Suboxone i ostali antidepresivi

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Suboxone i ostali antidepresivi

Post by dina_d »

bravo dado ...ciala sam sta si pisao ..i vidim da si bolji bas mi je drago i bice vremenom sve bolje i bolje ..nemas razloga da se stidis nikoga kome nisi licnu stetu napravio kad si bio nadrogiran ..a ako neko ima da si to uradio toj osobi mozes da se izvines fino lijepo i to se isto sredi ..ja nisam narkoman al isto nekada covjek se isfura i osjeca se lose ..pomisli svasta ..svi mi ljudi svasta mislimo ..jer to je tako pogotovo kad smo u depresiji ..sto se svakome moze desiti ..dado samo polako i doci ce sve na svoje ..i ti drugove sto te nisu nazvali ..nemisle ....izgubili ste kontakt ..kad budes ti malo bolji javi se ti nekome od njih i otidji na kafu ..jer ti si taj koji si povukao tu crtu i otisao drugom stazom ..a sad mozes polako polako pa da se i vratis ..nemoj se osjecati povrijedjenim zbog nicega sto si tice ljudi ..misli sada o sebi i da sebi pomognes a ljudi ce biti ...jedni dodju drugi odu takav je zivot ...samo opusteno i vrijeme cini svoje ...drzi se
Post Reply