Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Caty »

Budvanka ja bih se više plašila metadonske krize
Last edited by Caty on Tue Sep 19, 2017 8:40 am, edited 1 time in total.
User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Tamara86 »

Samo da pozdravim dobre ljude, nisam dugo bila ovde. Pocela sam raditi, pa sad i nemam nesto vremena, uglavnom sam ok :) Ljudi gurajte, tesko jest, ali se isplati. Noel kakav si mi? :)
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by noel »

:) :) :)

Baš mi je drago Tamara, svaka ti čast, lav si pravi!!!
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Tamara86 »

Hvala Noel :) Ti znas da isto msm o tebi, da nije bilo tvog topica i da ga nisam procitala, msm da nikad ne bih nasla snage da pocnem da se skidam. Da pozdravim i Frajlu, Sanelu i Yisojirozu-a :)
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by sanela »

Tamara86 wrote:Hvala Noel :) Ti znas da isto msm o tebi, da nije bilo tvog topica i da ga nisam procitala, msm da nikad ne bih nasla snage da pocnem da se skidam. Da pozdravim i Frajlu, Sanelu i Yisojirozu-a :)
Hej draga, radujem se sto si se javila i posebno mi je drago da si dobro i da ides naprijed! Svaka cast! Samoo naprijed. Kad budem u blizini, svakako cu ti se javiti da popijemo kafu ;)
Javi se ponekad, ljudima treba uspjesnih prica da vide da se moze. Pozdrav tebi i svima iz Budve :) Moram i ja malo odmoriti ;)
budvanka
Posts: 7
Joined: Tue Feb 21, 2017 6:09 am

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by budvanka »

Poz svima.
Postoji jedna doktorka u Srbiji, u jednom malom mjestu, koja skida i sa meta i horsa i bupa, tabletama koje nisu opijati. Trazi najminimalniju sumu novca. Vi vj znate ko je ona, ona u Cg nije poznata ali u Srbiji i Bosni jeste-
ja sam otisla juce kod nje, i ona mi kaze da za 7dana nikakvu krizu necu imati. Dala mi je dvije tabletice, letim, nikakvih bolova, nikakve opijenosti. Vidjecu do kraja 7og dana kako ce biti, a ako bude kao sto je rekla, svima cu je preporuciti.
Ona je jednu moju drugaricu skinula, ali ja sam se ipak plasila neuspjeha... Nevjerovatno dobar doktor
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by yasujirozu »

kako onda već nije postala a zbog epohalne metode, međunarodno priznato, referentno ime?

nema prečica i čudotvornih izlječenja...

nesretna ramona je slično drvila o ibogainu, i šta? šipak eto šta
User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Tamara86 »

Kakve crne carobne tablete, to mi isto ko da neko kaze postoji onaj carobni pasulj iz price one, sto posadis, i on naraste i ti hodas po njemu ili sta vec. Tako su govorili i za suboxone, carobna tableta. Dajte dodjite sebi dok imate kome. Yasujirozu, pozdrav :)
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Caty »

Budvanka ja ne verujem u to uopšte mada eto vidi pa javi
Last edited by Caty on Tue Sep 19, 2017 8:41 am, edited 1 time in total.
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Caty »

Pozdrav evo prolazi treći dan bez bupa
Last edited by Caty on Tue Sep 19, 2017 8:43 am, edited 1 time in total.
Locked