Metadonske terapije sirom Srbije

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Post Reply
metadonSO
Posts: 1
Joined: Mon Oct 17, 2016 8:26 pm

Metadonske terapije sirom Srbije

Post by metadonSO »

Dobar dan svima.Otvorio sam ovu temu iz razloga jer nas 50ak iz Sombora dobija terapiju(METADON) sa gustim sokom!!!
Da li i kako dobijate vi sirom Srbije.Molio bih svakog iz sto vise gradova da se ukljuce u ovu temu i prodiskutuju kad,odnosno u koje vreme dobijate terapiju i iskljucivo sa cime!?CIST(kako bi trebalo) ili sa kojekakvim sokovima.Dajte molim vas ukljucite se u temu i samo napisite te dve stvari!!!???
HVALA UNAPRED!!!
:roll:
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Metadonske terapije sirom Srbije

Post by sanela »

Samo da kazem da se metadon nigdje ne daje cist, nego se mijesa sa sokom da bi se sprijecila zloupotreba i da se ne bi intravenozno koristio, nego popio.
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Metadonske terapije sirom Srbije

Post by noel »

Najgluplji mogući način harm reductiona još od cedevite sa smrvljenim tabletama, nažalost praktikuje se ponegdje i u HR... a ljudi opet zloupotrebljavaju i eto ti šteta x10, i ti doktori kao da ne poznaju narkomanski um, i da će netko ufurat i da cijanida ima unutra.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
Post Reply