ZABLUDA O SKIDANJU BILO KOJIM LEKOM..

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom "održavanja" - metadon, buprenorphine... Pišite ovdje o svojoj borbi sa ovisnošću, svakodnevnim iskušenjima i problemima s kojima se suočavate.

Moderator: sanela

Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: ZABLUDA O SKIDANJU BILO KOJIM LEKOM..

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 12:51 am, edited 1 time in total.
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: ZABLUDA O SKIDANJU BILO KOJIM LEKOM..

Post by ziki »

Coko ususkaj svrleta i uzivaj. :rolleyes:
...
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: ZABLUDA O SKIDANJU BILO KOJIM LEKOM..

Post by cokapeace »

Hvala Ziki! Uspela sam da mu skinem temperaturicu i sad spava...moj Andjeo :heart: :D
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: ZABLUDA O SKIDANJU BILO KOJIM LEKOM..

Post by ivica »

oxo wrote:bla bla bla

http://www.youtube.com/watch?v=Xfqr9j-fGYk[/quote]
predobro oxo predobro
ignorance is bliss!
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: ZABLUDA O SKIDANJU BILO KOJIM LEKOM..

Post by ziki »

Ivice a ko je taj oxo koga si citirao, da je napisao bla bla bla i stavio si odlomak iz filma balkanski spijun sa you tuba..
Gledam sad unazad tekstove i ne vidim nikog sa nadimkom oxo na ovoj temi da je nesto prokomentarisao pa sam se malo zbunio..
Da mi se nije nesto pokvario racunar ili internet pa guta tekstove..ako moze neko da mi objasni ali ozbiljno ne zezam se.
...
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: ZABLUDA O SKIDANJU BILO KOJIM LEKOM..

Post by ivica »

nije bitan citat zato sam ga izbio.Već to što je oxo poručio ovom sveznajućem načitanom superiornointeligentnom voyageru. Pročitaj njegov post. Kaže piše knjigu itd ..
Isječak iz filma je oxov odgovor voyageru. Pa pročitaj malo unazad. Ja sam čitao postove ,uh! koliko su se ispisali na ovu temu a besmisleno. A tako jednostavno heroin,kokain,heptanon,apaurin,bup,sup,mup sve je to ista stvar i to svi znaju i svi pokušavaju ubacit razloge za uzimat terapiju.
E i tekst je na stranici 3 ovog foruma ove teme evo ti link ako ti se neda tražit.
http://forum.narkomanija.ba/viewtopic.p ... 4&start=30
ignorance is bliss!
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: ZABLUDA O SKIDANJU BILO KOJIM LEKOM..

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 12:51 am, edited 1 time in total.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: ZABLUDA O SKIDANJU BILO KOJIM LEKOM..

Post by ivica »

Voyager wrote:Ivice, uopste nije tako jednostavno...naucices jednog dana koliko je zapravo komplikovano, stecices iskustva dovoljno, siguran sam u to...

Ta-da...

V
Samo ti sebi kompliciraj život. Ja ne namjeravam ja sam samo rekao da se ne kaže uzalud "najlakše je sve odbacit, odustat" ima tu puno istine. Ja sam odbacio ljude koje sam iznevjerio skupa sa gradnjom kompleksa iskupljenja ako kužiš o čemu pričam, ja sam odbacio svo staro narkomansko društvo, grad u kojem sam živio sve stavove sam odbacio. Emotivno, izvršio sam samoubojstvo i izgradio novu osobnost predajući se između ostalog duhovitim situacijama i potpuno odustao od puta koji nije davao pozitivne rezultate. Voyagere znaš li da se čovijek ne može borit protiv nečega što ne postoji nisam don quijote pa da jurcam vjetrenjače.
ignorance is bliss!
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: ZABLUDA O SKIDANJU BILO KOJIM LEKOM..

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 12:51 am, edited 1 time in total.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: ZABLUDA O SKIDANJU BILO KOJIM LEKOM..

Post by ivica »

Voyager wrote: Hocu reci da su "svaki muskarac i svaka zena Zvezda" kako kaze moja sveta knjiga, Knjiga Zakona - svako ima svoju putanju u ovom Univerzumu i iako narkomanija deluje kao ista kod svake osobe u nekom medicinskom okviru koji je priznaces ogranicen pukom i sirovom naukom, zapravo je unikatna kod svake osobe kada dublje pogledas sa nekog duhovnijeg aspekta - a ako kazes da si se posvetio duhovnom radu na svom bicu, onda shvatas o cemu govorim....istrazivanje, spoznaja procesa koji se dogadjaju medju ljudima i kod ljudi.
Liber al vel legis :wink: kod mene je stvar da mi nitijedno štivo takvog tipa ne predstavlja zadnju granicu. A to je spoznao i david Tibet ako si čuo stvar crowleymass i c93 nakon godina i godina u O.T.O. nakon izlaska . Stvar je muzički dobra. Pravo se vidi da mu je dojadilo pa je počeo podjebavat.

P.S.; Nešto sam počeo pisat replay post , brzopleto, a bez da sam pročitao cijeli tvoj post voyagere a neznam ni ja šta sam pročitao u tvom tekstu a još manje šta sam htio reči. Pa mi glupo da ga izbrišem evo ga postat ću ga.:
Upravo tako. To je ono što ovisnike trpa u jedan koš. A upravo to radi ovaj sustav, ovo društvo kojem je prijeko potrebna tuga i jad da bi de održala ravnoteža. Zato se meni to sve gadi. I svi skupljeni oko jednog problema, a svaki ga ima ponaosob ne razlikuje se previše od drugih ,ko ćorave kokoši u vrtu kljuckaju po zemlji u nadi da će svaka nać svoje najpametnije zrno. To je jedna vrsta energije koja nije za zanemarit i koju se treba drugačije usmjerit.
Ne moraš otić na tibet ja sam ga naveo jer je tamo ekipa dapače ako imaš love i vremena samo odi. Dabogda svatko otišao i nikad više se ne vratio u ovaj balkanski mulj. Nije ni mulj ružan samo ... svijet je velik zemlja je okrugla.
ignorance is bliss!
Post Reply