Da rezimiramo problem, za one koji se skidaju..

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Da rezimiramo problem, za one koji se skidaju..

Post by Boban »

Lujka wrote:10 mjeseci da je Lujka čista :o

Sanela, godinama smo muž i ja kontali što bismo napravili da nađemo sina da kuha šut, nekako nisam mislila što bi bilo da zapali joint.
U svakom slučaju, jedno znam, sve bi napravila suprotno nego ti,
ipak si ti bijela kuta koja misli da je nakon 15 godin rada sa ovisnicima popila svu pamet ovog svijeta i da sve zna
Svijet ide naprijed, neke stvari se više ne mogu gurati pod tepih, pa tako ni ovo tvoje izjednačavanje trave i horsa.
Trava je ilegalna, a i zna se zbog čega, daj si malo truda, proguglaj, pogledaj Fenixove suze, informiraj se, ipak ti radiš sa bolesnim ljudima.
Lujka je cista 10 meseci,pa sada odjednom sve zna :idea: .Zavere SZO i ostalo.@Lujka ipak Sanela radi sa ljudima 15 godina,placa domen za ovaj forum pa mislim da moze da bude "pametna" koliko hoce ako to uopste zeli.Ja mislim da ona ima svoj stav iako se ne slazem sa svim njenim misljenjima ali ih postujem jer se znamo licno :D
Lujka
Posts: 200
Joined: Sun Feb 03, 2013 4:42 pm

Re: Da rezimiramo problem, za one koji se skidaju..

Post by Lujka »

Jebaj ga, baš sam stručno ispsihologirana.....
Neda mi se, misli što god hoćeš o meni Sanela, da mi je bar tvoja analiza najveći problem u životu, nikog sretnijeg od mene :D
Inače, čista i dalje, ušla u 12.mjesec, ide nekako, evo spremila torbu potrepština, čak sam iskopala i volje da napravim par kolača za blagdane, miče se, pomalo, ali se miče :rock:
Postoje stvari koje su poznate i one koje to nisu, između njih nalaze se vrata.
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Da rezimiramo problem, za one koji se skidaju..

Post by Voyager »

I kako ti je sada ?
Trebalo bi da je popustilo vec dosta, pogotovo sto si resavala i problem sa stitnom zlezdom.

Kako spavas ?
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Da rezimiramo problem, za one koji se skidaju..

Post by dina_d »

bravo lujka ..svaka cast…i za kolace pogotovo ..znaci ipak dobila si volju ..malo po malo ..usput cestitam ti bozic i svima drugima koji citaju moj post i naravno slave bozic …srecno
User avatar
poison
Posts: 75
Joined: Thu Dec 19, 2013 12:14 pm
Location: ready for snatching|||||||||| São Paulo, Brasil

Re: Da rezimiramo problem, za one koji se skidaju..

Post by poison »

Boban wrote:
Lujka wrote:10 mjeseci da je Lujka čista :o

Sanela, godinama smo muž i ja kontali što bismo napravili da nađemo sina da kuha šut, nekako nisam mislila što bi bilo da zapali joint.
U svakom slučaju, jedno znam, sve bi napravila suprotno nego ti,
ipak si ti bijela kuta koja misli da je nakon 15 godin rada sa ovisnicima popila svu pamet ovog svijeta i da sve zna
Svijet ide naprijed, neke stvari se više ne mogu gurati pod tepih, pa tako ni ovo tvoje izjednačavanje trave i horsa.
Trava je ilegalna, a i zna se zbog čega, daj si malo truda, proguglaj, pogledaj Fenixove suze, informiraj se, ipak ti radiš sa bolesnim ljudima.
Lujka je cista 10 meseci,pa sada odjednom sve zna :idea: .Zavere SZO i ostalo.@Lujka ipak Sanela radi sa ljudima 15 godina,placa domen za ovaj forum pa mislim da moze da bude "pametna" koliko hoce ako to uopste zeli.Ja mislim da ona ima svoj stav iako se ne slazem sa svim njenim misljenjima ali ih postujem jer se znamo licno :D
Image
Image
Image






Lujka
Posts: 200
Joined: Sun Feb 03, 2013 4:42 pm

Re: Da rezimiramo problem, za one koji se skidaju..

Post by Lujka »

Poison, čitam tvoje postove od početka, i drži se one Mandeline...nemojte me suditi po uspjesima nego po tome koliko sam puta pao i digao se opet....
Uspjet ćeš se iskopati, od srca ti to želim, nije lako, spremi se na generalno sranje, ali, može se.

