ZVANIČNO JE POČELO - DAJTE SVOJ POTPIS

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Locked
check021
Posts: 94
Joined: Mon Nov 10, 2008 7:18 pm

ZVANIČNO JE POČELO - DAJTE SVOJ POTPIS

Post by check021 »

ZVANIČNO JE POČELO - DAJTE SVOJ POTPIS

Poštovani gradjani, korisnici foruma, pacijenti - LJUDI!

Došao je dan, kada mogu, kao presedavajući jednoj od najjačih e-zajednica MetadonPlus, da Vam saopštim da je počela kampanja sakupljanja potpisa za uvodjenje i implementaciju S.R.O.M medikamenata u Opoidno Substitucionalnu Terapiju u Srbiji. Meni je ovo dan, koji sam jedva dočekao, i mogu sa ponosom da kažem da sam ušao u "istoriju" sa ovim poduhvatom. Na žalost, ja sam prvi koji je ovako nešto učinio, i pre ovoga mnoga dela, za sve nas koji se lečimo, planiramo da se lečimo, ili nam jednostavno državna politika "lečenja" nije dovoljno "atraktivna" da bi nas "privukla" da se, u opšte, lečimo. :idea:

Danas, danas ulazimo u istoriju. "MetadonPlus" zajednica, prva je medju svima, pokrenula pravu inicijativu - i ima pravi program koji će podržati svi oni koji se zalažu za ulazak Slow-Release Oral Morphine-a trademark-a "Substitol" ili "MST Continus". Na stranici http://www.scribd.com/doc/91507586/Meta ... at-S-R-O-M http://www.scribd.com/doc/91507586/Meta ... at-S-R-O-M možete dati svoj doprinos, tj. potpis za projekat koji možete pročitati preko linka na toj stranici. :finga:
Nadam se da ćemo se skupiti toliko da imamo bar 5000 potpisa, pa da lokalnom nivou učinimo nešto, naravno cilj je 100.000 jer onda nema glasanja, već se predlog automatski implementira. :o

Za sve one, koji bi poneli šablon za potpisivanje, slobodno to učinite. Sa desne strane stranice koja je navedena, imate "DOWNLOAD" dugme, koje će Vam kasnije omogućiti da iz programa iz kojeg pokrećete file - isti i odštampate.

Napomena: Vaši podaci mogu biti JAVNI ili ako želite, samo upisani u elektronsku bazu podataka, koja je zaštićena 128bitnom šifrom.


PA NA VAMA JE - POKRENITE SE, SADA STE VI NA REDU!
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: ZVANIČNO JE POČELO - DAJTE SVOJ POTPIS

Post by bojanol »

Ma samo nazad... nego, koliko je Sanela dobra od ove reklame, to mene zanima :-| :-| :-|
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: ZVANIČNO JE POČELO - DAJTE SVOJ POTPIS

Post by ivica »

:smt117
ignorance is bliss!
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: ZVANIČNO JE POČELO - DAJTE SVOJ POTPIS

Post by ivica »

BUDI DEO PROMENA, ZA BOLJE SVIH NAS – DAJ POTPIS

Kad sam ovo pročitao napravio sam isti izraz lica, nekog naivca ,facu kao kad me neki dan ciganka ispred trgovačkog centra na izlazu žicala pare uz uvjeravanje da joj treba za kruh za 8ero djece . Nekako mi isto dođe.
Dece mii !Ej, maajk`miii !!
ignorance is bliss!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: ZVANIČNO JE POČELO - DAJTE SVOJ POTPIS

Post by sanela »

Ova tema ide pod ključ.
Locked