Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Frajla »

StopBup wrote: Fri Sep 20, 2019 9:32 am
xxxana wrote: Wed Sep 18, 2019 8:41 pm
Frajla wrote: Wed Mar 29, 2017 7:33 am
Ninocka wrote: Tue Jun 20, 2017 9:52 pm
Gde ste zene, evo vratio se Yasuiro. :D Da ne budem ja jedino musko strejt na temi, hahahha, ceka se Jurke. Mada Yasujiro nece nista da kaze o sebi, pa cak ni to da li je strejt. :D
Ma puca se svaki dan, garant
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

Frajla wrote: Fri Sep 20, 2019 9:37 am
StopBup wrote: Fri Sep 20, 2019 9:32 am
xxxana wrote: Wed Sep 18, 2019 8:41 pm
Frajla wrote: Wed Mar 29, 2017 7:33 am
Ninocka wrote: Tue Jun 20, 2017 9:52 pm
Gde ste zene, evo vratio se Yasuiro. :D Da ne budem ja jedino musko strejt na temi, hahahha, ceka se Jurke. Mada Yasujiro nece nista da kaze o sebi, pa cak ni to da li je strejt. :D
Ma puca se svaki dan, garant
Evo šta sam ja pohvatao iz njegovog pisanja. Nedavno je priznao kako je u Engleskoj "90.-ih sisao neke duplo umočene tripove, koji su bili kako on veli izuvanje, takođe je priznao da je u životu uzeo kamion spida i eksera, i to sve onako USPUT :D, a šta je bilo glavno, možemo samo da nagađamo. :D Onda na ovoj temi pre izvesnog vremena se javila korisnica Budvanka, koja je kukala, jer nije znala kako da se skine sa bupa, pa je čak bila napisala i ovo:"Zlatio se heroin, ovo je strašno", na šta je Yasujiro odgovorio:"Pa da je divan, baš i nije.", iz čega se naravno da zaključiti da je čo'ek imao iskustva sa horsom. Onda je jednom pisao da korisnik pod pseudonimom Voyager zbori paušalno kak je bup kriza najgora, čak gora i od one metadonske. Tu se Voyager nadovezao i rekao da ta njegova kriza nije bila samo od bupa, nego od 12 godina konstantne zavisnosti od opijata, no iz svega ovoga možemo zaključiti da je Yasujiro osetio i čari metadonske krize, ali verovatno nije dugo bio na tom smeću. :) Onda što se tiče bupa, kad je kretao ispod miligrama, govorio je kao je bup grebao i urlao iz sve snage da ga ne izbacuje, i sad dolazimo do finiša, antidepresivi, tu je govorio kako je pomislio da su mu AD prijatelj, koji ga pazi i ušuškava, ali, prc veli, teška navlakuša. :D To sam ja pohvatao o Yasujiru, ali sada je izgleda ok. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by yasujirozu »

al si me ispratio, kapa dole! :D

još sam i na metadonu bio! :mrgreen:
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

yasujirozu wrote: Fri Sep 20, 2019 11:09 am al si me ispratio, kapa dole! :D

još sam i na metadonu bio! :mrgreen:
"Zborit kak je bupe kriza najgora je paušalno, čak gora i od one metadonske", tako si napisao, ja samo citiram. :D Dobro, ne mora da znači da si bio na metu, ali kad ti nećeš skoro ništa da kažeš, pa nama ostaje velika proizvoljnost. :D Što se tiče meta, ja znam dosta njih koji su bili na dopu, a metadon nikad nisu probali. Za metadnon se odavno zna da je najgori od opijata, samo mu je krokodil preuzeo vođstvo zadnjih godina. Dobro, krokodil se ne kuva kod nas, tako da je na ovim prostorima metadon najgori.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by yasujirozu »

daklem, mogućno da nisam sisao met, al sam zasigurno pucao dop?

je li, šerloče? :mrgreen:
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

yasujirozu wrote: Fri Sep 20, 2019 11:43 am daklem, mogućno da nisam sisao met, al sam zasigurno pucao dop?

je li, šerloče? :mrgreen:
Smeo bih se opkladiti. Govorio si o problemima u komuni sa nekim kurtonom kompleksašom(tako si ga ti nazvao), koji se izdrkavao na tebe jer je on sad tobož strejt i na pravom putu. :D Tako si ti pisao. :D
U ostalom, nisi na ovom forumu iz hobija i razonode, možda sad i jesi, ali nisi se zato registrovao. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by yasujirozu »

volim te

znam da nisi u fazonu gej veze, al te volim

volim tvoj intelekt, i izvajano apolon telo


apolon na selu, čekam nastavke :mrgreen:
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

Znam da ni ti nisi u pederastik fazonu. Ih, pored toliko divnih žena, stvarno ne mogu da shvatim da neko u opšte može da bude gej. Jbg, majka priroda se tako nepošteno poigra sa nekima. :D
Čekamo žene da se jave, uvek je lepše kad su one tu, makar jedna, odmah se puno popravlja prosek situacije. :D
Malo smo zatajili u zadnje vreme, valjda će sad malo da živne forum. Dobro, uvek ima tih oscilacija u aktivnosti foruma.
Odoh da radim, ali ću da provirujem šta se dešava na forumu. :)
P.s. Nisam više Apolon, hahaha, počeo sam da vučem na rmpaliju, jebi ga, apetit otišao nebu pod oblake, plus svakodnevni treninzi. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

yasujirozu wrote: Fri Sep 20, 2019 12:44 pm volim te

znam da nisi u fazonu gej veze, al te volim

volim tvoj intelekt, i izvajano apolon telo


apolon na selu, čekam nastavke :mrgreen:
Hahaha, kakav si ti lik. Ja evo uđoh na forum na puš/piš pauzi, ono opet nikoga. :( Valjda će večeras biti življe.

Gde ste bre bup ratnici, živi li ste? Evo vrnuo se japanski reditelj da izrežira nešto, a vas ni od korova. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Ninocka »

yasujirozu wrote: Fri Sep 20, 2019 11:09 am al si me ispratio, kapa dole! :D

još sam i na metadonu bio! :mrgreen:
Yasu, subic je tvoj ucenik, i to dobar, a sto kazes???
Vidis ti kako je on to sve prostudirao😂😂
Genijalcee!!
Ljudi, ulazila sam na forum, vidim nista novo, ja nemam sto vise reci i izadjem!!
I mene sad zagolica ovo sa Yasuom, ma niie strejt 100 posto
Locked