Skidanje sa suba

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Skidanje sa suba

Post by yasujirozu »

frajlin komentar je na mjestu: ak antibiotike treba uzimat po određenoj vrijemenskoj šemi (uobičajeno na 8 časova), tek s ovim psihopotentnim čudom, treba bit obazriv spram discipline uzimanja u TOČNIM razmacima inače još veća konfuzija u kemiji mozga, slijedi
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Skidanje sa suba

Post by Frajla »

Ma ajde boga ti, cekam tvoj amin
Jel ti to meni ides uz preplanuli?;)
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Skidanje sa suba

Post by yasujirozu »

zbori mi još o tvojoj zagorjeloj mangulica-butki, sprijemih kokice i desanku :oops:
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Skidanje sa suba

Post by Frajla »

yasujirozu wrote:zbori mi još o tvojoj zagorjeloj mangulica-butki, sprijemih kokice i desanku :oops:
Ahahahaha joj ludaka
P.s. Volim sto sam divlja
Ajd necemo vise Sanela :)
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Skidanje sa suba

Post by yasujirozu »

kul smo ti i ja (više ja no ti ;) ) spram ove čamotinje: koliko... da li... bup mi je isus&marija...

nekoć su ovdje pisali narkomani, a od kada je to govance zaživelo, bup, bup, bup

tebi svaka čast, i jebla moju prozivku za zolić

bup je jbn otrov za um a u fazonu si, e ovo je bolje, bolje nego met hors

tuki je bolje
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Skidanje sa suba

Post by Caty »

Ma svaka supstiticija je zlo, neko manje neko vece...
Evo ja guram lepo na 0.7 danas sasvim dobro ma i prethodne nedelje nekako sam.ceo dan bas ok sto me malo cudi valjda sam se navikla na ovu dozu napokon ali necu odmah da spustim dalje! Ne, do sledece nedelje.
Jedva cekam da se otarasim ovog zla i vise ne ništa nece spreciti u tome!
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Skidanje sa suba

Post by yasujirozu »

dakako je supstitucija isti andrak ko i drogiranje, no je njena srž, šire-društvena: dobijaš je legalno, vegetiraš bez kriminalnih radnji - dakle, sklonili smo te s ulice (ne zbog tvoje dobrobiti, već što okruženju praviš problem)

otkrivam toplu vodu, al jes tako - smanjenje štete; oš se drogiraš, evo, na ti, al kontrolirano
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Skidanje sa suba

Post by Frajla »

Polako Kato, bez euforije... pisi o proteklom danu a ne o danima ispred. Oseca se jaka volja kod tebe ali je doziraj da ne sagoris
Malo si konfuzna, ne mogu da te pohvatam. U nedelju pises da spustasna 0.75 pa si juce uzela 0.4 plus 0.2 pa si ipak na 0.7
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Skidanje sa suba

Post by Caty »

Frajla wrote:Polako Kato, bez euforije... pisi o proteklom danu a ne o danima ispred. Oseca se jaka volja kod tebe ali je doziraj da ne sagoris
Malo si konfuzna, ne mogu da te pohvatam. U nedelju pises da spustasna 0.75 pa si juce uzela 0.4 plus 0.2 pa si ipak na 0.7
Pa kazem u proseku jer je u pitanju trecina dvojke neki deo je malo manji neki malo veci ali to su zaista mrvice! Znaci prosek je 0.66 juce je to bilo malo manje nego danas pa sam zaokruzila na 0'6 nije to ni bitno. Bitno da je u proseku za celu nedelju 0'7mg :)
Recimo prosle nedelje mi je prosek 0'8 oako sam par dana uzela 0'7 ali par dana 0.9 i eto ti ali nisam dodavala nikad da bih uzela vise nego prosto nisam dobro podelila tablete. Kad dodjem do 0'5 to ce biti preciznije.
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Skidanje sa suba

Post by Caty »

Dragi moji forumasi, krenula sam na more, tako da se necu cesto javljati, odmorite se lepo :P
Ja od sutra krecem na dozu od 0.6 i takooo
Osim toga bila sam na svom prvom roditeljskom sastanku i jako sam uzbuđena sto moj sin krece u jasliceee :)
Budite mi pozdravljeni!
Locked