Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Sat Jul 27, 2019 6:15 pm Poz ljudi. Imali kakvih pomaka u one trojke sta se hvra sa subaruom.inace kolko vidim veselo je ovdje.bogami svega ima za procitat i gledajuci unazad i nisam nesto krivo reko.i djapaneros se poceo odvec zajebavati al covjek valjda ima razloga za podjebe.ovaj lik ataman je uglavnom sve tocno rekao.malo sirovo al to je to.gdica ana i jurke ok? Ide li? Sb je teska sjebancija kolko vidim.sve trpa u se na se i poda se osim subarua sto je veliki uspjeh zar ne?ataman777 tako je.obitelj lijeci.obitelj i stari dobri rnr
Trpao sam jedino travu, vise ni to, bili su u planu neki ekseri u trenutku zaborava, ali to je otpisano davno. Sta jos trpam života ti? E da bilo je jedno pivo početkom meseca. :) Jeb'o mater je ne znam što si se ti tako navrzao na mene, sta sam ti uradio? :D Za ovih 2 meseca, jednom se polu-nacugao, i navario 5-6 puta pred spavanje. Nista drugo nisam pipnuo. U stvari, nije bas 5-6 puta, jer sam u prvih dve nedelje dimio svaku drugu noc. Apsolutno se ne kapiramo ti i ja, i ja te molim da me sledeći put izostavis sa komentarom. Jedino dobro od tebe sto sam čuo, je ono da se preispitamm zasto sam počeo da se drogiram, i na tome ti hvala, ali se definitivno ne kontamo nas dvojica. :)
Last edited by StopBup on Sat Jul 27, 2019 7:45 pm, edited 3 times in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Atman777
Posts: 61
Joined: Sun Oct 07, 2018 7:33 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Atman777 »

Sve super sve pet. Dan odlican, zena ne kuka nista djeca bleje pred kucom. Zapuse povjetarac i donese osjecaj okus miris zelju laz obmanu kako bi sve moglo biti još i ljepse. A jutro je još. Trake autobana ciste otvorena traka za prvu pomoc svi se makli u svoju stranu. Samo moras proci kroz praznu sredinu. Poznati put ista slika stara cesta. Eto te na hit turistickoj destinaciji u minutama se broji. Samo sada i necu vise. De da i ja budem sretan. Zasto su svi tako jebeno sretni, kuzim klince ali sta se susjed onaj tako jebeno smije? Sta mu je? Koka za natjecanje snjela jaje ili mu je bonzai drvo propupalo? Znam da nije nista od toga nego ide na posao. Jos jedan novi radni dan u nove radne popjede?!?!! Jebo me pas ako ikada sretan sjednem u auto prema putu na posao. Pojest cu onaj boric i krunicu sa retrovizora. Vise puta sam se vidio na krovu u kanalu nego sa smjeskom na putu prema poslu. A bio sam. Na krovu. Ali jak sam ja. Ne placem na putu prema poslu. Tamo sam najproduktivniji, ne osobno nego produktivno otjerujem nadredene koji na srecu mojih kolega smjenu zaobilaze u sirokom luku. Onda dodem kuci. I tu sam produktivan. Ili makar tako utjecem na ukucane. Svi me produktivno ne dozivljavaju i cekaju kada cu zavrsiti sa kupaonom( da tusiram se) ili kada cu pustiti daljinski iz ruku. Tokom noci sanjam male majmune velicine 30 cm kako su mi se sa nozicama i rukicama uhvatili za prepone i ne pustaju. Nekako se probudim i skontam da me zena hvata za moga malog pisu. Brzo shvaca da nista od toga jer sam se okrwnio i zaspo iste sekunde. Ujutro ne pijem kavu niti pusim. caj u zivotu nisam pio nego bezvoljno trazim baterije sto su ispće iz daljinskog gledam australce kako vade zlato i odem na posao i tamo krece sve iz pocetka. Zivot je carolija.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by xxxana »

Ene ga :D Pa gde si licanine, nema te!
Kotrlja nekako,nije lose..Kako si ti?
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Ninocka »

Auu covjecee, @atman777 pravi energetski vampir.

Ovo njegovo stanje vise nema veze sa temom na ovom forumu!!

