NAKON KOLIKO DANA UZIMANJA MORFIJA PRECI NA BUP

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
e jos i username
Posts: 5
Joined: Thu Feb 26, 2015 3:01 pm

NAKON KOLIKO DANA UZIMANJA MORFIJA PRECI NA BUP

Post by e jos i username »

radim samostalan transfer sa hepa na bup,pa sam od kolege koji je to uradio u vinogradskoj bolnici saznao za proceduru,a buduci da se on nije prebacivao na sub nego samo smanjivao svoju terapiju hepom nije mi moga dati odgovor koliko je potrebno od zadnjeg uzimanja morfija proci vremena za prelazak na bup
hvala vam na odgovorima
User avatar
e jos i username
Posts: 5
Joined: Thu Feb 26, 2015 3:01 pm

Re: NAKON KOLIKO DANA UZIMANJA MORFIJA PRECI NA BUP

Post by e jos i username »

ne mogu da vjerujem da nitko ne zna?ili ne zeli napisat?molim vas stvarno mi je potreban odgovor
hvala
User avatar
helldetox
Posts: 12
Joined: Sat Feb 14, 2015 3:23 pm

Re: NAKON KOLIKO DANA UZIMANJA MORFIJA PRECI NA BUP

Post by helldetox »

e jos i username wrote:ne mogu da vjerujem da nitko ne zna?ili ne zeli napisat?molim vas stvarno mi je potreban odgovor
hvala
Buraz nevjerujem da baš nitko nema šta za reci...

ali imam pitanje, koliko si ti siguran...
jbg ja znam da 24h te puste bez metadona i daju ti 2mg pocuclas, i postepeno povecavaju...

to na tvoju ruku je malo rizicno, mozda zato nitko neodgovara... morfij je zajeban, ja znam dosta ljudi koji su se zbog morfija, post operacije navukli na tramale ili poslije morfija i tramala na hors, i zavrsili na metadonu...
ako pijes metadon, najbolje je da spustas metadon bez morfija... uglavnom za sub, ili bup moras upast u krizu da popijes 2mg suba, i onda povecavat kako odmices sto vise bez metadona tajko se podizes subovima. ali jebena kriza moze spucat mjesavinom suba i metadona ili horsa pa i morfija...
zato pazi buraz, kriza pa bup, al ne da od bupa dobijes krizu samo ces se sjebat....

JAVITE SE ČOVJEKU, ŠTA VAM JE...
:-D
Post Reply