Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Frajla »

Pa sad.... nista ti ja ne verujem dok ne postavis sliku, ali onako u nekim hot-pants please
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

Frajla wrote: Thu Jun 20, 2019 4:10 pm Pa sad.... nista ti ja ne verujem dok ne postavis sliku, ali onako u nekim hot-pants please
Ih, pa nisamo dosli ovde da se upoznajemo. Nego mene je povuklo to sto je ManMan napisao da ne podrzava ni jednu semu sem trave, pa me je to zagolicalo, jer je mene upravo trava najvise i sjebala. Na primer, nikad nisam imao neku ozbiljnu vezu, nisam se zaljubio od negde sestog, sedmog osnovne. Ako sam se vodao sa nekom malo, to je bilo bez veze, niti sam ja voleo nju, niti ona mene. Bilo je i drugih perioda, na primer kad nisam odlazio toliko puno u lose tripove, ali nikako nisam hteo ni da se manem droge, ja sam hteo da se pucam u glavu, heheh, genijalac. Na pocetku drugog gimnazije, motala se oko mene jedna, mozda i najbolja u generaciji, motala se jedno dve nedelje, i naravno odusta, a ja sam je samo kulturno izbegavao. Meni nije trebalo u zivotu nista, sem piva, trave i po nekad jacih sranja. Stvarno sam se bio izgubio, najvise od te trave. No jebem li ga, bitno je da si svestan svojih gresaka, pa se to sve da ispraviti... Odoh, sad pauziram, ceka me motika, hahhahah. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Ninocka »

Sb sto si ti neki egocentrican tip!!Ili ti je to od krize.
Pa ne pricamo sve o tebi.... :D :) :)
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by xxxana »

SB daj te motike malo i nama :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Thu Jun 20, 2019 4:42 pm Sb sto si ti neki egocentrican tip!!Ili ti je to od krize.
Pa ne pricamo sve o tebi.... :D :) :)
U opste nisam egocentrican, samo mi uvek zapara usi kad travu neko hvali kao drogu. Moze kao lek, ja sam je i koristio kao lek za spavanje do pre neki dan. :mrgreen: Ali kao droga moze da bude jako pogubna. Pa sam se onda prisetio kakve sam sve sanse propustio zbog nje, ne samo devojke, nego i inace. Mogao sam da budem vrhunski sportista, ili doktor nauka, mozda i jedno i drugo, ali kita, ja ostah gimanzijalac, sa dva nesvrsena fakulteta, i propali dzudista, karatista, plivac, veslac, kosarakas, igrac folklora... :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Ninocka »

I sve to zbog trave?? U jbt. Pa to ona "teska droga"??? :evil:
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Frajla »

Stobup, bio si izgubljen i pre trave, niko od nas ne krene slucajno ka travi pivu ili bilo cemu u tom periodu
I moje misli su tada bile usmerene ka tome

Nesigurnost u tom periodu nekom je pokrivao dop, nekom trava nekom alkohol... meni trava uopste nije odgovarala kada sam pocinjala sa svim, ali recimo sada bas znam da uzivam u par dimova jer je svrha skroz neka deseta

Otisao da motika
Samo me kopa zivo kakvu majicu nosi, one tarzanke ili...
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Thu Jun 20, 2019 4:56 pm I sve to zbog trave?? U jbt. Pa to ona "teska droga"??? :evil:
Trava je najgora sto se tice akcije, od svih droga, ni od cega te ne uhvati takva mrzovolja, samo od nje, i takva paranoja, bar u mom slucaju, a nisam jedini. Nije ona kriva, niti bilo koja droga, krvi smo mi sami sto uzimamo, a ja sam jako dugo travu smatrao jedino prihvatljivu za svaki dan, i dugo mi je trebalo da shvatim da sam se debelo zeznuo.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

Frajla wrote: Thu Jun 20, 2019 5:07 pm Stobup, bio si izgubljen i pre trave, niko od nas ne krene slucajno ka travi pivu ili bilo cemu u tom periodu
I moje misli su tada bile usmerene ka tome

Nesigurnost u tom periodu nekom je pokrivao dop, nekom trava nekom alkohol... meni trava uopste nije odgovarala kada sam pocinjala sa svim, ali recimo sada bas znam da uzivam u par dimova jer je svrha skroz neka deseta

Otisao da motika
Samo me kopa zivo kakvu majicu nosi, one tarzanke ili...
Uvek duga, da ne izgorim, mada danas je bilo oblaka. :mrgreen:
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by StopBup »

Nadam se da ce biti nekoga oko 9-10 kad ja budem slobodan, da razmrdamo malo forum, stvarno sam zgotivio ovaj forum. :mrgreen: E da sam ga ranije nasao, postao bih ja strejter jos pre 10 godina, hahahh. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Locked