Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by xxxana »

Znaci neka gudra je u pitanju :D
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Frajla »

xxxana wrote: Mon Sep 02, 2019 7:00 pm Sta li je sa Yasuom? U koji li zid on udara :D
Ni Frajle nema..

Jurke ,kako si ti?
Tu sam bre ! Bila na psajhoterapi i sva sam u nekom zenu :)
Vidim vi svi gurate

Pisi stopicu, radujemo se tvojim pricama
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

xxxana wrote: Mon Sep 02, 2019 7:53 pm Znaci neka gudra je u pitanju :D
Ju, ju, ju, mala, pa ja nemam reči, stvarno ćeš dobiti po guzici, hahahaha, odma' ti je gudra pala na pamet, i još na kraju rečenice, smajli sa širokim kezom. :D

Evo ovako. Odem ja juče predveče u grad da se vidim sa kumom, i da prenoćim u stanu, pošto sam danas pre podne imao neka cimanja po gradu. Sretnem u gradu jednu ribu iz moje gimnazije, dve godine stariju, pa smo išli dve godine u isti smenu u školu. U školi smo se znali onako iz viđenja, ali smo se kasnije dobro upoznali na žurkama. Ona bila sa ćerkicom, žurio ja, žurila ona, ali videlo se da nam je oboma drago što smo se sreli. Razmenimo brojeve telefona, i raziđemo se. Riba je stvarno ekstra, super izgleda, inteligentna, opuštena, živa, bez dlake na jeziku, elokventna, i stvarno ne moraš da se praviš da je slušaš dok priča. :D U školi ja nisam imao ništa sa njom, ali smo se na žurkama kasnije upoznali, malo se družili, i imali dva puta noćnu gimnastiku. :D Ja oba puta samo zbog gimnastike progutao po 3 trodona. To je bilo 2011.-e, ja imao 25, a ona 27 godina. Bilo je baš ludo, oba puta po pola sata, možda i duže, i to dobrim tempom. :D Jebi ga, mi bivši duvadžije, cugeri i drogoši, u glavnom nismo bili u treningu što se tiče seksa, pa kad nešto iskrsne, znalo je da bude da dobijemo titulu trominutaša/dvominutaša, a bogme, znali smo i mi da zviznemo nešto, pa da možemo dugo iako nismo u treningu. :D U glavnom, nekih sat i po pošto smo se razišli, šalje ona meni poruku, kao šta ima kod tebe, čime se baviš, jesi se oženio, bla, bla, ja reko' bavim se tim i tim, nisam se oženio, nemam devojku, bla, bla, šta ima kod tebe? Ona direktno, ma razvela sam se pre pola godine, ne treba mi nikakva veza, ali bih se kresnula onako sa tobom. :D Ja reko', ekstra mačko, i meni je do toga, dolazim u grad ponovo večeras, 99% ću imati prazan stan, ako slučajno ne, ondak ćemo u kolima, vrh izgledaš, bolja si sada sa 35, nego što si bila u gimnaziji i onda sa 27. :D Ubrzo počnem ja da razmišljam, jbt, pa kako sad, ja znam šta ona očekuje, i naravno da nije znala da sam bio na trodonima. Na kratko me pukao crv za trodonima, ali brzo je je prošao. Skontam ja da se to mora otkazati. Spustim loptu, uključim mozak. Jednostavno ne smem da ponavljam te avanturice iz svog ludog perioda. Nazovem je ja, i krenem da lažem, reko', jebi ga, iskrslo mi je nešto, idem za par sati u Bg, i biću tamo nekoliko dana, bla, bla... Kaže ona:"Hahaha, 'ajde dobro, mada možda i lažeš, usr'o si se, garant nisi više u formi, haha, pederu mali, haha, zezam se, opušteno!" To "mali" mi je tepala iz zajebancije kad smo se viđali jer je starija dve godine. :)

