samo dop i met od 17te a sada cu 37god
ona meni ja cu tebe da izlechim kakav met ili bup za 2ipo godine si ko nov.ja joj kaze veza-buduci brak,posao,vratio se kod matoraca dazivim a dok sam bio na bupu koji sam kupovao na crno zivio sam 2 godine bez icega chak i vutre.
i kucha pocela na majku da mi se dere,sreca sto je majka bila pored,ubio bih je. koja je najbolja dr. da trazim opet da menam doktora jer su me sada u petak odjebali a ja bih kod dr. miljane ama dushe od devojke i da pomogne i da popricha,ali ona radi samo na pinu i inu
ko bi dao bup pomagaj te opet
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: HITNO,pitaNje zivita ili smrti

Post by Caty »

Ne znam za Beograd, ali u drugim gradovima se ide kod psihijatra na psihijatriji u bolnici i on ti da terapiju bez problema, kasnije ti prepisuje tvoj doktor u dz. Tako je kod nas u unutrasnjosti svuda. Zar u beogradu to moze samo u drajzerovoj? Uostalom ti imas pravo da trazis supstituciju nakon toliko godina na opijatima niko to ne moze da ti zabrani narocito sto si navucen jer si zavrsavao na crno. Reci da si zavrsavao i mora da ti prepiše koji god dr bio u pitanju.
rogi mash
Posts: 27
Joined: Sat Jun 01, 2013 10:10 pm

Re: HITNO,pitaNje zivita ili smrti

Post by rogi mash »

ewo odbili me na konzilijumu. kazu dnevna bolnica 2 x trodon,bensedin i diklofen inekcije

i sta sada koga da ubijem sebe ili njih pa sebe
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: HITNO,pitaNje zivita ili smrti

Post by yasujirozu »

prijedlažem da prvo ubiješ sebe pa onda njih
;)
User avatar
glupaca
Posts: 37
Joined: Wed Oct 11, 2017 9:26 pm

Re: HITNO,pitaNje zivita ili smrti

Post by glupaca »

Jel moguce da ovdje fali par postova ili je do mene? :shock:
Um.
Predivan sluga.
Opasan gospodar.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: HITNO,pitaNje zivita ili smrti

Post by sanela »

glupaca wrote:Jel moguce da ovdje fali par postova ili je do mene? :shock:
Do tebe je. ;)
Post Reply