Subovi i oporavak

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Post Reply
meondelux
Posts: 1
Joined: Wed Mar 30, 2016 11:49 pm

Subovi i oporavak

Post by meondelux »

Ovisnik sam već 25 god i čist sam od heroina već 4god. A sad se skidam sa suboxona, kojeg uzimam intravenozno. Smanjio sam ga s 24mg na 2mg.
Sad sam čist šest dana i danas uzeo sub al mi je sad jako žao i pitam se sad dal će mi to što sam uzeo četvrtinu suba od 2mg razjebat ovih 6dana, jer mi je stvarno bilo danas već jako bolje pa sad dal će mi ova četvrtina malog suba zeznut ovih šest dana ili neće jer stvarno sam kreten sto sam uzeo nakon šest dana kad mi je već skoro bilo dobro.
Hvala na pomoci i odgovorima.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Subovi i oporavak

Post by Frajla »

Sjebati hoce i nece zavisi kako to prihvatis.... To ti govori da je 2 mg jaka doza i da treba da spustas ispod tih 2 ako vec nisi mogao da izdrzis, a retki su oni koji su to izdrzali. Za tih 6 dana izbacio si veliku kolicinu suba iz sebe ali zbog duzine delovanja te sprzilo 6ti dan. To sto si uzeo 0.5 mg gledaj kao malu pomoc pri skidanju i poksaj svaki drugi- treci dan da uzmes dozu ali svaki put manju. Ne bacaj sve u vodu jer si izdrzao vec toliko dana.
Posto si uspeo sa 24 mg na 2mg da spustis, pokusaj da sputis jos istim principom. Bar do 1 mg ili 0.5mg pa probaj da ostavis pa ces da vidis
Post Reply