Skidanje s metadona - Maximova priča

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Skidanje s metadona - Maximova priča

Post by Frajla »

Sve je to vec poznato ljudima... kratom, lyrica, bup, aminokiseline magnezijum, sanvali, xan, tramadol itd nego kako ziveti normalno i bezbolno posle svega toga?

Znas i sam da se uz jaku zelju i volju da skinuti sa bilo cega, i zato te stvarno pitam kako se sada osecas i koliko je proslo od prestanka uzimanja bilo cega i kako se nosis sa bolovima od tvoje povrede?
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: Skidanje s metadona - Maximova priča

Post by Ninocka »

I mene jako zanima kako si sad, i kad kazes da ponekad uzmes liryku , koliko je to " ponekad"?
maxim
Posts: 148
Joined: Mon Aug 22, 2016 10:32 am

Re: Skidanje s metadona - Maximova priča

Post by maxim »

Ma vrhunski sam....bez zajebancije...
Lyriku uzmem 1-2 puta tjedno. nekad oar dana za redom....nekad ništa ni po 10 dana....kad nemogu spavati uzmem sanval....ili zapalim đoku...
Radim...imam svoj vlastiti biznis. ...nisam državni uhljeb....dapače čak ih još hranim...dugovi koke sam napravio zadnjih godina se morajuju vraćati....spičkao sam 100000 eur u 3 godine...a uz to imam i stambeni kredit ali sam u doba kada sam bio norđalan kupio još dva bez kredita..... sve legalno i iz puno rada....po 20 sati ispred računala....zato sam se i počeo drogirati da mogu pratiti taj tempo....sad sam to sve odjebao...radim samo kad moram tj kad hoću...nemam novca tj imam za normalan život i otplatu kredita...
Tko nikad nije imao vlastitu firmu i bio sam svoj gazda te uz to imao 200000 eur kredita nezna kakab je to stres...
Tako da......
Boj se bije....bije....nedam se...
maxim
Posts: 148
Joined: Mon Aug 22, 2016 10:32 am

Re: Skidanje s metadona - Maximova priča

Post by maxim »

I da....počeo sam se sexat nakon duže vremena pa se pretpostavljam luče ona sranja u mozgu od emdorfina....serotonina i dopamina....pa sam valjda zato bolje....tko može napravit lučenje dopamina i serotonina a da se ne drogira....taj je izliječen...ili je na dobrom putu..
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Skidanje s metadona - Maximova priča

Post by Frajla »

Mani me biznisa, ne nosi ga kuci:)

Dobro je, guras
A kako se sa bolovima od povreda boris? Jesu nestali?
maxim
Posts: 148
Joined: Mon Aug 22, 2016 10:32 am

Re: Skidanje s metadona - Maximova priča

Post by maxim »

Radim vježbe kad se probudim...kad baš boli popijem lyiriku....a boli majku mu jebem
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Skidanje s metadona - Maximova priča

Post by Frajla »

Jbg verovatno si ispitao sve varijante za te bolove

Sta bi ti doktor prepisao za te bolove?
maxim
Posts: 148
Joined: Mon Aug 22, 2016 10:32 am

Re: Skidanje s metadona - Maximova priča

Post by maxim »

Paracetamol čuda čini....ono kad me boli popijem lyricu i paracetamol...iako je jako loš za želudac....a ja nevolim ujutro jesti...
I dalje nemam baš energije...kljukam se sa svim mogućim vitaminima....bojim se da mi želudac ne strada...
Kako god...imate na ovim videima kako potpuno bezbolno skinuti krizu...ali bitan je onaj post apstinencijski sindrom i kako njega prevladati.
Akitnu krizu je sa svim ovim medikamentima lako za proći....zaista je...čak i raditi svakodnevne obaveze...bitno je napraviti plan ....imate sve u videu...
Život je sam od sebe težak iako je u suštini predoiban jer nas sigurno jednoga dana neće biti...
Meni iskreno najviše smeta i najvipe mi je smetalo ježenje i tremor....čak i dan danas to ježenje i hladnoća kada se probudim mi smetaju....užas...
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Skidanje s metadona - Maximova priča

Post by Nesa_neske_01 »

.
maxim
Posts: 148
Joined: Mon Aug 22, 2016 10:32 am

Re: Skidanje s metadona - Maximova priča

Post by maxim »

Nabavio katapresan.....pola tabletice i nema više tremora i ježenja. . vrijedi zlata ovaj lijek ....evi nakon godinu dana se pomognem kad me uhvati loše stanje...
boj se bije...sve je bolje od opijumske lažne radosti...
Post Reply