Dali ima U BGu

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Locked
bgovac
Posts: 10
Joined: Sat Dec 14, 2013 5:43 pm

Dali ima U BGu

Post by bgovac »

Hocu polako da smanjujem sa dopom i hteo bi da pitam ovde dali neko zna apoteku u Beogradu ili u okolini koja daje Trodon bez recepta?

Dosta bi mi znacilo ako neko zna.

Ja sam se prilicno skoro vratio iz inostranstva tako da neznam Beograd najbolje ali bi mi stvarno znacilo ako neko pomogne.

Ako nekog zanima, jesam ovo pre radio i uspeo sam da smanjim a probacu ovaj put skroz.... videcemo. :oops:
bgovac
Posts: 10
Joined: Sat Dec 14, 2013 5:43 pm

Re: Dali ima U BGu

Post by bgovac »

Isto pitanje i za Suboxone/Subutex. Znaci ako ima apoteka koja daje bez recepta, i koliko kosta to ovde.
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Dali ima U BGu

Post by Voyager »

Decko, to sto trazis su kontrolisane opojne droge u ovoj drzavi, izdavanje i posedovanje takvih stvari bez recepta je krivicno delo zbog kojeg se ide u zatvor...jesi li svestan toga ?
bgovac
Posts: 10
Joined: Sat Dec 14, 2013 5:43 pm

Re: Dali ima U BGu

Post by bgovac »

Da svestan sam.

Nemam zdravstvenu knijzicu, niti imam da dam privatniku neznam koliko.

Ja pitam da mi samo neko pokaze put, a nastavi cu sam. Mislim neznam, mozda i nepostoji to sto ja pitam, ali pre bih reko da postoji. Ja sam citao ovde par dana neke postove i ohrabrio se da pitam, nece moci nista lose, bolje nego na ulicu...Naravno koristite pp.
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Dali ima U BGu

Post by Voyager »

Ne postoji to sto trazis...
Locked