Skidanje s metadona - Maximova priča

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Skidanje s metadona - Maximova priča

Post by Frajla »

yasujirozu wrote:rijetko prijazan forumaš i Übermensch pride, te bi se svi od srijeće šutat nogama u dupe trebali jer dijeli svoje gromopucatelne kontenplacije sa nama, ubogim plebsom

lyrica forever!

:-)
Welcome back

Jos nam Ziki fali
maxim
Posts: 148
Joined: Mon Aug 22, 2016 10:32 am

Re: Skidanje s metadona - Maximova priča

Post by maxim »

yasujirozu wrote:rijetko prijazan forumaš i Übermensch pride, te bi se svi od srijeće šutat nogama u dupe trebali jer dijeli svoje gromopucatelne kontenplacije sa nama, ubogim plebsom

lyrica forever!
Savjet ne tražim pogotovo od takvih psiho slučajeva kao ti....Kako pišeš srijeće stavio bih ti link za pravopis ako uopće znaš što je to...
Sa psihijatrijskim slučajevima poput tebe uživam raspravljat...međutim trenutno sam na pauzi između dva sastanka pa me izvini na neprijatnosti ali stvarno nemam vremena. .
Tebe mora da. su tukli u školi kada si ispao takav ..
Netko me je pitao kako sam...
Užas...ponovo se drogiram....trošim sve..
Dop...bijelo...metadon...lyricu...benzose...
Ma sve živo...Evo baš imam sastanak na kojem bih mogao zaraditi za godišnju dozu svih vrsta droga...pa kad završim....i sutra na računu pogledam koje mi je stanje....javim ti se da mi daš koji savjet što i kako bi trebao u životu....dampi...
Inače ako zaista treba nekom način na koji sam riješio sve neka se javi na pm....ovakvim papcima koji pišu iz opskurne male iznajmljene sobice pri tom davajući savjete što i kako bi trebalo u životu....da gori nebih se popišao na njega....
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Skidanje s metadona - Maximova priča

Post by Frajla »

Ne precenjuj se čoveče. Ko visoko leti....

Ne shvatas salu...

Niko ovde ne prica o imovinskom stanju nego te lepo pitamo kako si, jer smo ljudi za razliku od tebe.

Ja eto da slucajno nemam biznis i stanove ali bez kredita, nikada se ne bi mnjala za tvoj zivot, a i da nemam tada tek ne bi:)

Ne potcenjuj druge forumase, ne takmicimo se u broju kredita
Ajde malo olabavi pomislicemo da si na nekim opijatima sa toliko agresije i mrznje, a ne to su samo posledice
maxim
Posts: 148
Joined: Mon Aug 22, 2016 10:32 am

Re: Skidanje s metadona - Maximova priča

Post by maxim »

Frajla wrote:Ne precenjuj se čoveče. Ko visoko leti....

Ne shvatas salu...

Niko ovde ne prica o imovinskom stanju nego te lepo pitamo kako si, jer smo ljudi za razliku od tebe.

Ja eto da slucajno nemam biznis i stanove ali bez kredita, nikada se ne bi mnjala za tvoj zivot, a i da nemam tada tek ne bi:)

Ne potcenjuj druge forumase, ne takmicimo se u broju kredita
Ajde malo olabavi pomislicemo da si na nekim opijatima sa toliko agresije i mrznje, a ne to su samo posledice
Ma o čemu ti....ko se sa kim takmiči....na kojim si ti drogama ili antidepresivima?
Pokupah biti uljudan još prošle godine ..i jesam i biti ču uvijek....ali tupsonima i kvazi filozofima koji su cinični i podjebavaju nečiji način na koji se skinuo posebno volim prcati....jer vidim ovaj orangutan odozgor je to upravo radio dok sam bio u metadonskoj krizi...oa kakvo onda mišljenje ili stav da imam o spodobi koja je cinična ...bezobrazna prema nekom tko je u metadonskoj krizi...
Pa kao što sam napisao...takvi da gore nebih se popišao na njih...
A posebno mi na kurac idu kvazi pacifisti i glumitelji pravednici...
Ovdje sam se bio javio da napišem kako sam se ja riješio i na koji način...
Nikakve mržnje u sebi nemam ni prema kome...dapače...
Ali kao što rekoh....na kurac mi ide kad mi netko ide glumit glumu i potcijenjivat nekog dok je u krizi...
Takvi se ne mogu snaći u realnom svijetu bez droge pa ja ispadam kao bahat ili što ti ja znam već..
i btw....di sam ja to napisao da se igram čiji je veći....u smislu da se hvalim što to imam a što ne..
A što se tebe tiče frajla....poštujem svačiji način skidanja iako sam bup provao prvi put prošle godine i to samo nekoliko dana... ali meni zaista djeluje filmski da se netko sa tog sranja skida taperingom godinu dana od neke doze do tipa 0.000000000001......pa to je za film snimiti....majke mi. pa rađe bi se navukao na dop....mjesec dana i onda se skinuo sa heroinske krize nego se skidao godinu dana....ali ako ti je to pomoglo svaka čast....super....poštujem i cijenim to i drago mi je da si dobro..
Inače ako mogu primjetiti.....svi vi koji ste bili navučeni na bup bolujete od nekog sličnog sindroma....valjda je do supstance...
A što se tiče moje lyrice....meni je ina jako pomogla....ali nikome je nebih preporučio da je pije duže vrijeme...kao i sve uostalom..
maxim
Posts: 148
Joined: Mon Aug 22, 2016 10:32 am