Narode, svima vam želim da se lijepo provedete, da budete zdravi i sretni u Novoj nadolazećoj godini, žurim, koristim jeftinu struju pa pečem biskvit :)
Postoje stvari koje su poznate i one koje to nisu, između njih nalaze se vrata.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Da rezimiramo problem, za one koji se skidaju..

Post by dina_d »

tebi lujka i svima koji su na forumu i citaju postove zelim sve najljepse u 2014 godini ….
Lujka
Posts: 200
Joined: Sun Feb 03, 2013 4:42 pm

Re: Da rezimiramo problem, za one koji se skidaju..

Post by Lujka »

Sretan Božić svima koji drže do toga :)

Opet blenem u zid, u sat, da mi se bar počne mrvicu spavati, a cijeli dan nešto petljam, te ručak, te kolač, te usisala stan, samo da se nekako umorim, sve u nadi da će me srušiti i da ću u krevet u neko normalno doba. Ništa od toga, oči ko u netopira, kao da je podne, a ne već pola 3. Frka me leći, onda samo počne vrtiti po glavi film, a onda nastupa generalno veselje.
Pitaš Voyo kako sam...iskreno, nemam pojma. Imam osjećaj kao da sam u nekom međuprostoru, u međuvremenu, ni tu ni tamo. Ovi moji me drže retardiranom jer sam se išla skidati, tako da mi se neda objašnjavati nikome zašto sam to napravila, a normalan svijet je normalan svijet, tamo se tek ne mogu nikako snaći, nisam tip od kafeisanja, mijenjanja recepata, ogovaranja susjedstva, tako da sam ful sama. Fizički je bolje, iako nisam ni bila na kontroli nakon operacije. Naši doktori su bili 2 mjeseca u štrajku, dobili radnu dozvolu, sud je ukinuo, i oni opet u štrajk. Primaju se samo ljudi koji su životno ugroženi (iako je bilo nekoliko slučajeva da su ljudi iskovrnuli pred vratima, bit će bijele kute kasno shvatili da ljudi nisu izmišljali nego im stvarno bilo loše). Ja nisam životno ugrožena, tako da nema šansi da se naručim kod specijaliste na nuklearnoj, a da baš patim za njima, i nije.
Pere me depra, i to na dane prilično žestoko. Nemam pojma, bit će zato jer nisam normalna, ali nekako sam sama sebe ubjedila da će, kada prođe kuka dana da nisam ništa uzela, sve biti drugačije. Zašto mi je ta godina toliko zapela, ne znam, ali počet ću ponovo ići na jogu, sin se ozbiljno uhvatio zadatka da mi dovede neko pašče, zna da obožavam životinje i da ću se natjerati na to da ga izvedem, jer kako god se loše osjećala, neću dozvoliti da živina pati.
Dobro, za manje od 2 tjedna će biti puna godina dana da sam čista, a ja sebe ubjedila da ću nakon toga lakše dalje, ma što imam u to sumnjati, ima sve da bude bolje, čim zaslužim onu zlatnu značku :finga:
Postoje stvari koje su poznate i one koje to nisu, između njih nalaze se vrata.
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Da rezimiramo problem, za one koji se skidaju..

Post by dina_d »

draag lujka evo da i ja tebi i drugima ovdje na forumu zazelim sretnu novu godinu ,meni licno je to toliko ofucana fraza da mi je muka da je nekada moram napisati ..jer ja zaista zelim svima na svijetu sretan svaki dan ..nova godina je stvarno dosadna …i svake godine se ponavlja ..tvoj post je super lujka svaka cast na tvojoj borbi --vidis dere te depra i mene ..a ja nisam ovisnik ok jesam suovisnik ..ali sad sin nije tu ..sama sam po prvi put u zivotu zivim sama i umjesto da uzmemm svaki tren zivota da se pustim niz vodu ,mene drma depra ..isto tako nemogu da se druzim dugo i spijam kafe ..pricam nebuloze o komsijama …odem na posao koji nevolim ,srecem ljude koji mi neznace nista ,dodjem sama kuci i sto god krenem neda mi se ..mislim da je to ovo godisnje doba i cim dodje proljece bice bolje …nemamo bas puno izbora …samo dvije alternative ..da odlucimo hocemo li biti sretni ili nesretni ..trece nema …drzi se
Lujka
Posts: 200
Joined: Sun Feb 03, 2013 4:42 pm

Re: Da rezimiramo problem, za one koji se skidaju..

Post by Lujka »

Pitam se pitam....hoće li mi se ikada početi ponovo spavati, spaliti ću totalno na živce :(
Postoje stvari koje su poznate i one koje to nisu, između njih nalaze se vrata.
Post Reply