nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoaine

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by preispitivac »

MasacreEnElDiscoBar wrote:ochem cigarete prestat pushit!!!!
Ja cu osnovati pokret podrske pusacima! Dosta je bilo ugnjetavanja nas sto volimo zadimiti! Dokle vise da izlazim na ulicu da pusim, da me gledaju kao psa i trovaca! Ne ostavljajte cigarete, one su izvor zdravlja! :-D

Masakre, ovo je podforum za tebe, postao si supstitucija za Voyagera, Totobandita i Dragancheta :) :drinkers:
Jurim rep
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by sanela »

Joooj masacre :shock: ti toliko lupetas da je meni mrsko citati gluposti koje napises. Ova Sanela ne zeli promijeniti naslov teme, jer se ovo sto si napisao savrseno slaze sa naslovom.
Dalje, to sto kazes kako trava cisti pluca, to je sarkastican naziv knjige od dr. Sakomana Doktore, jel istina da trava cisti pluca. Naravno da ne cisti...
Nego, iz nacina kako ti ovdje pises meni se cini da ti imas vecih problema od ovisnosti o nikotinu.
zagrepcanka
Posts: 85
Joined: Fri Mar 16, 2012 1:16 am
Location: Zagreb

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by zagrepcanka »

sanela u pravu si...iz naslova ovako nepovezanog vristi,kaos u glavi autora....
masacre...ja trenutno pusim..i to mi zasada ne predstavlja problem,kao sto vedcini ovdje predstavljaju druge ovisnosti...btw...prestala sam pusiti prije nekih 8-9 godina i apstinirala sam 5 godina...
kako sam prestala?..vrlo jednostavno...sve je u glavi...jednostavno sam jedno jutro,sjedila,,pila kavu i pusila...razmisljala,kako mi cigare smetaju...kako smrdim...i odlucila da cu prestati...ugasila sam cik...i nisam zapalila narednih 5 godina....nije bilo tesko...e sad ...zasto sam opet pocela pusiti...
bezveze...doslo mi...posto..ne pijem...ne drogiram se...ne kockam...ne kurvam se...valjda mi falio neki porok... :-D
trenutno ne razmisljam da prestanem sa pusenjem...ali kada cu osjetiti da mi opet smeta...znam da nece biti problem ostaviti to...znam da je sve u mojoj glavi...i da nema te ovisnosti,koja moze pobjediti moju snagu volje...
slazem se sa sanelom,da je tvoj problem puno veci od ovisnosti o nikotinu...i ja ti stvarno zelim da ga sto prije rijesis...
ljudi ce vam oprostiti sve,osim istine....
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by nepopravljiv »

khaos u glavi autora ,ne pijem,ne pusim,ne kurvam se,ne kockam se ,,,,,.....porok,neka si ga onda po cigarama opleti ga nikotinu kad nesmeta. :D :shock: :D
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by MasacreEnElDiscoBar »

nesmeta, nesmeta, nesmeta, nesmeta...od Rambo Amadeusa stvar :lol: .... moj problem je shto nemam problem, pa ga trazim....naviko sam na probleme jbnih 15god. samo problemi, a sad nishta... mislim neznam, dajte ako ima neko neki problem, mozda moze u dvoje se rjeshit :D
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by nepopravljiv »

nesmeta a da smeta nije od Ramba stwar.a ko nema problema probas da odmoris malo,opusti se uzivaj kad ti dano je. :smt032 :smt032 :smt032 :smt032 :smt032 UZIVAJ!
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by be a warrior »

ha ha...čooobaneee vratiii seeee!!!
pozzz Masacre!!!

don t worry, be happy!!
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by MasacreEnElDiscoBar »