Eto, nije gudra direktno, ali je pretila zbog vas žena. :D
Last edited by StopBup on Mon Sep 02, 2019 10:30 pm, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Frajla »

Jaooooj Stopicu ahahahahahagAhahahahHa
Nocna gimnastika, pa vrh
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Ninocka »

Pa ti stopicu nekoliko puta ali krace... I bolje je to masu nego ta nocnaa gimnastika!!!
Ali kako te provalilaaaa👅
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Tue Sep 03, 2019 12:53 am Pa ti stopicu nekoliko puta ali krace... I bolje je to masu nego ta nocnaa gimnastika!!!
Ali kako te provalilaaaa👅
Naravno da je bolje vise puta ali krace, samo sto je ona naglasila "onako", a i meni je sasvim dovoljno ono sto mi se desilo na moru prvih par dana, ono kao prva pomoc. :D Ja jos slazem kocke u glavi, prilicno su se slozile, ali ima tu jos da se radi, i ne zelim da se podsecam, to jest ne zelim da ozivljavam drogirane avanture...

Provalila, provalila, procitala me kao Bukvar, hahahha. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Jurke »

StopBup wrote: Tue Sep 03, 2019 1:51 am
Ninocka wrote: Tue Sep 03, 2019 12:53 am Pa ti stopicu nekoliko puta ali krace... I bolje je to masu nego ta nocnaa gimnastika!!!
Ali kako te provalilaaaa👅
Naravno da je bolje vise puta ali krace, samo sto je ona naglasila "onako", a i meni je sasvim dovoljno ono sto mi se desilo na moru prvih par dana, ono kao prva pomoc. :D Ja jos slazem kocke u glavi, prilicno su se slozile, ali ima tu jos da se radi, i ne zelim da se podsecam, to jest ne zelim da ozivljavam drogirane avanture...

Provalila, provalila, procitala me kao Bukvar, hahahha. :D
Ako ti je trodon pao na pamet i još zbog te situacije, a ti ga nisi uzeo, a nije ti ni kamagra pala na pamet... :mrgreen: Ti si blizu jako da zauvek budeš strejter... Evo ruke Stopic! :D
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

Jurke wrote: Tue Sep 03, 2019 8:19 am
Ako ti je trodon pao na pamet i još zbog te situacije, a ti ga nisi uzeo, a nije ti ni kamagra pala na pamet... :mrgreen: Ti si blizu jako da zauvek budeš strejter... Evo ruke Stopic! :D
Strejter nego šta, jeb'o hemiju, najbolje je biti čiste glave.
Jesi se stabilisao na kecu, ili još kuburiš?
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Jurke »

StopBup wrote: Tue Sep 03, 2019 10:58 am
Jurke wrote: Tue Sep 03, 2019 8:19 am
Ako ti je trodon pao na pamet i još zbog te situacije, a ti ga nisi uzeo, a nije ti ni kamagra pala na pamet... :mrgreen: Ti si blizu jako da zauvek budeš strejter... Evo ruke Stopic! :D
Strejter nego šta, jeb'o hemiju, najbolje je biti čiste glave.
Jesi se stabilisao na kecu, ili još kuburiš?
E mićo rekao bih da sam najzad oporavio. Imam i dalje malih problema sa nogama. Zube sam počeo da sredjujem ono malo sto me je mučilo pa imam problem sa klopom i nervozom jer me tišti sa obe strane donje vilice. Moram da pazim kako i šta jedem. Levo sada plombu jednu da stavim dole na šestici i da sraste rana sa desne strane jer izvadio sam umnjak. Inače stabilan sam na kecu rekao bih kad se sve sabere i oduzme. :D
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

Nema male. :) Juče je pomenula gudru, raširila kez, i nestala. Mala, bićeš bijena. :D

Ček, ček, je l' to danas, ili sutra mesec dana? Nemoj da uprskaš za jubilej, sumnjiva si. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Locked