Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

Ne znam Boga mi za te druge forume, nisam ih koristio. Uh videces kad skroz batalis bup, pa kad krenu da te pucaju pozitivna polu-ludila, prisećanja, smejanje samom sebi, kao mene trenutno sto je strefilo.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Jurke »

StopBup wrote: Wed Jul 17, 2019 10:41 pm Ne znam Boga mi za te druge forume, nisam ih koristio. Uh videces kad skroz batalis bup, pa kad krenu da te pucaju pozitivna polu-ludila, prisećanja, smejanje samom sebi, kao mene trenutno sto je strefilo.
Iz tvojih usta u bozije uši. Samo da ne prolupam do tad... :mrgreen:
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Frajla »

Vezano za moje povremeno duvanje....sramota me i da pisem, ali kao ne znamo se...
I tako ja Lezim na lezaljci, suncam se i bijem bitku sa belom ukrstenicom... i staje pored mene my friend from Nigerija... prodaje on narukvice svih mogucih boja i da ja izaberem neku, reko my friend iZbor je ogroman na odmoru sam i ne bih da se naprezem i izaberi ti jednu za mene za koju mislis da mi paše. On ni 5 ni 6 boje Jamajke. Opaaaa reko my friend i like it!
Ovaj moj pored mene na lezaljci vec vrti ocima i video se vec u Grckom zatvoru.... al nema veze za to, dogovorim ja u 10 uvece da mi donese malo da se opustim
Ja ovog mog ubedih kako je Afganistan blizu i da je to jedinstvena sansa da se bas bas odmorim🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

I talasi me ubili zaspala u 9 setila se nakon dva dana da se nisam pojavila!
Pocela sam i ljude da ispaljujem.... nego kako lako sam mogla doci do bilo cega
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Jurke »

Frajla wrote: Wed Jul 17, 2019 11:02 pm Vezano za moje povremeno duvanje....sramota me i da pisem, ali kao ne znamo se...
I tako ja Lezim na lezaljci, suncam se i bijem bitku sa belom ukrstenicom... i staje pored mene my friend from Nigerija... prodaje on narukvice svih mogucih boja i da ja izaberem neku, reko my friend iZbor je ogroman na odmoru sam i ne bih da se naprezem i izaberi ti jednu za mene za koju mislis da mi paše. On ni 5 ni 6 boje Jamajke. Opaaaa reko my friend i like it!
Ovaj moj pored mene na lezaljci vec vrti ocima i video se vec u Grckom zatvoru.... al nema veze za to, dogovorim ja u 10 uvece da mi donese malo da se opustim
Ja ovog mog ubedih kako je Afganistan blizu i da je to jedinstvena sansa da se bas bas odmorim🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

I talasi me ubili zaspala u 9 setila se nakon dva dana da se nisam pojavila!
Pocela sam i ljude da ispaljujem.... nego kako lako sam mogla doci do bilo cega
Oooo da. Prepoznajemo mi priliku i ljude gde god da se nadjemo. Ja sam isao u vojsku šatro da pobegnem od horsa i ostalih muka sa drogama. Našao sam čak u Pirotu sve sto me nije trebalo interesuje i više od toga. Nakon toga čak i u Preševu na samoj granici isto. Prati ce nas to život celi i prepoznavace to ljudi u nama, koji znaju o tome. Samo je na nama da te prilike propustio kao i ti sto si tu u Grčkoj.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Jurke »

Pita mene supruga često kako znam za nekoga koga prvi put vidim da je zavisnik i to od čega. Prosto znam, čitaju se pokreti, mimika, sleng.... Čita i mene neko, koliko god skrivao ili ne...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Jurke »

Idemo dalje za iste pare! Ovo prebacivanje na pravilnu upotrebu ne ide toliko loše, čak mi i prija moglo bi se reci.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

Frajla wrote: Wed Jul 17, 2019 11:02 pm Vezano za moje povremeno duvanje....sramota me i da pisem, ali kao ne znamo se...
I tako ja Lezim na lezaljci, suncam se i bijem bitku sa belom ukrstenicom... i staje pored mene my friend from Nigerija... prodaje on narukvice svih mogucih boja i da ja izaberem neku, reko my friend iZbor je ogroman na odmoru sam i ne bih da se naprezem i izaberi ti jednu za mene za koju mislis da mi paše. On ni 5 ni 6 boje Jamajke. Opaaaa reko my friend i like it!
Ovaj moj pored mene na lezaljci vec vrti ocima i video se vec u Grckom zatvoru.... al nema veze za to, dogovorim ja u 10 uvece da mi donese malo da se opustim
Ja ovog mog ubedih kako je Afganistan blizu i da je to jedinstvena sansa da se bas bas odmorim🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

I talasi me ubili zaspala u 9 setila se nakon dva dana da se nisam pojavila!
Pocela sam i ljude da ispaljujem.... nego kako lako sam mogla doci do bilo cega
Znaci da ti nije ni trebala, to je vise bio hir. Ju, ja sad dosao sa njive, dusa mi spava, cumemo se posle... P.s. Tu je vise droga nasla tebe,nego ti nju. Nego meni je zanimljiva jedna Zikijeva prica, gde je kao otišao kod babe na selo da se skida, i cepao babine trodone, to je tada objasnjavao tako da kao kad hoces da se sakrijes od droge, kao nadje ona tebe, heheh,po meni nije bas tako u tom njegovom slučaju. Baba mu sto posto nije turala kutiju sa lekovima pod nos, nego je 100 posto on tražio da vidi sta ima u toj kutiji, tako da je ipak on tada drogu nasao, ne ona njega. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by yasujirozu »

Frajla wrote: Wed Jul 17, 2019 11:02 pm Ja ovog mog ubedih kako je Afganistan blizu i da je to jedinstvena sansa da se bas bas odmorim
frajlita in ekšn, mi lajki :mrgreen:
nego kako lako sam mogla doci do bilo cega
pih, ova djeco-recite-ne-drozi pouka za kraj, jeste odgovarajuća spram foruma, al mi se čini usiljeno - uživaj u vodi, nigerijcima, duhanju vjetra & duhanju čega god, jer ak je netko zaslužio opuštanje od tih tema, a to si onda ti

iii, brate-sestro, znaš šta? može ti se sad poslije svega - opasan posao si izgurala ;)
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Frajla »

yasujirozu wrote: Thu Jul 18, 2019 7:48 am
Frajla wrote: Wed Jul 17, 2019 11:02 pm Ja ovog mog ubedih kako je Afganistan blizu i da je to jedinstvena sansa da se bas bas odmorim
frajlita in ekšn, mi lajki :mrgreen:
nego kako lako sam mogla doci do bilo cega
pih, ova djeco-recite-ne-drozi pouka za kraj, jeste odgovarajuća spram foruma, al mi se čini usiljeno - uživaj u vodi, nigerijcima, duhanju vjetra & duhanju čega god, jer ak je netko zaslužio opuštanje od tih tema, a to si onda ti

iii, brate-sestro, znaš šta? može ti se sad poslije svega - opasan posao si izgurala ;)

Ma to je skolska poruka stobupu i da se ne igra sa vatrom
A i duvanje je najmanji problem, sigurna sam da bi mi doneo kompletnu ponudu....
Odoh da talasam
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by yasujirozu »

Frajla wrote: Thu Jul 18, 2019 7:54 am Odoh da talasam
kako me otperja ova frajla, glava mi se zavrte :o

a i ti, jebo te, samo talase pominješ - netko bi mogao pomislit, kak u životu talas nisi ranije vidjela :mrgreen:
Locked