Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

Na afreu je full, do jaja tech-house, objekat pored dunava, otvoreno nebo, ja popio samo jedno pivo, sada furam po sokicima! :mrgreen:
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Frajla »

Celicis se... ne valja ti ta rabota
Sad uzivaj sutra cemo pricati ahahahah
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

Frajla wrote: Sun Jul 07, 2019 12:09 pm Celicis se... ne valja ti ta rabota
Sad uzivaj sutra cemo pricati ahahahah
Pricacemo i danas predvece kad budem budem na njivi, opet moram od 5-6 popodne da idem na njivu, i da budem do sutra ujutru u 6, da pazim i kontrolisem sistem... Pa cu moci da blejim na forumu. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Jurke »

StopBup wrote: Sun Jul 07, 2019 9:31 am Evo upravo se moj brat strejter i ja spremamo za after Exita. Ide StopBup prvi put u zovotu na rejv strejt, ni pivo ne dolazi u obzir! :mrgreen:
Svaka čast, ja cu ipak izbegavati ta dešavanja sve dok ne budem siguran da mi u podsvest nece posejati rovca... 😉 Trenutno je bazen, reka i šetnja gradom najbolja i najbezbednija varijanta... 8-)
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by sanela »

https://www.klix.ba/vijesti/regija/na-e ... /190707054

Toliko o Exitu. Ne da vam nije tu mjesto, nego ne znam što ste uopšte počeli priču na tu temu.
To je ko kad raskinete s curom, pa idete na ista mjesta gdje vam je s njom bilo pravo dobro. Zna se kako ćete se poslije osjećati...
Budite pametni i nemojte praviti prostor sebi koji će vas odvesti ravno u recidiv.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Jurke »

sanela wrote: Sun Jul 07, 2019 3:07 pm https://www.klix.ba/vijesti/regija/na-e ... /190707054

Toliko o Exitu. Ne da vam nije tu mjesto, nego ne znam što ste uopšte počeli priču na tu temu.
To je ko kad raskinete s curom, pa idete na ista mjesta gdje vam je s njom bilo pravo dobro. Zna se kako ćete se poslije osjećati...
Budite pametni i nemojte praviti prostor sebi koji će vas odvesti ravno u recidiv.
Moje iskustvo sa takvim stvarima na kojima sam se opekao sijaset puta i govori upravo to. Gotovo je za mene to poglavlje partijanja. Ne samo zbog droge vec i ne prija mi sama priča vise, ne uživam. Možda sam počeo i da matorim, a možda sam se i opametio... 😉💪
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

sanela wrote: Sun Jul 07, 2019 3:07 pm https://www.klix.ba/vijesti/regija/na-e ... /190707054

Toliko o Exitu. Ne da vam nije tu mjesto, nego ne znam što ste uopšte počeli priču na tu temu.
To je ko kad raskinete s curom, pa idete na ista mjesta gdje vam je s njom bilo pravo dobro. Zna se kako ćete se poslije osjećati...
Budite pametni i nemojte praviti prostor sebi koji će vas odvesti ravno u recidiv.
Hvala Sanela na savetima i brizi. Ja licno ne idem na Exit, otisao sam samo na dnevnu after zurku, nezvanicni after Exita, otisao sam sa bratom koji je strejter, za svaki slucaj da me ne bi ponela situacija, a ni bratu nije smor, voli i on tu mjuzu, ali se nikadd nije drogirao. Super nmam je bilo
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Jurke »

Uh brate kakav dan! Jutros sam ustao rano, nedelja je pa da se ugrabi svaki tren. Obecanje deci da se brčkamo po bazenu moralo je da se ispuni, ali pre toga sam morao otisci sa suprugom i stricom visnjice da berem. Znači dan protkan užitkom i obavezama. Zato sam onu dozu gledao sto kasnije da uzmem, makon branja... Deo jutra mi je prošao bez razmišljanja o istoj, osim nakon budjenja gde mi je bup prvi u mislima čim otvorim oči. Prosto rutina više nego potreba. Brzo sam zaboravio na njega. Uzeo sam ga pred odlazak na bazen. Tamo saam bas onako uzivao sa ćerki om, a i ostatku porodice potpuno posvetio svaki svoj tren. To je ono što mi daje dodatno zadovoljstvo i polako sve više potiskuje konstantnu potrebu za stimulansom. Još jedan dan na 0,7 i još malo pa cu probati da se spustim na 0,5. Nadam se da ce mi i to ovako ici, bez nekih vecih potreškoca.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Jurke »

Ana sta se desava kod tebe? Nema te, ima li boljitka?
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by oxo »

exit je totalno puko poslednjih godina, kakvi su lineupovi nekada bili i kakvi su sad, nebo i zemlja

u stvari exit je bio dobar prve 3-4 godine i to je to

sziget je sada bolji 10x

inace ja u zivotu nisam strejt otisao na rejv, niti me privlaci da idem, iako volim muziku

a i mator sam ja lezem da spavam u 12

jedino da ustanem u 6-7 i da odem pravo na after :lol:

ma, proslo je to vreme
Locked