Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

vlajkoalas
Posts: 62
Joined: Tue Oct 16, 2018 12:50 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by vlajkoalas »

Ubi me JEZA PO LEDJIMA HLADNO MI PREVISE DA NIJE TOGA MISLIM DA BI MNOGO LAKSE IZGURAO...ja sam mazohista sto se bola tice ali ovo nije bol...pomagajte.
vlajkoalas
Posts: 62
Joined: Tue Oct 16, 2018 12:50 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by vlajkoalas »

vlajkoalas wrote:
Frajla wrote:Vlajkoooooo gde si? Jesi uspeo sta napraviti?
Pozdrav
Juce 1 dan bez icega,danas 2 ali me kidalo nemogu opisati...moramo sam evo sad da uzmam 4 dima da smiri maalkice samo...inace terapija deluje na glavu ( nije tvoja) i na noge ( (isto tako...neki piput nemir)bolovi u krstima...nadam se da cu za 2_3 dana izadji iz pakla..
I veliko ti HVAALA Frajla sto se interesujes...izacicu iz ovoga u narednih 3 dana na silu a ko treba...
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Frajla »

Ma ne brini bice to dobro
Dok se skidas sa heroina nekako znas sta te ceka prvi, deugi i treci dan i da ce kraj ubrzo, dok je bup nepredvidiv i saceka kad se najmanje nadas,zelim ti reci da ce ovo ispasti i dobro:)
Blizu si cilju nema nazad
Pozdrav i pisi kada si u mogucnosti
vlajkoalas
Posts: 62
Joined: Tue Oct 16, 2018 12:50 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by vlajkoalas »

Frajla wrote:Ma ne brini bice to dobro
Dok se skidas sa heroina nekako znas sta te ceka prvi, deugi i treci dan i da ce kraj ubrzo, dok je bup nepredvidiv i saceka kad se najmanje nadas,zelim ti reci da ce ovo ispasti i dobro:)
Blizu si cilju nema nazad
Pozdrav i pisi kada si u mogucnosti
Mislus li da sa dobro uradio sto sam uzeo 4 dima ,samo da me prodje JEZA naravno necu vise i lakse ce biti da izguram..Hvala jos 1 na pidrscu mnoogo mi z n aci
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Ninocka »

vlajkoalas wrote:
Frajla wrote:Ma ne brini bice to dobro
Dok se skidas sa heroina nekako znas sta te ceka prvi, deugi i treci dan i da ce kraj ubrzo, dok je bup nepredvidiv i saceka kad se najmanje nadas,zelim ti reci da ce ovo ispasti i dobro:)
Blizu si cilju nema nazad
Pozdrav i pisi kada si u mogucnosti
Mislus li da sa dobro uradio sto sam uzeo 4 dima ,samo da me prodje JEZA naravno necu vise i lakse ce biti da izguram..Hvala jos 1 na pidrscu mnoogo mi z n aci
Drz' se bree!! Ovo sto ti Frajla kaze barem znas da ces 4 dan ici uzlaznom putanjom!!
Neka si uzeo nekoliko dimcica, ziv si covjek!!
Danas je prvi dan jel?
vlajkoalas
Posts: 62
Joined: Tue Oct 16, 2018 12:50 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by vlajkoalas »

Da li sam dobro uradio ili sam yajebai...mislim da nisam mozda sam produzio za nm pola dana ali izguracu.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Frajla »

Pa ako pusis hors onda nije dobro,vratio si se nazad, a ako pusis maricu onda samo raspali
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Frajla »

yasujirozu wrote:lijepo ti ganja-savjetnice ninočka&frajla vele - puši ak ti prija, cijepaj ;)







dakako, ak je to u pitanju, a ne hors na foliju, što onda ič ne valja...

edit: sad kad sam podrobnije isčitao oba posta, utisak me vodi na to kak vlajko zbori o pajdu... nadam se da griješim...
I meni mirise na to
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Frajla »

Pa dobro Yasu, zasto brises postove svako malo?
Falis nam
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by yasujirozu »

Frajla wrote:Pa dobro Yasu, zasto brises postove svako malo?
Falis nam
isprike, no sam poslije 2 sekunde već bio uvjeren kak je pajdo, jer koji će pristojan narkoman imat grižnju savjesti zbog kanabisa, pa još naglašavat kak su bila 4 dima, te mi onda bilo glupo mijenjat cijeli post...
Last edited by yasujirozu on Mon Mar 04, 2019 1:50 am, edited 1 time in total.
Locked