http://www.youtube.com/watch?v=rrPttLXrdX4


:D zezam se uzeo naslov iz ove pjesme( http://www.youtube.com/watch?v=EOzBkMn-tPs ) ,,hh, bemu svi misle da sam na nechemu,,, okei...neznam fina mi cigareta al pa sam htio vidjet kolko je teshko i jel ko prestajo pushit, meni je puno teze maknut cigaretu nego dok sam makivo dop i morfij...da lazem znam zapalit jojint ali vishe za ljek nekako se bolje naspavam nisam depresivan ko inache jer tek proshlo 8mj. bez icheg... Kad sam reko nechu i izasho nakon obichnih 3mj. komune i reko si sve je u glavi, shta mi vrjedi komuna, ako volim drogu i ako se zelim drogirat, pomogla mi je da ojacham fizichki, duze sam trebo ostat da bi i skroz psihichki, ali ovisnost neche rjeshit komuna, ona che pomoch tako da da snage i volje, razlog u glavi da se prestane,...izasho sam van imo grde psih. krize ali kad sam se chist vratio radit i pocheo zaradivat dobro, to je to bilo to me spasilo, putujem stalno, upravo se se ovaj tjedan spremam za more, pa francuska, malo europe, nemogu biti miran,,volim popi pivo zapalit jojint, i sretan sam jer imam super djevojku koju volim i koja bi me ubila da me vidi s dopom ili neznam,,,nekako tolerira mi pushenje hashisha i ona voli s menom nekad se i napit i bjelo uzet, ali to rijetko radimo...do sad 2 puta sam uzeo bjelo, uzas drugi dan me vuklo ajme,,,mogo sam zmuljat neshto ali nisam htio,, jer sjedili na kavi i pita me shta mi je da me nije valjda ono jucher odvuklo dolje? bacilo me na koljena da sam mogo do dopa uzeo bi ga odmah, kolko me streslo...ali nisam i drugi puta kad sam uzeo nisam opshte pomislio drugi dan na nishta....Super je imati kontrolu i biti slobodan, super osjechaj koji me trenutno drzi na zivotu nakon toliko godina drogiranja!!!!! I opet moram rechi Saneli da ne pricha da je glupost ako kazem kako su cigarete, alkohol puno shtetnije od marihuane, u hr. od posljedica pushenja umire neznam to sam negdje gore napiso otp.100 000ljudi, koliko shtete radi alk.? a koliko marihuana? jedna predivna biljka, ne samo da bi se napushili, dobro ja sam na hashishu i smanjio s 1 kutije cigareta dnevno na 1kutiju cigareta u 3dana :D uz kavu mora biti, chak sam i onu elektronsku nabavio, samo nikotin shiba nema onih 1000 shtetnih tvari , ko katran.....al se zapishem....e, pa si mislite, koliko vam je fino josh bjelo, zuto,....dok prestane biti fino i loshe stvari se dogadjaju zbog tog vrjeme je stati....nakraju se ili prestane ili umire.... :wink:
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by ivica »

Baš sam jučer skinuo i pogledao film "the constant gardener" radnja je u jednoj afričkoj zemlji di frajer istražujući ubojstvo vlastite voljene žene otkriva urotu, snagu i moć jedne farmaceutske industrije koja između ostalog što radi i testira lijekove i cjepiva na crncima dole u korumpiranoj afričkoj državici kakvih ima više...
Kraj je sladunjav, za glavnog lika tužan a za farmaceutsku industriju loš. No to je samo film. I ništa više. To je samo film koji ima poruke poput one da smo bespomoćni nad toliko moći korporacija i da je svaki pokušaj svrgavanja i bunta i razotkrivanja potuno bezuspješan i da industrija ne preza ni od čega da one ljute ,ali tihe oponente u tajnosti zauvijek ušutka, dok ovi glasni buntovnici ispadaju kao psi koji laju na karavane. Uostalom do sad kako se pokazalo ako se stvar dobro zbroji to lajanje na karavane je ipak u interesu nekih drugih koji su opet u bliskoj suradnji sa farmaceutima. (v sodelovanju z naravo :D )

Ovakvi filmovi i dokumentirane trčkarije o lijekovitim svojstvima marihuane bi trebalo plasirat na mala vrata. Gotovo jednako kao i letke i pamflete antidroga kampanja.
Ali jebiga nema se para za to.... ko će ti dat lovu da propagiraš konoplju ??? mup rh?? ured za droge ??
Na koju foru? Dobar dan mi smo humaniratna udruga,organizacija i mi ,ovaj znate šta , ovaj...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Y_S9mzkIjAI[/youtube]
ignorance is bliss!
borozli
Posts: 3
Joined: Wed Sep 18, 2013 12:39 pm

Re: nicotine,valium,litle marijuana,ecstasy&alcohol,cococoai

Post by borozli »

Zna li itko išta o atropinu?
Post Reply