nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoaine

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by MasacreEnElDiscoBar »

samo dop!!! :D
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by MasacreEnElDiscoBar »

ajme,,,treba naslov promjenit,,,, evo upravo iz vjesti: od posljedica pushenja samo u hr godishnje umre 9000 osoba...hm,,,
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by MasacreEnElDiscoBar »

, uzeo sam elektrichnu,,,100eura otp.me na god. bi trebala koshtat,,, mjenjaju se samo ti filteri s nikotinom,,,samo nikotin ima i okei je,,, ali, elektrichna :D .... neznam .... :D ....josh uvek mora biti plavi walter uz kavu ujutro,,, prije sam znao po 2kutije, pa 1kutiju, sad sam dnevno na 5, 6 cigara,,, zalomi se uvek negdi pogotovo vani,,,onda tu el.navlachim,, :) , bolje da se glavom u zid trabunjam,,,, :lol: ,pa da svi razbijenih glava hodamo :lol:


ajme,,Sanela, daj ti mozes naslov promjenit,,,napishi,,, neznam,,, juda bez muda....hahahhaha,,,ne, droga je zlo, ko nije u drogi,,, mislim ljudi svi se pachaju u tu drogu, kao bavite se sportom,, :D ,,ko che tribat bizat..hahahahh,,,svi neshto protiv droge, pa dajte, treba vidit, probat, treba probat i onda raspravljat :D ... al, che me blokat... :wink:
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by preispitivac »

MasacreEnElDiscoBar wrote: jer sam 100 puta prestjo s travom pa opet
...i 101 put poceo ponovo. Vidim da si dobro prestao.
Jurim rep
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by ziki »

Odavno sam u neznanju sto se tice tog valiuma, jel to isti lek kao bensedin kod nas ili diazepam ili je drugog sastava ?
...
zagrepcanka
Posts: 85
Joined: Fri Mar 16, 2012 1:16 am
Location: Zagreb

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by zagrepcanka »

masacre...ja kada imam los dan...samo otvorim tvoje postove...i odma mi je lakse...ismijem se...mada ne razumijem sta u biti hoces reci...
samo mi otkij tajnu,na cemu si...ako nisi na dogama...sta god da je...puca te opasno:-)))
ljudi ce vam oprostiti sve,osim istine....
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by MasacreEnElDiscoBar »

:D sad se volim shaliti, neznam prije sam to samo mogo s dopom, dobro kod mene se nezna kad sam ozbiljan, a kad ne...hahh... ali, chek,,, neznam shta ova neche naslov promjenit?? ova :D Sanela!!!!
da, odgovor momku iznad diazepam.... ma fak of tablete,,, svi su mi govorili stariji, ali normalno ko che starijek poslushat?? bacaj tablete, osh se drogirat, evo ti dop, i deri kako treba, nebudi baba onda poslje... :wink:
zagrebchanka, uvjeren sam da si ovisna o cigareti, nema veze pushish ne pushish, ma pushish sigurno a??? neznam jer si pokushavala prestat jer itko probo??? i kako to ide najbezbolnije???? :?: :D ja sam tu prije davno bio malo aktivniji i kao ozbiljan pametan, visok, plav, zgodan momak dghahhahaah :lol: ,,,, ne ozbiljno bio sam aktivniji, bilo mi okei, obichno bi se sa Sanelom zakachio negdi jer volim filozofirat, ali okei... Onda ti uleti neko s prichom kako je ovo ovako tako i tako, jer zna on to ima tog prijatelja,,,Pa onda Sanela tjeshi djevojku zbog dechka jer je navuchen na bjelo i ja onda uletavam i to je to kraj teme,,,mislim da sam izjavio par puta, ako neko nezeli vishe o nechem raspravljat samo me zovite ,, ako moja nije zadnja onda neche biti nichija :lol:
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by MasacreEnElDiscoBar »

normalno isto tako i doma,,,isss... ja sam dete u p. materinu.,,,hahaha :D idem bolje!!!daj netko nek pishe kako to se skida s nikotina??? :?: treba volje, ali imam prijatelja i on bash i nema nekaj volje puno??? :) na sad mi sigurno niko neche dat savjet,,,,
Last edited by MasacreEnElDiscoBar on Sun Jun 03, 2012 11:35 am, edited 1 time in total.
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by MasacreEnElDiscoBar »

preispitivac wrote:
MasacreEnElDiscoBar wrote: jer sam 100 puta prestjo s travom pa opet
...i 101 put poceo ponovo. Vidim da si dobro prestao.
kakvo prestajanje s travom???? stao bi dok nebi vishe bilo, pa se nebi treso i lomio ko od tableta to mi je jedini lek!!! ochem cigarete prestat pushit!!!! pogledajte onaj link... jbno nevjerojatno...

eto ga na 1. stranici je bio : http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=& ... wDcn-6a9nw

stavio bi i od duhana, ali neznam shta bi rekli pametno....

samo umjereno sve,,,sve nam je Bog dao samo trebamo znati to pravilno iskoristiti ko u ovom sluchaju konoplja, gdje sam chuo da postoji knjiga, kako chisti chak plucha, to samo shta se tiche medicinske uporabe,,, ali, ovo sve ostalo, da ne povjerujesh....
Post Reply