Re: Skidanje s metadona - Maximova priča

Post by maxim »

Frajla wrote:Ne precenjuj se čoveče. Ko visoko leti....

Ne shvatas salu...

Niko ovde ne prica o imovinskom stanju nego te lepo pitamo kako si, jer smo ljudi za razliku od tebe.

Ja eto da slucajno nemam biznis i stanove ali bez kredita, nikada se ne bi mnjala za tvoj zivot, a i da nemam tada tek ne bi:)

Ne potcenjuj druge forumase, ne takmicimo se u broju kredita
Ajde malo olabavi pomislicemo da si na nekim opijatima sa toliko agresije i mrznje, a ne to su samo posledice
A što se tiče visokog letenja....tu imam veliki problem...jer imam nenormalni strah od visine...
Opizdio sam ja puno puta od pod kao i mnogi od vas...tako da volim bit odlijepljen od zemlje.. a ioak ne u visini...a za sve ostalo tu je naravno mastercard...
ćus
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Skidanje s metadona - Maximova priča

Post by Frajla »

Lieber sofortüberweisung :)

Budi ti samo ziv i zdrav, a posle i produktivan
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Skidanje s metadona - Maximova priča

Post by Nesa_neske_01 »

.
Last edited by Nesa_neske_01 on Sat May 26, 2018 6:13 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: Skidanje s metadona - Maximova priča

Post by Ninocka »

Mene sad zanima kako si ti Maxime , ali zaista? Jesi li bio ironican kada si rekao da si sad na svemu i svacemu, ili sta?? Kad pises na forumu moras ocekivati da ces naici na svakojake komentare, kako te mogu iz takta izvesti ljudi za koje ne znas ni da su ljudi?
A to za bup , zavisnike i posao, to bre sve zavisi koliki je poslodavac covjek i da li je uopste. Moj muz je bivsi zavisnik , svi u gradu od 250.000 ljudi znaju za to. To da li je dobijao, zadrzao ili izgubio posao zbog toga uvijek je zavisilo od same volje poslodavca. Kakva bre evropska unije, zakoni i pravilnici. Uvijek poslodavac moze naci nacina da raskine ugovor sa zaposlenim, bio on realan ili ne. Ja sam oba puta kada sam otisla na trudnicko ostala bez posla, ugovor jednostavno nije produzen.Cim su istekla tri mjeseca , cao pa-pa.
Sto se tice njega , i prije 15 i vise godina, bilo je poslodavaca koji su ga uredno vratili na posao, poslije bolovanja na kojem je bio zbog lijecenja od zavisnosti, a bilo je onih koji mu nikad nisu ni dali sansu , zbog istog. Meni je drago ako je Hrvatska toliko napradovala od kad je u Eu, ne znam zasto onda ja imam utisak , kad odem tamo da se zivi nikad gore :cry:
maxim
Posts: 148
Joined: Mon Aug 22, 2016 10:32 am

Re: Skidanje s metadona - Maximova priča

Post by maxim »

https://opiateaddictionsupport.com/home-detox/
Evo sjajna stranica sa suplementima za bezbolno skidanje ..
Provjereno šljaka....
maxim
Posts: 148
Joined: Mon Aug 22, 2016 10:32 am

Re: Skidanje s metadona - Maximova priča

Post by maxim »

https://vimeo.com/162151047
evo ko se oće skinut bezbolno kod kuće uz sve dnevne obaveze bezbolno ...provjereno
Post Reply