Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Hope83
Posts: 139
Joined: Fri Jul 21, 2017 12:20 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Hope83 »

E sinoc mi je bila nnajgora noc do sada rostiljo sam cijelu noc i ustao cim je svanulo cak mi ni za spavanje tableta nije ppmogla ma ni takla me nije citavu noc oka sklopio nisam i sav sam mokar bio.
Al osvanuo je 10 ti dan nadam se da ce ovo ubrzo biti gotovo jer umor me ubi nenaspavan sam a moram na posao.
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Caty »

Joooj bas mi je zao sto ne mozes da spavas jer to dodatno iscrpi, kad bi bar spavao bilo bi ti MNOGO lakse, pa ne znam uzmi nesto jako za spavanje bar da se naspavas jednu noc video bi kako je lepse ujutru... meni je za spavanje nekad rivotril bio najbolji, mada i lorazepam i bensedin ali generalno nemam problem sa tim na svu srecu uvek sam u krizi uspevala da spavam bar 3-4h ako ne vise.
Hope83
Posts: 139
Joined: Fri Jul 21, 2017 12:20 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Hope83 »

Vjeruj da sam od muke sinoc popio jedan bosaurin 10mg i lexaurin od 3 mg sekunde jedne me to nije smirilo,samo sam rostiljo urlao ko ludjak isao u drugu sobu da nesmetam supruzi hodao po sat vremena tamo vamo ma ludnica ziva al nemam zelju da ga uzmem nit hocu poslije ovolike muke aigurno.Nadam se da ce za par dana krenuti to spavanje.
Hope83
Posts: 139
Joined: Fri Jul 21, 2017 12:20 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Hope83 »

Al pere danas cijeli dan e danas nisam sposoban ni da radim kosti me bole nemir uzasan stalno zjevam nemam mira sekunde jedne na jednom mjestu da sam.Uh ko ce jos veceras noc da pobjedi bice zestoko.Bas jucerasnji dan je bio gadan al danas mi je dva puta gore.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Ninocka »

Oduzi se to u pm!!! Ja sam u agoniji dok citam , svaka ti cast na istrajnosti!! Nije ta rabota za svakog :D Nego dobro je da ovo citam, da mi nikad vise ne padne na pamet!!
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Ninocka »

Hope83 wrote:Al pere danas cijeli dan e danas nisam sposoban ni da radim kosti me bole nemir uzasan stalno zjevam nemam mira sekunde jedne na jednom mjestu da sam.Uh ko ce jos veceras noc da pobjedi bice zestoko.Bas jucerasnji dan je bio gadan al danas mi je dva puta gore.
Ja sam cini mi se tacno 11 dan uradila test!! Htjela sam znati ima li ga jos u organizmu. Test je bio negativam. Tako da , pri kraju si houp, udri sad po vitaminima raznim, iscrpljen ti je organizam.Probaj uvece kad ne mozes da zaspea da napunis kadu i malo se tako banjaj, meni je to pomagalo
Hope83
Posts: 139
Joined: Fri Jul 21, 2017 12:20 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Hope83 »

Ninocka wrote:
Hope83 wrote:Al pere danas cijeli dan e danas nisam sposoban ni da radim kosti me bole nemir uzasan stalno zjevam nemam mira sekunde jedne na jednom mjestu da sam.Uh ko ce jos veceras noc da pobjedi bice zestoko.Bas jucerasnji dan je bio gadan al danas mi je dva puta gore.
Ja sam cini mi se tacno 11 dan uradila test!! Htjela sam znati ima li ga jos u organizmu. Test je bio negativam. Tako da , pri kraju si houp, udri sad po vitaminima raznim, iscrpljen ti je organizam.Probaj uvece kad ne mozes da zaspea da napunis kadu i malo se tako banjaj, meni je to pomagalo
8 , 9i 10 da sve gore i gore za noci da nepricam nikakva tableta nepomaze za spavanje,ali ppmaze pomisao da svaki novi dan je nova pobjeda i da ce osvanuti taj dan kad ce fizicki biti lakse.
Hope83
Posts: 139
Joined: Fri Jul 21, 2017 12:20 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Hope83 »

Najjaca kriza do sad bole ledja rukye noge znojim se okrecem koo na rraznju.aaaaasaass bhocel prestatiiiiiii
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by noel »

Trebalo bi nakon dva tjedna krenit na bolje, kod mene je to bio dvadeset i neki dan... bome zajebano, znam točno kako ti je... ali sad kad si izdržao ovoliko nema ti druge nego da iz ovog izađeš kao pobjednik....

Benzodiazepini ništa ne pomažu u jačoj krizi, jbga... probaj nabavit catapresan ili florimidal za spavanje.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
Hope83
Posts: 139
Joined: Fri Jul 21, 2017 12:20 pm

Re: Skidanje s buprenorfina - pravilan način

Post by Hope83 »

noel wrote:Trebalo bi nakon dva tjedna krenit na bolje, kod mene je to bio dvadeset i neki dan... bome zajebano, znam točno kako ti je... ali sad kad si izdržao ovoliko nema ti druge nego da iz ovog izađeš kao pobjednik....

Benzodiazepini ništa ne pomažu u jačoj krizi, jbga... probaj nabavit catapresan ili florimidal za spavanje.
Evo od ranog jutra sam na nogama oka nisam sklopio sinoc je bila gadna noc,nemir neizdeziv neznas gdje udara u ruke noge ledja sve zivo a spavanje ma kakvi nisam sekunde oka sklopio.Evo upravo pijem kafu i tako se iscrpljeno osjecam.
11.Dan
Locked