🙏🙏🙏🙏🙏
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

Nesto mi se ne da spavati, opet sam se zeznuo sa snom posle plaže, i sad vilenim, eh kad bi bar ovaj frižider ućutao. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Jurke »

"Veliki je Bog što gleda na nas..." Večeras sam se nadao da cu suprugu ubediti u gradu da popije neku čašu vina. Volim ovako trezan i "bistre glave" da uzivam u njenim crnim očima kojima časa vina daje poseban sjaj... Ipak oboje uzivasmo u dobroj muzici i svežoj limunadi. :mrgreen:
Ne spavam jer sam pod utiskom večerašnjeg strejt izlaska, a ne zbog nervoze ili bilo čega.... Mislim da ovo lepo leže za sada, a kada vreme dodje što kaže Ataman uzecu četku u ruke da ošmirglam svemirsku prašinu...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

Jurke wrote: Sun Jul 28, 2019 1:33 am "Veliki je Bog što gleda na nas..." Večeras sam se nadao da cu suprugu ubediti u gradu da popije neku čašu vina. Volim ovako trezan i "bistre glave" da uzivam u njenim crnim očima kojima časa vina daje poseban sjaj... Ipak oboje uzivasmo u dobroj muzici i svežoj limunadi. :mrgreen:
Ne spavam jer sam pod utiskom večerašnjeg strejt izlaska, a ne zbog nervoze ili bilo čega.... Mislim da ovo lepo leže za sada, a kada vreme dodje što kaže Ataman uzecu četku u ruke da ošmirglam svemirsku prašinu...
Joj što volim takve priče. Ma "samo" sad izdrži do kraja sa tim bupom, i bice ti još lepše sa ženom, a alkohol ti neće ni trebati. Jeste da on zna lepo da te uradi, ali je opet jako zajebana droga. Realno, nema ih puno koji prestanu da piju. Posebno je opasan za nas koji znamo Boga i oca u svetu psihoaktivnih supstanci. Ja sad na moru, u šteku gde sam ranije pio pivo, pijem vodu i jedem sladoled, i ne fali mi pivo. :) Ma niko čistiji od mene neće biti, hihihi. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

Ovo je baš to vreme u kom bih bio na ekseru/ekserima da nisam odustao od tog pametnog plana. :) Baš me briga što sam odspavao posle plaže, i sad ne spavam, zvrljim u ovaj telefon, i uživam u pesmi frižidera, ali je najbitnije da sam ostao čist, a trebalo bi da zaspim ponovo za dva, tri sata, u principu sigurno. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Jurke »

StopBup wrote: Sun Jul 28, 2019 2:15 am Ovo je baš to vreme u kom bih bio na ekseru/ekserima da nisam odustao od tog pametnog plana. :) Baš me briga što sam odspavao posle plaže, i sad ne spavam, zvrljim u ovaj telefon, i uživam u pesmi frižidera, ali je najbitnije da sam ostao čist, a trebalo bi da zaspim ponovo za dva, tri sata, u principu sigurno. :D
HEHEHE, jel i ti uzivas u pesmi frizidera? Mene on zna vozati po celu noc, ili česma u kupatilu koja kapa i kao u nerv neki da gadja, nocima, a ja nesposoban da postojim, a kamoli da rešim to kapanje... :mrgreen:
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Jurke »

StopBup wrote: Sun Jul 28, 2019 2:04 am
Jurke wrote: Sun Jul 28, 2019 1:33 am "Veliki je Bog što gleda na nas..." Večeras sam se nadao da cu suprugu ubediti u gradu da popije neku čašu vina. Volim ovako trezan i "bistre glave" da uzivam u njenim crnim očima kojima časa vina daje poseban sjaj... Ipak oboje uzivasmo u dobroj muzici i svežoj limunadi. :mrgreen:
Ne spavam jer sam pod utiskom večerašnjeg strejt izlaska, a ne zbog nervoze ili bilo čega.... Mislim da ovo lepo leže za sada, a kada vreme dodje što kaže Ataman uzecu četku u ruke da ošmirglam svemirsku prašinu...
:mrgreen:

Joj što volim takve priče. Ma "samo" sad izdrži do kraja sa tim bupom, i bice ti još lepše sa ženom, a alkohol ti neće ni trebati. Jeste da on zna lepo da te uradi, ali je opet jako zajebana droga. Realno, nema ih puno koji prestanu da piju. Posebno je opasan za nas koji znamo Boga i oca u svetu psihoaktivnih supstanci. Ja sad na moru, u šteku gde sam ranije pio pivo, pijem vodu i jedem sladoled, i ne fali mi pivo. :) Ma niko čistiji od mene neće biti, hihihi. :D
Alkohol ne konzumiram ima tome mozda tri ili četiri godine uopšte. Mislim da je za to zaslužan najviše bup, ali i saznanje kuda me on odvede svaki put kada mu se prepustim. Nego, ja volim dragu svoju da vidim sa čašom crnog vina u ruci... Jednom, dve... A ona je zakleti strejter po rodjenju još. Cigaretu nije zapalila u zivotu, a uvalila se u moje naručje... :mrgreen:
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Locked